تیم VRJAM و Polygon برای ساختن یک آرنا مبتنی بر واقعیت مجازی در متاورس – اخبار


این مقاله را به اشتراک بگذارید

پلتفرم سرگرمی زنده برنده جوایز VRJAM اعلام کرده است که با Polygon، پروتکل بلاک چین مقیاس پذیر مبتنی بر Web3 اتریوم برای میلیون ها کاربر، برای ایجاد “Planet Polygon” در کنار پلتفرم Open Beta VRJAM از تاریخ ۲ نوامبر، همکاری می کند. پروژه مجازی مبتنی بر متاورس در کنار ارز دیجیتال بومی VRJAM، VRJAM Coin، راه اندازی می شود که در ۳۰ نوامبر به طور رسمی راه اندازی می شود.

چند ضلعی سیاره

Planet Polygon یک فضای رویداد زنده همهجانبه در پلتفرم VRJAM است که در آن تیم خلاق Polygon با VRJAM همکاری خواهد کرد تا گام بعدی در تکامل esports و رویدادهای زنده مجازی را تعریف کند. با تخصص Polygon در راه حل های بلاک چین و ایجاد دنیای مجازی VRJAM پیشرفته در Metaverse، این دو یک رویداد زنده و عرصه ورزش های الکترونیکی پیشرفته را برای گیمرها در سراسر جهان ایجاد می کنند تا تجربیات فراموش نشدنی را به اشتراک بگذارند.

در Planet Polygon و دیگر مقاصد VRJAM، کاربران می‌توانند از VRJAM Coin، ارز دیجیتال بومی VRJAM، برای خرید و فروش محصولات و خدمات استفاده کنند و راه‌های جدیدی را برای تولیدکنندگان و برندها برای کسب درآمد از محتوا و رویدادهای زنده فراهم کنند. با افزایش کسب و کار خرده فروشی در پلت فرم VRJAM با فروش اقلام دیجیتال، بلیط، کالا و سایر محصولات، حجم تجارت سکه VRJAM نیز افزایش می یابد و ارزش آن به طور همزمان تثبیت می شود.

VRJAM یک پلت فرم بلادرنگ انقلابی برای رویدادهای مجازی و ایجاد محتوای فراگیر است. VRJAM با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته Web3 و فناوری‌های فراگیر، راه‌حل‌های نسل بعدی را برای اجرای زنده در چندجهانی به کاربران ارائه می‌دهد. VRJAM به سازندگان، صاحبان پلتفرم‌ها و برندها قدرت می‌دهد تا تجربیات تعاملی و همه‌جانبه‌ای را طراحی و ارائه کنند که نه تنها مخاطبان خود را شگفت‌زده می‌کند، بلکه الهام‌بخش و انگیزه می‌دهد تا بیشتر بخواهند. این پلتفرم مبتنی بر رایانه شخصی است و با Meta Quest 2 برای تجربه مجازی نهایی سازگار است و یک رویداد زنده شبیه به زندگی را در واقعیت مجازی کاملاً فراگیر ارائه می دهد.

ویژگی های اصلی این پلتفرم عبارتند از:

  • یک دنیای مجازی دائمی “همیشه روشن” با مجموعه ای از رویدادهای زنده
  • بستری برای ایجاد و ارائه انواع انقلابی جدید از محصولات دیجیتال و محصولات NFT
  • فضایی برای تعامل مستقیم بین طرفداران و ایجاد رویدادهای “تجربه هواداران”.
  • با پشتیبانی ارز دیجیتال درون بازی “VRJAM Coin”
  • یک راه حل دیجیتالی برای فعال کردن مکان های رویداد زنده از جمله Planet Polygon در چند جهان
  • پلتفرمی برای توزیع و کسب درآمد از آواتارها، NFTها و محتوای ثبت شده از برندهای جهانی و تولیدکنندگان برتر محتوا از جمله گیمرها و بازیکنان در ورزش‌های الکترونیکی.

سام اسپایت، مدیرعامل VRJAM گفت:

“Planet Polygon آستانه جدیدی را برای تجربه کاربری رویدادهای زنده Metaverse تعیین می کند و دنیای بازی های Web3 را به گونه ای باز می کند که کاملاً منحصر به فرد Metaverse عمودی است. ما مفتخریم که با دوستان خود در Polygon Studios همکاری می کنیم تا یک راه حل باورنکردنی برای جهان.”

بیش از ۶۰ پروژه Metaverse، از جمله Sandbox، Decentraland، Somnium Space و دیگران، قبلاً بر روی Polygon به عنوان چارچوبی باز، دسترسی آسان، پرسرعت و پایدار برای توسعه دنیای مجازی خود ساخته شده اند.

Brain Trunzo، سرپرست Metaverse برای Polygon، اضافه کرد:

“Planet Polygon یک پروژه متاورس جاه طلبانه مبتنی بر واقعیت مجازی است که امیدواریم الهام بخش سازندگان در سراسر جهان باشد. “اجازه دادن به محتواها و تجربیات همه جانبه و بی‌درنگ راه جدیدی را برای سازندگان برای تعامل مستقیم با طرفداران و ارائه یک تجربه کاربری عالی باز می‌کند. “

دارم میسوزم یک پلتفرم بی‌درنگ و برنده جایزه برای رویدادهای مجازی و ایجاد محتوای فراگیر است. راه‌حل نرم‌افزاری آن‌ها به سازندگان و برندها این امکان را می‌دهد تا تجربیات الهام‌بخشی را به طرفداران ارائه دهند که تعامل طرفداران را در محیط Web3 بازتعریف می‌کند. جامعه شرکا، مشاوران و سرمایه گذاران VRJAM شامل برخی از برندهای پیشرو در فضای بلاک چین، از جمله Polygon و Gate.io، و همچنین مجموعه ای از برندهای مصرف کننده مطرح، از جمله توسعه دهنده بازی های پیشرو در جهان، Epic Games است.

Polygon پلتفرم پیشرو در توسعه بلاک چین است که بلاک چین های مقیاس پذیر، مقرون به صرفه، ایمن و پایدار را برای وب ۳ ارائه می کند. مجموعه رو به رشد محصولات آن دسترسی آسان به راه حل های مقیاس بندی اصلی از جمله L2 (ZK Rollups و Optimistic Rollup)، زنجیره های جانبی، بلاک چین های ترکیبی و مستقل را برای توسعه دهندگان فراهم می کند. و بلاک چین ها موسسات و در دسترس بودن داده ها. این شبکه خانه برخی از بزرگترین پروژه های Web3 مانند Aave، Uniswap و OpenSea است.

این مقاله را به اشتراک بگذارید