جان ته دوباره مبتلا به سرطان است و اکنون برای انجام این کار به کمک شما نیاز دارد

جان ته دوباره مبتلا به سرطان است و اکنون برای انجام این کار به کمک شما نیاز دارد


جان ته اکنون دو بار از سرطان پروستات جان سالم به در برده است.

در اولین پخش زنده خود در 9 اکتبر ، Entertainment Tonight سابق قصد دارد به چراغ آموزش و الهام بخشی برای بیماری ویرانگری تبدیل شود که می تواند تا سال 2021 34000 آمریکایی را بکشد.

Thesh ، با کمک همسرش Connie Seleka ، توانست بیماری را پس از اولین تشخیص در حدود پنج سال پیش معکوس کند و با یک پیش بینی تلخ روبرو شد که تنها 18 ماه دیگر برای زندگی باقی مانده است. در اکتبر 2020 ، هنگامی که اسکن نشان داد که سرطان دوباره بازگشته است ، امیدهای او برای بهبود از بین رفت. پس از انجام چندین عمل جراحی و دوز شیمی درمانی ، تاش کلیه خود را از دست داد و پروستات وی برداشته شد-همه در بحبوحه همه گیری جهانی COVID-19.

اما او اکنون بار دیگر از سرطان عاری شده است.

“بخشی از آنچه من سعی می کردم انجام دهم [writing about] ته ، 69 ساله ، سال گذشته پس از انتشار “بی رحمانه: آزادسازی یک زندگی هدفمند ، ایمان و اعتماد به نفس” به The Post گفت که باید از موارد استفاده شده استفاده کرد. وقتی تشخیص داده شدم ، چند کتاب در آن یا داستانهای دیگر درباره سرطان وجود داشت. بنابراین این یکی از دلایلی است که من می خواهم همه جزئیات را بدانم – اما نشان دادن داستان عشق بین من و کانی. ”

اکنون ، دومین طاعون متوسط ​​او در برابر این بیماری ، کانون اصلی کنسرت Thesh در شنبه خواهد بود. او در جمع مردم گفت: “امید و انگیزه و داستانهای شفابخش زیادی وجود دارد.” “من با مردم صحبت می کنم و به س people’sالات مردم در مورد آنچه انجام داده ام پاسخ می دهم.”

جان ته و همسرش کانی سلکا در مبارزه با سرطان به او کمک زیادی کردند.
لندن سرگرمی / Shutterstock

البته موسیقی ای وجود دارد که طرفدارانش عاشق آن هستند – 12 آهنگ مورد انتظار است – اما ، در میان آنها ، Thesh قصد دارد “پیامهای الهام بخش و امیدوار کننده را به اشتراک بگذارد و اطلاعات خاصی را در مورد نحوه بهبودی من در زندگی به اشتراک بگذارد”.

Thesh می داند با کجا صحبت می کند. هنگامی که او در سال 2016 با اولین سرطان خود تشخیص داده شد ، در سال 2016 به پیش آگهی پاسخ بدی داد و شروع به نوشیدن زیاد مشروب کرد: “پزشک می خواهد ویکودین به شما بدهد تا احساس بهتری داشته باشید و مردم وقتی هر شب اسکاتلندی می نوشند ظاهر دیگری داشته باشد. مخلوط کردن این دو … وقتی به چنین موقعیتی می رسید – فکر می کردم بیمار مرگبار هستم – این هویت به شما آزادی زیادی می دهد. ”

اما او به زودی به هوش آمد و تصمیم به مبارزه گرفت. ته گفت که علیرغم کمک و حمایت همسرش در درمان سرطان ، پزشکان تصور می کردند که او سابقه پزشکی دارد ، اما او اغلب بر بیماریهای کشنده – حداقل به طور موقت – غلبه می کند.

این بار Thesh به مردم گفت: “من به سنگرها برگشتم – برای نبرد آماده بودم. من احساس می کردم یک پسر بچه است که سعی می کند بهبود یابد و فردی است که به خوبی در برابر بیماری مقاوم است. ”

جان ته شنبه شب دوباره در کانون توجه قرار گرفت.
جان ته شنبه شب دوباره در کانون توجه قرار گرفت.
تصویر سیم

در حین دریافت درمان در دین اصلی ، تس بخشی از موفقیت خود را به مبارزه با سرطان و اعتقادات و ذهنیت مذهبی خود نسبت داد. او که اکنون احساس سلامتی می کند و برای اجرای بدون کمبود الهام آماده است ، به مردم گفت که از زمان رنج کشیدن درس ارزشمندی را آموخته است: “اکثر ما این را در دوران COVID آموختیم:” یا من می توانم یک سال و نیم دیگر را بگذرانم. در مشکل هستید ، یا می توانم ذهنم را تازه کنم و مشغول زندگی شوم. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *