جدول زمانی رابطه پل مک کارتنی و نانسی شل


پل مک کارتنی از سال های نوجوانی به عنوان رهبر گروه بیتلز، هدف بسیاری از علایق عاشقانه بوده است، اما زندگی شخصی او فراز و نشیب هایی داشته است.

پس از اینکه همسر اولش، لیندا، در سال ۱۹۹۸ بر اثر سرطان سینه درگذشت، مک کارتنی گفت که “یک سال گریه کرد”. ازدواج بعدی او با مدل سابق هدر میلز به طلاق تلخ و تسویه حساب ۵۰ میلیون دلاری ختم شد.

اما مک کارتنی اجازه نداد که جدایی جستجوی او برای عشق را خراب کند و به زودی با نانسی شول، تاجر نیویورکی و نجات یافته از سرطان سینه که یک مرکز منابع سرطان در همپتون ها تاسیس کرده بود، دیده شد.

از بوسیدن در ساحل گرفته تا گفتن “من” در مقابل نزدیکترین بستگان و دوستانشان، در اینجا جدول زمانی رابطه پل مک کارتنی و نانسی شفل را مشاهده می کنید.

تابستان ۲۰۰۷: پل مک کارتنی و نانسی شل ملاقات کردند

کوین مازور/WireImage

Shevel و McCartney در تابستان ۲۰۰۷ در حالی که در خانه خود در همپتون اقامت داشتند با هم آشنا شدند. با وجود ۱۷ سال اختلاف سنی، یک منبع به PEOPLE گفت که این دو “بدیهی است که کاملاً مناسب هستند.”

آنها با سبک زندگی مشابهی در ارتباط بوده اند. زندگی اجتماعی بزرگ را دوست ندارد. باربارا والترز، پسر عموی دوم Chevelle، می گوید.

۷ نوامبر ۲۰۰۷: پل مک کارتنی در حال بوسیدن نانسی شلی دیده شد

مک کارتنی در میانه طلاق گسترده از مدل سابق میلز بود که برای اولین بار در حال بوسیدن Chevelle دیده شد.

این دو در حال قدم زدن در امتداد ساحل در همپتونز مشاهده شدند، جایی که هر دو صاحب دو خانه هستند. برای قهوه توقف کردند و بحث عمیقی با هم داشتند.

مارس ۲۰۰۸: تعطیلات پل مک کارتنی و نانسی شل در دریای کارائیب

پس از قطعی شدن طلاق او از میلز، مک کارتنی شیول را برای یک تعطیلات مجلل به آنتیگوا برد. این زوج در یک سوئیت دو خوابه در Jumby Bay اقامت کردند، یک استراحتگاه خصوصی در یک جزیره خصوصی ۳۰۰ هکتاری که هزینه آن ۲۳۷۵ دلار برای هر شب است.

این زوج در بسیاری از فعالیت‌های سرگرم‌کننده مانند پیاده‌روی در ساحل، مطالعه در کنار استخر، و دوچرخه‌سواری در خیابان سنت نزدیک شرکت کردند. جان

ناظر در آن زمان به PEOPLE گفت: «مطمئناً جرقه هایی بین آنها وجود داشته است. “به نظر می رسد که آنها اوقات بسیار شاد و آرامی را با هم در بهشت ​​سپری می کنند. به نظر می رسد آنها به دنیا اهمیت نمی دهند.”

آگوست ۲۰۰۸: پل مک کارتنی و نانسی شل به یک سفر جاده ای عاشقانه رفتند

مک کارتنی و شیفل در طول یک سفر جاده ای در قلب آمریکا در مسیر ۶۶ سفر کردند. ماجراجویی فورد برانکو در سال ۱۹۸۹ آنها را در سراسر غرب میانه با توقف در جولیت، ایلینویز و سنت. لویی

یک منبع به PEOPLE گفت: “آنها به ما گفتند که در حال سفر هستند و به سنت سنتور می روند. قبل از اینکه لوئیس به غرب برود، هیچ کس واقعاً باور نمی کرد که او باشد – او خیلی ساکت و معمولی بود. آنها مانند یک زوج شگفت انگیز به نظر می رسیدند.”

۲۶ سپتامبر ۲۰۰۸: نانسی شول به پل مک کارتنی در کنسرت بیتلز در اسرائیل پیوست.

استفان کاردیناله/کوربیس از طریق گتی

شول از مک کارتنی در طول اجرای تاریخی بیتلز در تل آویو، اسرائیل حمایت کرد، حتی زمانی که او “عشق من” را به همسر فقیدش لیندا تقدیم کرد.

مک کارتنی و شافل نیز به فلسطین سفر کردند و برای صلح در کلیسای ولادت شمعی روشن کردند.

۲ اکتبر ۲۰۰۸: پل مک کارتنی نانسی شیل را به شوی مد دخترش برد.

استفان کاردیناله/کوربیس از طریق گتی

این سفر برای مک کارتنی و شل، که تنها چند روز پس از بازی بیتلز در تل آویو به پاریس پرواز کردند، ادامه یافت. مک کارتنی شل را به شوی مد دخترش استلا دعوت کرد، جایی که او با پسرش جیمز و همسر استلا، آلاسدیر ویلیس، در ردیف اول نشستند، در حالی که شول جدا از هم نشسته بود.

او به افراد حاضر در برنامه گفت: “فکر می کنم در مکان خوبی هستم.”

۱۳ نوامبر ۲۰۰۸: پل مک کارتنی و نانسی شل در جاده ابی قدم زدند.

این دو در حال قدم زدن در جاده معروف ابی، جایی که بیتلز آلبوم خود را در سال ۱۹۶۹ ضبط کرد، دیده شد. سفر آنها به لندن همچنین شامل دیدار با پسر مک کارتنی، جیمز بود.

۲۵ نوامبر ۲۰۰۸: پل مک کارتنی در مورد نانسی شل صحبت می کند

استیو گرانیتز / WireImage

مک کارتنی در مصاحبه با The یکشنبه ها، او گفت: من عاشق بودن را دوست دارم.

شفل همچنین نظرات خود را در مورد رابطه آنها ساده نگه داشته است. وقتی از شیفل در مورد استرس قرار گرفتن با یک سلبریتی پرسیده شد، گفت: “من یک نجات یافته از سرطان هستم، یک تجارت حمل و نقل را اداره می کنم و ۱۶ سال فرصت دارم که بزرگ کنم. این استرس است.”

مارس ۲۰۰۹: دختر پل مک کارتنی از نانسی شفل حمایت می کند

استلا، دختر پل شفل به شکل در آغوش گرفتن سر تایید کرد – این دو در مراسم شورای دفاع از منابع طبیعی در شهر نیویورک در آغوش گرفتند.

این شام به افتخار استلا برای کارش با خط مراقبت از پوست ارگانیک بود.

منبعی به PEOPLE گفت: «او در مورد پدرش هیجان زده است.

۲۰۱۱: پل مک کارتنی حلقه نامزدی نانسی شل را خرید

لین می‌گوید در آماده‌سازی برای نمایش خود در Chevelle، مک‌کارتنی با نیل لین، سازنده جواهرات مشهور، برای طراحی حلقه‌ای «بسیار خاص، متفاوت و کمیاب» همکاری کرد. او در مورد یافتن فرد مناسب بسیار هیجان زده و جدی بود زیرا چیزی واقعا استثنایی می خواست.

مک کارتنی الماس کمیاب ۵ قیراطی را در فضای آرت دکو پلاتینیوم با نوارهای عقیق سیاه که لین در مجموعه آرشیوی خود دارد، انتخاب کرد. زرگر گفت: حس عتیقه زیبایی دارد. “بسیار رمانتیک، ظریف و پر زرق و برق، اما با کمی زرق و برق راک اند رول.”

۲ می ۲۰۱۱: نانسی شفل حلقه نامزدی خود را به پل مک کارتنی نشان داد.

دمتریوس کامبوریس/گتی ایماژ

شل و مک کارتنی تصمیم گرفته اند نامزدی خود را به طور رسمی اعلام نکنند. در عوض، او انگشتر خود را با خونسردی در مراسم مت گالا ۲۰۱۱ در شهر نیویورک لغزید. او ترجیح داد آن را روی دست راست خود بپوشد تا چشم استلا را که یکی از مدیران این رویداد بود، جلب نکند.

یکی از مهمانان به PEOPLE گفت: «او واقعا شاد و آرام به نظر می رسید.

“من فکر نمی کنم او بخواهد عروسی بزرگ و شادی داشته باشد. شاید آنها بخواهند [something small] و سپس یک مهمانی بگیرید.» والترز گفت.

۶ مه ۲۰۱۱: پل مک کارتنی و نانسی شل نامزدی خود را تایید کردند

پس از چهار سال آشنایی، مک کارتنی و شیفل تأیید کردند که حلقه درخشانی که دیده شده بودند به معنای زنگ عروسی در آینده آنها بود.

یک منبع به PEOPLE گفت: “آنها شیمی عالی دارند.” آنها هر دو فوق العاده، درخشان و خوش بین هستند.”

۹ مه ۲۰۱۱: نانسی شل گفت که از پیشنهاد پل مک کارتنی شگفت زده شده است.

دیو ام. بوم / مقوا

پست خود را با نیویورک پست، شفل گفت که این یک “سورپرایز” بود.

وی افزود که این دو هنوز در مورد تاریخی برای عروسی خود تصمیم نگرفته اند، غیر از اینکه “به زودی” برگزار می شود و لیست دعوت شدگان “فقط خانواده های ما” خواهد بود. و شفل افزود: “و از من نپرسید که قرار است چه بپوشم، زیرا شما خوب لباس پوشیده اید تا در مقابل قاضی صلح در اتاق او بایستید، این دقیقاً همان کاری است که ما انجام خواهیم داد.”

۹ ژوئن ۲۰۱۱: پل مک کارتنی و نانسی شل با هم آهنگ های بیتلز را می خوانند.

