جنگ داخلی آمریکا؟ ۱۸ ژوئن ۲۰۲۲ – خبرگزاری بست


الکساندر سولژنیتسین “گام ساده یک انسان شجاع این است که دروغ نگوید. یک کلمه حقیقت بیشتر از دنیاست.”

من در یک راز به نام “The Big Easy” به دنیا آمدم و بزرگ شدم. در آنجا، که در امتداد سواحل رودخانه قدرتمند می سی سی پی، بین خلیج رپتیل و دریاچه پانچر ریشه دوانده بودم، برای انجام هر کاری که مربوط به انسان بود، در ارتش نام نویسی کردم. من یک زن جنوبی هستم، به عبارت دیگر، مخالف این هستم که اکثر آنها نتوانند به درستی معنی این برچسب را تعریف کنند. آب نمک زیر سطح دریاست که آدم احترام بگذارد. محله‌های پایدار، قدرت طوفان، اخلاق مردسالارانه، و تقدس خانوادگی بین نسلی – من می‌دانم که در یک فرهنگ ارگانیک متنوع به چه چیزی تعلق دارد.

در اوایل زندگی، مسیر شغلی من پیچیده شد، که منجر به دوره های کوتاه زندگی در تجربیات مختلف شد، زیرا علاقه ام به نقاشی، تئاتر موزیکال و هنرهای آشپزی را توسعه دادم. آزمایش کوچک من هدف من را توسعه داد و مهارت های شهودی من را تقویت کرد و به یک متخصص بهداشت روانی تبدیل شدم که بر نیازهای کودک/نوجوان متمرکز بود. پس از دهه‌ها زندگی در NOLA، و پس از طوفان کاترینا، که واقعیت‌های امروزی شهرهای داخلی را آشکار کرد، تصمیم اساسی گرفتم که به مکانی نقل مکان کنم که من و خانواده‌ام تابستان را در جستجوی امنیت و زندگی متمدن خود گذراندم.

در بالای کوه جدی، اکنون در یک اجتماع کوهستانی پر از دود در شرق تنسی نشسته ام. اگرچه من سال‌های رشدم در لوئیزیانا را تغییر نمی‌دهم، متأسفانه، دیگر نمی‌توان آن سن آمریکایی را در دورانی که در آن زندگی می‌کنیم به دست آورد – تغییر مسیر بهترین تصمیم اوا بود!

من یک مبارز آزادی و حقیقت هستم، غوطه ور در تاریخ اجدادم، مدام به یاد می آورم که او سکون و درون نگری ذهن و قلب را گسترش می دهد تا به درک دقیق تری از همه چیز در دنیای درون و بیرون ما دست یابد. همه ما مقدر شده‌ایم تا زمانی که متوجه نشویم که یک لحن اخلاقی مشترک برای یک جامعه آزاد ضروری است، خود را در برابر دامنه‌های فرهنگی پوسیده فروپاشی انسانی در هم بکوبیم. فرهنگ سالم، فرهنگ افراد منحصر به فردی است که به تجربه زندگی سایه و عمق می بخشند، با این حال همه آنها حقایق اساسی را که همه ما را به هم پیوند می دهد – یک لحن اخلاقی اجتماعی – می پذیرند. نابردباری، سانسور، مدارا، حذف فرهنگ، بی تفاوتی و جهل جز ظلم و ستم است. تفکر انتقادی تبعیض و مخالفت با حقوق فردی شماست که توسط دولت اعطا نشده است – و همیشه باید از آن محافظت، حمایت و دفاع کرد.