جاستین بیبر افکار خود را بلافاصله پس از ازدواج به اشتراک می گذارد – بیگ ۲۴ خبر


جاستین بیبر یکی از بزرگترین نام های صنعت موسیقی در حال حاضر است. او به دلیل استعداد بی عیب و نقص خود در خوانندگی شناخته شده است. جاستین در سنین جوانی مورد توجه قرار گرفت. این خواننده به عنوان استعداد کودکی شکوفا شد و به یک ستاره کامل شکوفا شد. با این حال ، زندگی شخصی این خواننده به هیچ وجه صاف نبود. جاستین از دوران کودکی با سلنا گومز رابطه عاشقانه داشت.

متأسفانه، پس از چند سال آشنایی، این دو تصمیم به جدایی گرفتند. این یک شوک برای همه طرفداران در سراسر جهان بود. هیچ کس انتظار جدایی این زوج را نداشت. جاستین پس از این حادثه دل شکسته بود. با این حال، او به تدریج خود را ترکیب کرد و بعداً با همسر فعلی خود، هایلی بیبر ازدواج کرد.

جاستین اخیرا در یک برنامه Apple Music ظاهر شد. این خواننده اظهار داشت که در زمان ازدواج از لحاظ عاطفی ثبات نداشت. او اعتراف کرد که بلافاصله پس از اتمام مراسم ازدواجش، دچار شکست شده است. جاستین بیبر گفت که از اینکه این ازدواج چگونه پیش خواهد رفت بسیار ترسیده است. او اعتراف کرد که شهرت دوران کودکی و قرار گرفتن در معرض تلفات زیادی بر جاستین گذاشته است. در ادامه با جزئیات بیشتر درباره داستان آشنا می شویم.

جاستین بیبر از ازدواج می ترسید

جاستین بیبر درست پس از رد و بدل شدن عهد با هایلی بیبر از عدم تعادل عاطفی رنج می برد.

او اظهار داشت که به او یادآوری می شود که چقدر با معشوق های قبلی خود بد رفتار کرده است. جاستین به یاد آورد که چقدر پول زیاد باعث شده بود که زندگی خود را به روشی اشتباه هدایت کند.

جاستین اظهار داشت که نسبت به خودش شک دارد و شاید نتواند کار ازدواج را انجام دهد.

جاستین بیبر و هایلی بیبر چهار سال است که با هم ازدواج کرده اند. با این حال، آنها در ابتدا با مشکلات زیادی روبرو شدند.

جاستین در ابتدا مشکلات اعتماد قابل توجهی داشت. خوشبختانه برای این زوج، آنها بی تفاوتی خود را برطرف کردند و اکنون آنها یک خانواده شاد هستند.