اتان میلر/ گتی ایماژ

شل و مک کارتنی در ادای احترام Cirque du Soleil به بیتلز در آغوش گرفتند عشق در لاس وگاس، قبل از اینکه مک کارتنی در جمع حاضران صحبت کند و گفت: “عجب عصری”، هر دو به جمع پیوستند.

در مهمانی بعدی، این دو در حال بوسیدن یکدیگر دیده شدند.

۱۴ سپتامبر ۲۰۱۱: پل مک کارتنی و نانسی شفل اعلام رسمی ازدواج کردند

مک‌کارتنی و شیفل در آماده‌سازی برای عروسی‌شان اعلامیه‌ای را در تالار شهر اولد مریل‌بون در لندن ارسال کردند – همان جایی که مک‌کارتنی با همسر اول خود در سال ۱۹۶۹ ازدواج کرد.

این زوج در آخرین لحظه ملاقات خود با ضبط کننده، آلیسون کاتکارت، هیجان زده شدند. کاتکارت به PEOPLE گفت: “آنها بسیار زیبا، آرام، بسیار جذاب و به وضوح عاشق یکدیگر بودند.”

این دو تاریخ دقیق عروسی خود را مشخص نکردند.

۹ اکتبر ۲۰۱۱: پل مک کارتنی و نانسی شل ازدواج کردند.

نیل مکفورد / جادوی فیلم

مک‌کارتنی و شویل در یک مهمانی بعدازظهر در تالار شهر قدیمی مریل‌بون نذر عروسی خود را رد و بدل کردند، جایی که در بدو ورود با تشویق‌های تشویقی از آنها استقبال شد.

این یک امر خانوادگی بود – دختر پل استلا لباس عروسی و کت و شلوار پدرش را خودش طراحی کرد. دخترش ماری داشت عکس می گرفت و کوچکترین دخترش بئاتریس دختر گل بود. تنها پسر پل، جیمز، به همراه پسر Chevelle، Arlene، آنها را در طول پذیرایی کباب کردند. برادر پل، مایک مگوایر، به عنوان بهترین مرد خدمت می کرد.

همچنین والترز، پسر عموی شول رینگو استار و همسر باربارا باخ و بیوه جورج هریسون، اولیویا، از این زوج حمایت کردند.

این زوج سپس به خانه مک کارتنی رفتند تا یک مهمانی صمیمی با منوی گیاهی را جشن بگیرند. آنها دو کیک عروسی – یک پیشکش وگان و یک دستور پخت سنتی – سرو کردند.

مک کارتنی در مراسم عروسی خود نیز از آهنگی ویژه برای عروسش رونمایی کرد. مک گوایر گفت: “آنها با هم رقص خوبی داشتند.” او مراسم عروسی را اینگونه توصیف کرد: “عالی. زیبا. فقط زیبا و آرام بود. احساس عشق زیادی می کنم. برای برادرم خوشحالم، او برادر مهربانی است.”

این نوازنده مطمئن شد که در تولد ۷۱ سالگی جان لنون را نان تست می کند.

اکتبر ۲۰۱۱: پل مک کارتنی و نانسی شل از ماه عسل کارائیب لذت می برند.

این زوج تازه ازدواج کرده اندکی پس از عروسی خود به یک ماه عسل عاشقانه در جزیره Mustique در دریای کارائیب رفتند. استراحتگاه مورد علاقه آنها فایرفلای بود که فقط پنج اتاق مهمان دارد.

۴ مه ۲۰۱۸: نانسی شل به پل مک کارتنی برای مراسم تحلیف در کاخ باکینگهام می پیوندد.

بردلی پیج – WPA Pool / Getty

در سال ۲۰۱۸، مک کارتنی به دلیل مشارکت در موسیقی، جایزه همنشین افتخاری را از خانواده سلطنتی دریافت کرد. شول در مهمانی معتبر در کاخ باکینگهام لندن به او پیوست.

۲۷ نوامبر ۲۰۱۹: پل مک کارتنی در جشن جشن نانسی شل اجرا می کند

جولیان پارکر/ مطبوعات بریتانیا از طریق گتی

مک کارتنی ثابت کرده است که نه تنها یک ستاره راک است، بلکه ستاره جشن کریسمس دفتر است. شل و همکارانش در نیوانگلند موتور باربری او را با اجرای بداهه “من دیدم او آنجا ایستاده” غافلگیر کردند.

مهمانی تا نیمه های شب ادامه داشت و مک کارتنی و شیفل تا آخر ماندند و با آهنگ «عاشق دیوانه» بیانسه رقصیدند.

۱۴ فوریه ۲۰۲۲: پل مک کارتنی ادای احترامی به نانسی شل در روز ولنتاین منتشر کرد.

این نوازنده در روز ولنتاین ۲۰۲۲ به همسرش تبریک گفت. او تصویری از یک Chevelle خندان را شرح داد: “در روز ولنتاین تاب بخورید و تاب بخورید” – پل ❤️