جان مدن آماده حضور بر روی جلد «Madden 23» است. – اخبار بزرگ ۲۴


پیش نمایش بازی برای انتشار در روز پنجشنبه ۲ ژوئن ۲۰۲۲ توسط EA برنامه ریزی شده است. NFL جلد دیوانه ۲۳ او خوانندگان اوکلند و خوانندگان تالار مشاهیر را آموزش خواهد داد ژان مدین. Madden 2000 در سال ۱۹۹۹ اتفاق افتاد. این اولین باری است که Madden قرار است روی جلد سری بازی به همین نام ظاهر شود. EA Sports امروز از طریق توییتر این خبر را اعلام کرد. همچنین رونمایی کامل فردا از طریق تریلر به صورت زنده پخش خواهد شد. این تمام چیزی است که باید بدانید تاریخ انتشار Madden 23.

هر جلدی که امروز منتشر می شود ادای احترامی است به دوره های مختلف کلاه ورزشی Madden 23. او را به عنوان یک بازیکن، به عنوان نماد بازی ویدیویی و البته به عنوان یک مربی نشان می دهد. عنوان جدید ادای احترام به مربی محبوب خواهد بود. این آخرین مورد است اخبار دیوانه ۲۳.

جان مدن آماده حضور روی جلد است

اطلاعات بیشتر

آخرین نسخه این بازی دارای دو دمو دیگر خواهد بود. از این نظر که مربی غیرنظامی در مقابل تیم “همه” یک رهبر است دیوانه nfl 23“ورزشکاران. مسابقه در اوکلند کولیسئوم برگزار خواهد شد. تا کنون هنوز، دیوان ۲۳ شگفتی های زیادی برای مخاطب دارد. برای یافتن آنها باید تا آگوست منتظر انتشار آن باشیم. رتبه Madden 23 هنوز منتشر نشده است

همچنین، گمانه زنی های زیادی در مورد ویژگی های جدید در وجود دارد nfl madden 23 بازی ها، اما EA با آنها تعامل ندارد. طرفداران پیش بینی می کنند که سه نسخه مختلف از این بازی وجود داشته باشد. برخی از طرفداران می توانند از نسخه اولیه و مقرون به صرفه بازی لذت ببرند. طرفداران هاردکور مدن خواهان بهترین تجربه در نسخه های برتر هستند. اما برای آن، تا زمان مناسب فرصت داریم. اما فراموش نکنید که پیش نمایش بازی را تنظیم کنید. فردا ساعت ۱۰ صبح به وقت شرقی (به وقت شرقی) و ۷ صبح به وقت محلی (به وقت اقیانوس آرام) در YouTube پخش می شود.

ویدیو توسط EA SPORTS MADDEN NFL