تیموتی چلمت نقش ویلی وونکا را در پیش درآمد فیلم کارخانه شکلات سازی بازی می کند

تیموتی چلمت نقش ویلی وونکا را در پیش درآمد فیلم کارخانه شکلات سازی بازی می کند


نقش شیرین برای تیموتی

بهترین داستان رولد عروسک ، “چارلی و کارخانه شکلات سازی” ، در سال 2005 منتشر شد. برمی گردد.

اولیویا کلمن ، فیلمساز سبک انگلیسی ، به تیموتی چلمت می پیوندد. این رویداد قبل از “چارلی و کارخانه شکلات سازی” اتفاق می افتد.

این درباره ویلی وونکای جوان است. شارلوت در فیلم جدید ، وونکا ، که اولین نمایش موزیکال او خواهد بود ، بازی خواهد کرد – او به کالج موسیقی و هنرهای نمایشی لاگاردیا رفت ، جایی که با دختر مدونا ، لوردز ، برنده شد. البته آنها موسیقی را با هم انجام دادند یا نه ، من این را نمی دانم.

یک دیدگاه سلطنتی

فیلم “دیانا: موزیکال” با بازی جیانا دی وال ماه آینده در تئاتر لونکر در بیوز اکران می شود ، اما جمعه پخش می شود. در نتفلیکس به احترام آن مهمانی های سلطنتی برگزار شد. نه در باکینگهام خیابانهای ما از هتل خیابان کروسبی در بریتانیا و هتل پالاس در شهرها و کشورها متغیر است. منظورم کجاست دیگر؟ چای سنگین بود. ساندویچ بی سنبله Pipi mber mber. بیگل می خواست ، نمای دیگری را امتحان کنید. او در مراسم تشییع جنازه یا مراسم دیگر شوهرش که هیچ چیز جز نیویورک یا حساب بانکی اش دوست نداشت شرکت نکرد. شاید شاهزاده خالی از پوشک خسته شده بود.


Explorer Bore

باشگاه کاوشگران – اعضای جین گودال ، باس آلدرین ، ایلان ماسک ، جف بزوس – هدف یک پرونده چند میلیون نفری افترا هستند. کریستین دنیسون ، اولین زنی که در مورد یخ های قطبی تحقیق کرد ، شکایتی را مبنی بر آزار و ارعاب توسط یک مدیر ارشد اجتماعی مرد ثبت کرده است. با توجه به شکایت ، باشگاه – “برای توهین ، آزار و ارعاب او مبارزه کرد”. این عضو 16 ساله گفت که او اولین زنی بود که به مدت 117 سال از جامعه اخراج شد. ریچارد ویس ، رئیس جمهور وقت ، سوگند یاد کرد و مشخص کرد که احساس می کند از جنبش “من نیز” سود خواهد برد. دادستان کل نیویورک در حال بررسی ادعاهای آزار و اذیت جنسی است که توسط یک عضو دیگر علیه جامعه ارائه شده است.


فرصت هایی برای امتحان کردن

موم و ماسک تقسیم خط مهمانی است. نظرسنجی Sienna نشان می دهد که 49 درصد از محافظه کاران و حومه شهرها به طور فزاینده ای طرفدار واکسیناسیون اجباری هستند. در آلاباما ، دونالد ترامپ اعلام کرد که افراد بیشتری باید واکسینه شوند. بسیاری از جمهوری خواهان این موضوع را به عنوان موضوعی حزبی مطرح می کنند. مخاطبان دوستانه دونالد بالا رفتند. او سپس تصدیق قاطع خود را امضا کرد که “شما در حق انتخاب آزاد هستید”.

ماه دسامبر از چهار مکان که “تور تاریخ ترامپ-ریلی” در آن برگزار می شود ، می آید. 11 دسامبر ، FLA Sunrise FLA Live Arena ؛ 12 دسامبر ، مرکز آموی ، اورلاندو ، فلوریدا. 18 دسامبر ، مرکز تویوتا در هوستون ؛ 19 دسامبر ، مرکز هوانوردی آمریکا ، دالاس. با یک بلیط VIP 7500 دلاری ، می توانید با ترامپ عکس بگیرید ، یک صندلی عالی ، یک سوء استفاده از ماگا و یک “باند اراذل و اوباش” امضا شده. پشتیبانی از صندلی های Ticket Master یا BillOReilly.com.


انجام حرکات

کار سنگین تر. جومین ویلیامز ، مشاور ایالتی ، که هرگز در نیویورک خبری از او نبوده است ، کمیته ای را برای مقدماتی علیه فرماندار کتی هوچول ایجاد کرد. سرنوشت اول آن دو با هم نیست. هنگامی که اندرو کوئومو هوچول برای نامزدی 2018 به عنوان شوالیه اعطا شد ، دو زیبایی آن را محکم کردند. ویلیامز سپس 47 درصد آرا را به دست آورد. لی سلدینگ جمین را دوست دارد و ماسک و تزریق را دوست ندارد اما فکر می کند نیویورک او را دوست دارد و فکر می کند که او فرماندار بعدی ما است. در همین حال ، لتیتیا جیمز ، دادستان کل ، مردی که اندرو کیومو را بلعید و پادشاه را کشت ، به دنبال تصاحب آن تخت است. هی ، این جور چیزها فقط در نیویورک ، بچه ها ، فقط در نیویورک.


صحبت کردن فقط در مورد نیویورک مرا به یاد علائم راهنمایی و رانندگی می اندازد ، مانند هشدار برای رانندگی دقیق. این به این دلیل است که زندگی ای که در راه حذف خودروی او از پارکینگ مورد نظر خود ذخیره می کنید ممکن است متعلق به برخی از عابران پیاده باشد.

مطمئناً ، فقط در نیویورک ، بچه ها ، فقط در نیویورک.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *