جشن حمله مار-آ-لاگو کاهش یافت – به سطوح جدیدی از فساد کاهش یافت – ۲۰ خبرگزاری برتر


استیون کولبرت:

“ممکن است بیرون گرم باشد، اما اینجا کریسمس است. زیرا دیروز، همه ما هدیه ای را که می خواستیم دریافت کردیم.”

می‌پرسید یک مرد بالغ با تمام دارایی‌های مادی دنیا برای کریسمس چه می‌خواهد؟ ممکن است این کلاسیک قدیمی را در نظر بگیرید:

دیگر از زندگی های شکسته خبری نیست
که جنگ ها شروع نمی شوند
و زمان همه دل ها را شفا می دهد
همه یک دوست خواهند داشت
حقیقت همیشه پیروز خواهد بود
و عشق هرگز تمام نمی شود
این لیست کریسمس بزرگسالان من است

اما استیو کولبر به هیچ یک از اینها اهمیت نمی دهد. صلح جهانی و عدالت و عشق به او نرسید خود لیست کریسمس برای پنج سال، او تا به حال یک رویای بسیار بزرگتر در نهایت به حقیقت پیوست. بیایید شادی استیو را تقسیم کنیم،چون ماموران اف بی آی دیروز به مار آ لاگو یورش بردند!

استیو کولبر که در همان منطقه در سمت چپ زندگی می‌کند، با افتخار برچسب‌های سپر «عشق بر نفرت» و تابلوهای «با همه مهربان باش» را در حیاط جلویش می‌پوشد. اما اگرچه آنها مدعی انحصار مهربانی و عشق هستند، اما هیچ چیز به اندازه نابود کردن همنوعانشان قلب آنها را گرم نمی کند، در حالی که تا آنجا که ممکن است به انسان ها رنج می برند.

متأسفانه سیستم قضایی آمریکا دیگر کور نیست. وزارت دادگستری محاکمه های سیاسی را انجام می دهد در حالی که فساد قابل اثبات توسط جیمز کومی، هیلاری کلینتون و هانتر بایدن را نادیده می گیرد. به عنوان محافظه کاران، دیدن این افراد قدرتمند که از جنایات وحشتناک فرار می کنند در حالی که «جوانان» به دلیل ارتکاب جنایات بسیار کمتر در زندان ها می پوسند، دلگرم کننده است.

اما این را از خود بپرسید: چه کسی از ما پیگرد دشمنان سیاسی خود را هدف زندگی خود می داند؟ ما روز خود را با دعا برای صلح آغاز می کنیم. برای سلامتی عزیزانمان؛ برای سعادت و سعادت خانواده، اولویت اول ما بهروزی فرزندانمان است. پدر و مادر ما؛ دوستان ما. این چیزی است که ما را از لیبرال هایی که تمام زندگی خود را وقف آسیب رساندن به مخالفان سیاسی خود کرده اند جدا می کند. امروز، ممکن است رویای ارتقاء یا شاید تکمیل یک کار یا کمک به یک همکار را در سر می پرورانید. اما هدف همسایه لیبرال شما امروز این است که کسی را از توییتر اخراج کند.

همانطور که گرگ گاتفلد در آستانه انتخابات ۲۰۲۰ گفت: وی افزود: “اگر ترامپ شکست بخورد، رای دهندگان او پیش خواهند رفت. اما چپ ها حتی “بله” را به عنوان پاسخ نمی پذیرند.” ناسزاگویی استیو کولبر مثال خوبی برای این موضوع است. برای نزدیک به دو سال، او تمام رویاهای مترقی خود را با کاریکاتور یک رئیس جمهور و یک اوباش خشمگین دموکرات برآورده می کند. اما کولبر به جای اینکه روز خود را با دعای شکرگزاری به پایان برساند، همچنان درباره مرگ وحشیانه دونالد ترامپ رویا می بیند و خانواده اش را مجبور می کند در خیابان زندگی کنند و برای پول گدایی کنند.

کولبر در مورد آن خجالتی نیست. او با افتخار به دنبال این است که فانتزی های سادیستی خود را در مورد افرادی که چیزی جز نفرت از ترامپ در زندگی خود ندارند، اعتبار بخشد. “همه ما ما به هدیه ای که می خواستیم رسیدیم! استیو “ما” کیست؟ تنها افرادی که حمله مار-آلاگو را به عنوان یک “هدیه” دیدند، شما و تنها خدمه CNN بودید که مرگ زشت آنها ثابت می کند که افراد کمی در کشور در وسواس رقت انگیز شما با ترامپ شریک هستند.

استیو کولبر، شما یک کمدین وحشتناک هستید. شما میلیون ها دلار در کارت نفرت خود دریافت می کنید که فردی بدبخت، حسود و پست هستید. مردم ترجیح می دهند نشت در یک کلوپ کمدی را ببینند تا اینکه به شما گوش دهند. حداقل این بچه مطالب خودش را می نویسد. شما ۱۲ نویسنده دارید و هنوز از آن متنفرید. امتیاز شما عالی است آبروی تو رفته هرگز بهتر نخواهد شد و شما آن را می دانید. دیدن رنج دیگران تنها لذتی است که داری. بنابراین در حالی که “رده های بالای حزب شما ممکن است هرگز عدالت را نبینند، حزب شما از قبل آمده است. شما نشان داده اید که یک احمق رقت انگیز هستید که هیچ دلیلی برای زندگی جز لذت بردن از بدبختی دیگران ندارید. حمله به یک مارالاگو” بهترین اتفاقی که در زندگی شما می افتد. تا پایان از آن لذت ببرید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.