جانی دپ در صدر فهرست – Big 24 News


بیایید نگاهی به ۱۲ مورد برتر بیندازیم مشهورترین سلبریتی های جهان. آنها به صنعت بازیگری هالیوود تعلق دارند و مدام در مورد زندگی حرفه ای یا شخصی خود صحبت می کنند. بیایید آماده شویم، هیجان زده و با الهام!

۱. جانی دپ:

جانی دپ

بازیگر دزد دریایی کارائیب یک بازیگر محبوب برای نسل ها و اعصار بوده است. او همچنین با چند فیلم معروف مانند چارلی و کارخانه شکلات سازی و آلیس در سرزمین عجایب قلب بچه های سراسر جهان را به دست آورده است. دپ نامزد و همچنین دریافت کننده چندین جایزه افراد مشهور در رشته های مختلف است. علاوه بر این، او نوازنده و تهیه کننده است.

۲ – لئوناردو دی کاپریو:

لئوناردو دیکاپریو

بازیگر تایتانیک واقعاً نامی ناشناخته برای کسی نیست. لئوناردو دی کاپریو با بازی های شگفت انگیزش در فیلم هایی مانند Inception، The Great Gatsby، The Revenant، The World of Wall Street، Once Upon A Time in Hollywood و Don’t Look Up تماشاگران را سرگرم می کند. او علاوه بر موفقیت تجاری خود، جوایز و افتخارات متعددی را برای سهم خود در صنعت دریافت کرده است.

۳ – دواین جانسون:

دواین جانسون

جانسون که با نام «صخره» نیز شناخته می‌شود، یکی دیگر از نام‌های مشهور در فهرست مشهورترین سلبریتی‌های جهان است. او چندین کلاه از یک بازیگر کهنه کار، تاجر و کشتی گیر حرفه ای بر سر دارد. حتی بعد از ۵۰ سالگی، تناسب اندام و عملکرد او فراموش نشدنی است. از فیلم‌های جانسون می‌توان به Red Notice، Hobbs and Shaw، Jumanji و Baywatch اشاره کرد.

۴ – خواکین فینیکس:

خواکین فینیکس

یک فرد متفاوت فراموش نشدنی. این در مورد بازیگر آمریکایی خواکین رافائل فینیکس است. او که به خاطر شخصیت های غیر متعارف، پیشگامانه و اعصاب خردکنش مانند جوکر شناخته می شود، اکنون در حال بررسی انواع مختلف بازیگری نیز هست. صرف نظر از بودن مشهورترین سلبریتی های جهان شخصیت پوچ او نیز چیزی است که او را در بین مردم محبوب کرده است.

۵. ویل اسمیت:

ویل اسمیث

نماینده ایالت پنسیلوانیا نیز در این لیست قرار دارد مشهورترین سلبریتی جهان. او چندین دهه به عنوان یک بازیگر در هالیوود بازی شگفت انگیزی ارائه کرد. علاوه بر این، او تهیه کننده و خواننده است. اسمیت نیز وارد دنیای یوتیوب شده و در مجموع ۹.۸ میلیون مشترک دارد!

۶. رابرت داونی جونیور:

رابرت داونی جونیور.

رابرت داونی جونیور یکی از پردرآمدترین بازیگران یا بازیگران زن هالیوود است. این یک مورد علاقه جهانی است. رابرت بیشتر به خاطر بازی شگفت انگیزش در فیلم هایی مانند مرد آهنی و شرلوک هلمز شناخته می شود، مجموع دارایی خالص او حدود ۳۰۰ میلیون دلار و عشق عظیم طرفدارانش است!

همچنین بخوانید – جذاب ترین سلبریتی های مرد در سال ۲۰۲۲

۷. تام هنکس:

تام هنکس

توماس جفری هنکس نام دیگری در میان مشهورترین سلبریتی های جهان در سال ۲۰۲۲ است. چیزی که او را بسیار محبوب کرده توانایی او در بازی در ژانرهای قطبی متضاد مانند کمدی و درام است. هنکس بخشی از فیلم هایی مانند فارست گامپ، فینچ و رمز داوینچی است و نماد فرهنگ آمریکایی است.

۸. برد پیت:

برد پیت

همچنین یک بازیگر و تهیه کننده آمریکایی به نام ویلیام بردلی پیت. دلیل اینکه او یکی از مشهورترین سلبریتی های جهان است به خاطر حرفه بازیگری جاودانه و قدرتمندش است. او در فیلم هایی مانند روزی روزگاری در هالیوود، Mr. خانم اسمیت و تروی و باشگاه مبارزه تحسین تجاری و همچنین تحسین منتقدان را به دست آورده اند.

۹. مگان فاکس:

مگان فاکس

مگان فاکس پس از کسب شهرت به عنوان یک مدل موفق وارد دنیای بازیگری شد. به زودی او بخشی از لیست بازیگران زن مشهور شد. جدا از ظاهر شگفت انگیزش، او بسیار با استعداد است. مگان فاکس بخشی از فرنچایزهای بسیاری مانند Transformers و Expendables است. او در حال حاضر خبرها برای رابطه با همسر آینده اش است.

۱۰ – جنیفر لوپز:

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز معروف به جی زی. او بازیگر و خواننده آمریکایی مشهور جهان است. موفقیت او تاریخی است. جی لو اولین هنرپیشه لاتینی شد که در حالی که هیچ کس دیگری این کار را نکرد، درآمد قابل قبولی به دست آورد. اگرچه او کمتر فعال است، اما برای نسل‌ها نماد فرهنگ پاپ باقی مانده است.

۱۱. آما واتسون:

اما واتسون

در صدر فهرست مشهورترین افراد مشهور جهان، Next Person یکی از مجموعه فیلم های مورد علاقه ما – هری پاتر است. بله، این کسی نیست جز هرمیون گرنجر، با نام مستعار اما واتسون. او بازیگری در سینما را از هشت سالگی آغاز کرد و حالا به زودی این صنعت را ترک می کند. به غیر از بازی برجسته و ثابت او در سریال فوق، از دیگر آثار معروف او می توان به نوح و زیبا و جانور اشاره کرد.

۱۲ – جولیا رابرتز:

جولیا رابرتز

او یکی از ثروتمندترین بازیگران زن جهان است. جولیا رابرتز بارها و بارها نمایش های فراموش نشدنی بسیاری را در ژانرهای مختلف اجرا کرده است. از کمدی های رمانتیک گرفته تا فیلم های هیجانی، او همه این کارها را انجام داد. از فیلم های معروف او می توان به زن زیبا، ارین بروکوویچ، عروس فراری و بسیاری دیگر اشاره کرد. بودن یکی از موفق ترین و مشهورترین سلبریتی های جهاناو در حال حاضر در فعالیت های خبری مرتبط با بسیاری از مسائل اجتماعی است.

نتیجه:

این لیست بود معروف ترین سلبریتی در جهان از سال ۲۰۲۲. برخی این عنوان را برای دهه ها و سال ها در اختیار داشته اند و برخی دیگر به تازگی وارد این لیست شده اند. برخی به خاطر کارشان مشهور هستند، برخی دیگر به خاطر زندگی شخصی. اما همه آنها منحصر به فرد هستند.