جنگ داخلی آمریکا زمانی غیرقابل تصور بود – آیا اکنون اجتناب ناپذیر است؟ – بهترین بهترین خبرگزاری


آیا همین چند سال پیش را به یاد دارید که ادعاهای زیادی در مورد احتمال جنگ داخلی آمریکا در آینده مطرح شد؟ این مشاهدات به آنچه رسانه های جریان اصلی به عنوان تفسیر افراطی راست افراطی توصیف می کردند کاهش یافت.

راش لیمبو در سال ۲۰۲۰ موجی راه اندازی کرد و گفت: “من واقعاً فکر می کنم که ما به سمت جدایی پیش می رویم. من افراد بیشتری را می بینم که می پرسند ما در دنیا با افرادی که مثلاً در نیویورک زندگی می کنند چه مشترکی داریم؟”

لیمبو افزود: “من می بینم که بسیاری از وبلاگ نویسان به طور طولانی در مورد اینکه فرهنگ ما چقدر از نظر سیاسی متنوع و منزوی است، نوشته اند و نمی تواند به این سمت پیش برود. نمی توان همزیستی مسالمت آمیزی بین دو نظریه کاملاً متفاوت از زندگی، تئوری های دولت و نظریه ها وجود داشت. ما نمی‌توانیم وارد این درگیری خطرناک شویم بدون اینکه چیزی در این راه به ما بدهیم.»

اما پس از اینکه اظهارات لیمبائو توجه رسانه ها را به خود جلب کرد، او مدعی شد که اینطور است او به هیچ وجه از جدایی یا جنگ داخلی حمایت نمی کند. در عوض، او گفت، او فقط آنچه را که به دلیل تقسیم کشور از دیگران شنیده است، توصیف می کند.

اما آن زمان در سال ۲۰۲۰ بود. امروز، اظهارات پیشگویانه لیمبورگ دیگر چندان افراطی نیست.

در مصاحبه های اخیر، کلینتون ها استدلال کرده اند که ایالات متحده در آستانه از دست دادن دموکراسی است. هیلاری گفت که “هر چیزی که دیگران به آن اهمیت می دهند” می تواند “از پنجره بیرون برود” و بل گفت که از “ساختار دولت” می ترسد. جزئیات بیشتر را در اینجا بیاموزید.

  • بیل و هیلاری کلینتون اشاره کرده اند که دموکراسی آمریکا در حال فروپاشی است.
  • این زوج برای مصاحبه جداگانه نشستند و تصاویر تلخی از آینده ترسیم کردند.
  • بیل به جیمز کوردن گفت که “احتمال عادلانه” وجود دارد که ایالات متحده کل دموکراسی قانون اساسی خود را از دست بدهد.
  • سپس هیلاری به فایننشال تایمز گفت که ایالات متحده “در آستانه از دست دادن دموکراسی خود است”.

نظرسنجی اخیر یاهو نیوز/یوگا نشان داد که ۵۵ درصد از دموکرات‌ها و ۵۳ درصد از جمهوری‌خواهان این باور را دارند که آمریکایی‌ها دیگر «دموکراسی» نیستند، که نشان‌دهنده واضح بدبینی نسبت به آینده کشور است. هر دو دموکرات (۴۶٪) و جمهوری خواهان (۵۲٪) موافق هستند که جنگ داخلی در ایالات متحده در آینده محتمل است. این را در اینفوگرافیک زیر ببینید.

بررسی پیش بینی جنگ داخلی آمریکا در سال 2022

بیل کلینتون این احساس را بیان کرد و در مصاحبه ای گفت که چگونه در سال های بسیار سیاه بدون اشاره به دونالد ترامپ مثبت اندیش بوده است. این دموکرات اعتراف کرد که در حین تماشای بزرگ شدن نوه‌هایش «غیرممکن است که نسبت به آینده بدبین بود» – اما او همچنان تصویر تیره‌ای از آینده آمریکا ترسیم می‌کرد. سخنان او را در زیر ببینید.

باید دید آیا جنگ داخلی آمریکا در آینده نزدیک جنگ ما خواهد بود یا خیر. قابل توجه است که ایالات متحده در چند سال کوتاه تا چه حد از نظر تقسیمات سیاسی پیشرفت کرده است.

پست های نمودار بیشتری را امروز ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.