جایزه بیداری – اساتید دانشگاه اموری نفرت فانتوم بیدار شدن را نشان می دهند


این هفته، جایزه ووک به دو نفر از دانشگاه اموری اعطا می‌شود که نه تنها روان‌پریشی «بیدار» را نشان می‌دهند، بلکه این کار را با دوز سنگینی از جهل واقعی و تاریخی انجام می‌دهند. پروفسورهای کارول اندرسون و جورج یانسی از پلتفرم دانشگاه اموری برای معرفی شعارهای نژادپرستانه به دانشجویان و حساب‌های توییتر آنها برای آلوده کردن بیشتر ساکنان به نفرت بیدار شده استفاده می‌کنند. اما، البته، توییتر هیچ یک از محتوایی را که پست می‌کند زیر سوال نمی‌برد، زیرا آگراوال، مدیر عامل پاراگ، با برند Masters در مورد تعصب نژادی موافق است. به هر حال، این پاراگ آگراوال بود که یک بار گفت: “چرا باید بین سفیدپوستان و نژادپرست تفاوت قائل شوم؟”

پروفسور اندرسون درک ضعیف خود را از واقعیت آشکار می کند وقتی که به هیاهوی دیوانه کننده تیراندازی بوفالو در مورد “نظریه جایگزین شگفت انگیز” می پردازد و ادعا می کند.خشم سفید” دلایل آن ۶ ژانویه بودشورشبه نظر می رسد که شورشیان انگیزه داشتند.»خشم سفید” و عامل نفرت علیه رای دهندگان سیاه پوستی که به ترامپ رای ندادند. اما او البته دلایل واقعی ناراحتی مردم را نادیده می گیرد که ربطی به سیاه پوستان ندارد، بلکه به تخلفات در رای گیری، ارسال برگه های بزرگ رای و سوالات حوزه رای گیری مربوط می شود. اندرسون هرگز یک کلمه علیه دموکرات های کنگره که در انتخابات ۲۰۱۶ به دونالد ترامپ اعتراض کردند، نگفت: ماکسین واترز، شیلا جکسون لی، جیم مک گاورن، جیمی راسکین، پرامیلا جیبال و باربارا لی.

اندرسون خاطرنشان می کند که نیوت گینگریچ زمانی که جرأت کرد نگرانی خود را از این که انتخابات در شهرهای بزرگ، جایی که اکثریت قریب به اتفاق بی نظمی ها در آن رخ داده است، به تقلب در انتخابات منجر شود، ابراز نگرانی کرد، نژادپرست بود و پر از “خشم سفید” بود.

من شنیدم که نیوت گینگریچ در مورد آن صحبت می کرد: “آنها انتخابات فیلادلفیا را دزدیدند.” آنها انتخابات میلواکی را دزدیدند. آنها انتخابات آتلانتا را دزدیدند.» توجه داشته باشید که او شهرهایی را با جمعیت سیاهپوست بزرگ شناسایی کرد و آن شهرها را با دزدی، دزدی دموکراسی، دزدی این انتخابات و دزدی از سفیدپوستان خوب، صادق و سخت کوش مرتبط دانست. این یک متن فرعی بود که منجر به قیام شد: مشروعیت زدایی از آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان شهروندان به عنوان رای دهنده.

کلاه خشم سفید

مضحک است که نیوت گینگریچ را به عنوان یک نژادپرست نشان دهیم، اما از کسی که ادعا می کند متمم دوم برای حفظ برده داری تصویب شده است، چه انتظاری دارید؟ کارول اندرسون در این جنون در دانشگاه اموری تنها نیست. وقتی او هیچ چیز غیرمنطقی نمی گوید یا توییت نمی کند، پروفسور همکار جورج یانسی با سخنرانی خنده دار خنده دار خود آرام می گیرد. یانسی گفت: «سفیدپوستان بی گناه نیز در قتل سیاه پوستان در بوفالو شریک هستند.

ارزیابی استثنایی فریبنده جورج یانسی از بیانیه تیرانداز بوفالو نشان می دهد که سخنان قاتل برای کل آمریکا صحبت می کند. یانسی گفت

“لازم نیست یک بزدل ۱۸ ساله برتری طلب سفیدپوست یک مانیفست ۱۸۰ صفحه ای بنویسد تا مرا متقاعد کند که در کشوری غیر از برده داری و استفاده از ابزار برای دستیابی به سرمایه داری برتری طلبانه سفیدپوستان مورد آزار و اذیت قرار نگرفته ام.”

کارول اندرسون و جورج یانسی نمونه های عالی از “بیداری” سمی هستند که در جامعه ما و در سراسر دانشگاه ها رایج است. هر دو افراد خطرناکی هستند که در مقابل کلاس ایستاده و تاریخ را به نفرت تبدیل می کنند. در پیچیدگی خود، هرگونه مخالفت با سیاست مترقی و هوشیار، یا هرگونه نگرانی در مورد یکپارچگی رای دهندگان، آغشته به «نفرت سفید» است. متأسفانه، ذهن های آسیب دیده پیام های سمی خود را دریافت می کنند.

به پروفسورهای Emory، Carol Anderson و George Yanni برای برنده شدن جایزه Walk این هفته تبریک می‌گوییم.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.