جانی مونتگومری اسکات LLC مالک ۲۲۵۵ سهم از Liberty All-Star Growth Fund, Inc. (NYSE: ASG) – Big 24 NewsJanney Montgomery Scott LLC موقعیت خود را در سهام Liberty All-Star Growth Fund، Inc. (NYSE: ASG – رتبه‌بندی دریافت شده) بر اساس آخرین فرم ۱۳F این شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه دوم ۷.۱ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از خرید ۲۲۵۵ سهم دیگر در این مدت، صاحب ۳۳۹۳۲ سهم در شرکت مدیریت سرمایه گذاری شد. ارزش دارایی جانی مونتگومری اسکات LLC در صندوق رشد Liberty Stars در آخرین ثبت پرونده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ۲۰۲۰۰۰ دلار بود.

بسیاری از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز سهام این شرکت را خریداری و فروخته اند. Atria Wealth Solutions Inc. او در سه ماهه اول یک موقعیت جدید در سهام صندوق رشد ستاره لیبرتی به ارزش ۵۹۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. کوهن اند استرز سهم خود در سهام صندوق رشد ستاره لیبرتی را در سه ماهه اول ۲۵.۴ درصد افزایش داد. کوهن و استرز پس از به دست آوردن ۵۸۶۱۳ سهم دیگر در این دوره، اکنون ۲۸۹۷۰۹ سهم از شرکت مدیریت سرمایه گذاری به ارزش ۲۱۸۴۰۰۰ دلار دارند. رویال بانک کانادا سهم خود در سهام صندوق رشد ستاره لیبرتی را ۳۶.۷ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. رویال بانک کانادا پس از به دست آوردن ۴۶۳۸۲ سهم دیگر در این دوره، اکنون مالک ۱۷۲۶۱۷ سهم از سهام شرکت مدیریت سرمایه گذاری به ارزش ۱۳۰۲۰۰۰ دلار است. Western Wealth Management LLC یک موقعیت جدید در سهام صندوق رشد All-Star Liberty در سه ماهه اول به ارزش ۳۲۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، هیئت مشاوران منابع یک موقعیت جدید در سهام صندوق رشد ستاره لیبرتی در سه ماهه دوم به ارزش ۲۴۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. ۱۱.۱۹ درصد سهام متعلق به مؤسسات سرمایه گذاری است.

سهام صندوق رشد لیبرتی استار ۱.۳ درصد کاهش یافت

سهام صندوق رشد ستاره لیبرتی در روز جمعه با قیمت ۵.۲۳ دلار افتتاح شد. Liberty All Star Growth Fund, Inc. پایین ترین قیمت آن در یک سال ۴.۸۲ دلار و بالاترین قیمت در یک سال ۹.۳۷ دلار است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این کسب و کار ۵.۲۲ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۵.۷۱ دلار است.

صندوق رشد Liberty All Star سود سهام خود را کاهش داد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را افشا کرده است که در روز سه شنبه ۳ ژانویه پرداخت خواهد شد. سرمایه گذارانی که در روز جمعه ۱۸ نوامبر ثبت نام کرده اند ۰.۱۰ دلار سود سهام دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود پنج شنبه ۲۶ آبان می باشد. این نشان دهنده سود سهام ۰.۴۰ دلار در سال و بازده سود ۷.۶۵٪ است.

نمایه شرکت صندوق رشد ستاره لیبرتی

(دریافت رتبه)

Liberty All-Star Growth Fund, Inc. این یک صندوق مشترک است که توسط ALPS Advisers, Inc راه اندازی و مدیریت می شود. این صندوق توسط Weatherbie Capital، LLC، مدیریت دارایی کنگره و شرکت مشاوران رشد پایدار LP مدیریت می شود. این صندوق در بازارهای سهام عمومی ایالات متحده سرمایه گذاری می کند. به دنبال سرمایه گذاری در سهام شرکت های فعال در بخش های مختلف است.

داستان های توصیه شده

می‌خواهید ببینید چه صندوق‌های تامینی دیگری ASG را حمل می‌کنند؟ از HoldingsChannel.com دیدن کنید تا آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Liberty All-Star Growth Fund, Inc. (NYSE: ASG – دریافت رتبه).

مالکیت شرکتی Liberty All Star Growth Fund (NYSE: ASG)

اخبار و رتبه بندی های روزانه Liberty All Star Growth Fund را دریافت کنید – آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای صندوق رشد ستاره لیبرتی و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.