جهش یافته مرده! تصاویر ترسناک هوش مصنوعی از شکل ظاهری انسان ها در متاورژن


هوش مصنوعی تصاویر وحشتناکی از آنچه که انسان ها معتقدند در حال گذار هستند تولید کرده است.

Craiyon AI، یک سیستم محبوب تبدیل متن به تصویر، چندین تصویر مختلف از اینکه همه انسان‌ها در صورت پیوستن به Metaverse چه شکلی می‌شدند ایجاد کرده است. هر کدام یک هدست واقعیت افزوده در چهره خود تعبیه شده است.

تعدادی از شرکت های فناوری، از جمله زیرمجموعه متای مارک زاکربرگ، میلیاردها دلار سرمایه گذاری می کنند تا دنیای مجازی ایجاد کنند که مردم بتوانند در آن خرید، کار و بازی کنند.

این عکس‌ها پس از آن منتشر می‌شوند که هوش مصنوعی متفاوتی که به همین روش کار می‌کند، تصاویر عجیبی از «آخرین سلفی گرفته‌شده» منتشر کرد که صحنه‌های وحشتناکی از مردم در مقابل انفجارهای هسته‌ای کامل با گوشت پوسیده و در پشت آن‌ها تخریب کامل را نشان می‌دهد.

Craiyon AI، یک سیستم محبوب تبدیل متن به تصویر، چندین تصویر مختلف از اینکه اگر همه انسان ها به این تحول ملحق شوند، چگونه به نظر می رسیدند، ایجاد کرده است.

Craiyon AI، یک سیستم محبوب تبدیل متن به تصویر، چندین تصویر مختلف از اینکه اگر همه انسان ها به این تحول ملحق شوند، چگونه به نظر می رسیدند، ایجاد کرده است.

تصویر دیگری که توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است، فردی را با موهای بلندتر با صورت تغییر شکل داده و بینی که به نیمه پایینی صورتش حرکت کرده است نشان می دهد.

تصویر دیگری که توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است، فردی را با موهای بلندتر با صورت تغییر شکل داده و بینی که به نیمه پایینی صورتش حرکت کرده است نشان می دهد.

در یک عکس دیگر، آن شخص عبوس به نظر می رسد، دست واقعی ندارد، و به طرز ترسناکی سبز است که چیزی خارج از ماتریکس است.

در یک عکس دیگر، آن شخص عبوس به نظر می رسد، دست واقعی ندارد، و به طرز ترسناکی سبز است که چیزی خارج از ماتریکس است.

متاورژن چیست؟

Metaverse مجموعه ای از فضاهای مجازی است که می توانید در آن بازی کنید، کار کنید و با دیگرانی که در فضای فیزیکی مشابه شما نیستند ارتباط برقرار کنید.

مارک زاکربرگ، بنیانگذار متا، صدایی پیشگام در این مفهوم بوده است که به عنوان آینده اینترنت در نظر گرفته می شود و خطوط بین فیزیکی و دیجیتال را محو می کند.

میتا می‌گوید: «می‌توانید با دوستانتان وقت بگذارید، کار کنید، بازی کنید، یاد بگیرید، خرید کنید، بسازید، و موارد دیگر.

لزوماً به این نیست که زمان بیشتری را به صورت آنلاین سپری کنید، بلکه در مورد مفید کردن زمانی است که آنلاین می گذرانید.

در حالی که متا پیشرو در فضای متاورس است، او به صراحت گفت که این تنها محصولی نیست که شرکت می تواند بسازد.

او افزود: «درست مانند اینترنت، متاورس وجود دارد، چه فیس‌بوک وجود داشته باشد یا نباشد».

و یک شبه ساخته نمی شود. بسیاری از این محصولات تنها در ده تا پانزده سال آینده به طور کامل محقق خواهند شد.

این تصاویر افرادی را نشان می‌دهد که هدفون‌های واقعیت افزوده (AR) عظیمی را به صورت خود بسته‌اند و همچنین افرادی را نشان می‌دهند که بسیار عجیب به نظر می‌رسند.

در بیشتر عکس ها هیچ ویژگی دیگری از چهره مانند لب یا بینی دیده نمی شود. همه شخصیت ها در هدست های واقعیت افزوده قرار می گیرند.

در موردی دیگر، فرد بداخلاق به نظر می‌رسد، دست واقعی ندارد و به‌طور ترسناکی سبز به نظر می‌رسد که چیزی خارج از ماتریکس است.

عکس دیگری فردی را با موهای بلندتر با صورت تغییر شکل داده و بینی که به نیمه پایینی صورتش حرکت کرده است نشان می دهد. در مقابل یک توپ سفید غول پیکر در پس زمینه قرار گرفته است.

در تصویری متفاوت، این شخص شبیه یک ربات کامل با یک هدست آبی روشن و نوعی صورت فلکی درخشان شبیه یک ماشین به نظر می رسد.

یکی از این تصاویر فردی را نشان می دهد که دستانش را در پس زمینه آسمان جمع کرده است.

زاکربرگ گفت که تصور می کند حداقل یک میلیارد نفر در منطقه Metaverse زندگی می کنند و مبالغ هنگفتی را خرج می کنند – و شرکت او امیدوار است که کاربران به همان اندازه زمان را در آنجا صرف کنند تا بتوانند از تجارت خود سود ببرند.

ما امیدواریم که اساساً با حدود یک میلیارد نفر در دنیای خارج ارتباط برقرار کنیم، صدها دلار در تجارت انجام دهند، هر یک از آنها کالاهای دیجیتال، محتوای دیجیتال، چیزهای مختلف را برای بیان خود می‌خرند، خواه لباس برای آواتار آنها باشد یا کالاهای دیجیتال متفاوت. خانه مجازی شما جیم کرامر از CNBC گفت.

با این حال، تلاش‌های غول فناوری در Metaverse – که به خرید ۲ میلیارد دلاری سازنده عینک واقعیت مجازی Oculus در سال ۲۰۱۴ برمی‌گردد – به طور کامل محقق نشده است.

گل گفت: «من هنوز فکر می‌کنم که رسیدن به مقیاس چند صد میلیون یا حتی میلیاردها نفر در این استعاره زمان می‌برد، فقط به این دلیل که همه چیز برای رسیدن به آن زمان نیاز دارد.

متا در حال حاضر ۱۸ میلیارد دلار برای برنامه های خود برای Metaverse هزینه کرده است و استقبال کاربران متفاوت بوده است.

مجموعه ای از تصاویر از Horizon Worlds که متا به گفته متا پیش درآمدی برای Metaverse است، توسط بسیاری از بازیکنان و کاربران در شبکه های اجتماعی بررسی شده است.

این تصاویر پس از اینکه هوش مصنوعی متفاوتی که به همان شیوه کار می‌کند، تصاویر عجیبی از آن ایجاد کرده است

این تصاویر پس از آن به دست می‌آیند که هوش مصنوعی متفاوت، با همین روش، تصاویری عجیب از «آخرین سلفی گرفته‌شده» (در بالا) ایجاد کرد که صحنه‌های وحشتناکی از مردم در مقابل انفجارهای هسته‌ای را نشان می‌دهد که گوشت‌های پوسیده و تخریب کامل در پشت آن‌ها پخش شده است.

متا جهش یافته!  تصاویر ترسناک هوش مصنوعی از آنچه که فکر می کند انسان ها در حال تغییر شکل هستند

زاکربرگ گفت که تصور می کند حداقل یک میلیارد نفر در Metaverse زندگی می کنند که مقادیر زیادی پول خرج کنند – و شرکت او امیدوار است که کاربران به همان اندازه زمان را در آنجا صرف کنند تا بتوانند از تجارت خود سود ببرند.

تلاش‌های غول فناوری در Metaverse - که به خرید 2 میلیارد دلاری سازنده عینک واقعیت مجازی Oculus در سال 2014 برمی‌گردد - به طور کامل محقق نشده است.

تلاش‌های غول فناوری در Metaverse – که به خرید ۲ میلیارد دلاری سازنده عینک واقعیت مجازی Oculus در سال ۲۰۱۴ برمی‌گردد – به طور کامل محقق نشده است.