جوایز چالش نوآوری مدنی پشتیبانی از تحرک و مقاومت در برابر بلایای طبیعی راه حل های اساسی | NSF

Civic Awardees Map


انتشار خبر 21-016

جوایز چالش نوآوری مدنی از راه حل های اساسی جامعه تحرک و مقاومت در برابر بلایا پشتیبانی می کند

برندگان جایزه نقشه مدنی

21 سپتامبر 2021

با همکاری وزارت امنیت داخلی ایالات متحده و وزارت انرژی ایالات متحده ، بنیاد ملی علوم ایالات متحده مبلغ 15.9 میلیون دلار به گروه های مقامات محلی ، ایالتی و قبیله ای و رهبران غیر انتفاعی و جامعه پیشنهاد می کند. ارزیابی اینکه جامعه آمادگی اجرای پروژه های آزمایشی را دارد که با چالش های شناسایی شده پاسخ می دهد.

شکاف در برابری و بلایای طبیعی می تواند تأثیر گسترده ای داشته باشد ، اما در سطح جامعه ، هنگامی که همسایگان تحت تأثیر قرار می گیرند ، این تأثیر به شدت احساس می شود. چالش نوآوری مدنی برای یافتن راه حل های مبتنی بر جامعه برای این چالش ها و تبدیل آنها به جوامع پایدار ، مقیاس پذیر و دیگر-از بزرگ به کوچک و از روستایی به شهر-در سراسر ایالات متحده طراحی شده است.

فاز 1 چالش نوآوری مدنی کمک هزینه پروژه ای را برای مفهوم سازی پروژه هایی طراحی کرد که به منظور حل مسایل جوامع آنها به نفع 30 جامعه و همچنین 52 گروه در مناطق قبیله ای ، پورتوریکو ، واشنگتن دی سی طراحی شده است.

در فاز 2 ، 17 نفر از این تیم ها با جوایز حداکثر 1 میلیون دلار برای ارزیابی پروژه های آزمایشی آماده اجرا در یک بازه زمانی 12 ماهه انتخاب شدند. تیم ها همچنین در کل برنامه در زمینه اشتراک پروژه و موقعیت یابی پروژه ها برای تأثیرگذاری گسترده تر همکاری خواهند کرد.

Sethuraman Panchanathan مدیر NSF گفت: “ما از تلاش همه تیم هایی که به طور خستگی ناپذیری برای ایجاد مشارکت بین محققان و ذینفعان جامعه تلاش کرده اند قدردانی می کنیم.” خوشحالیم که تیم های منتخب برای مرحله بعدی پروژه های آزمایشی خود را آغاز کرده و نوآوری هایی را در سراسر کشور ایجاد می کنند. این برنامه ارزش تحقیقات و مشارکت های اجتماعی را در تبدیل سریع علم با کیفیت بالا به نوآوری های مبتنی بر جامعه نشان می دهد و ما مشتاقانه منتظر تأثیر مثبت آن بر جوامع شهری و روستایی هستیم.

چالش نوآوری مدنی شامل دو آهنگ است. TrackA که توسط NSF و DOE تأمین می شود ، بر اجتماعات و تحرک تمرکز دارد و گزینه های ناوبری ویژه ای را برای دسترسی به خدمات مانند مسکن مقرون به صرفه و عدم تطابق فضای شغلی و همچنین غذا و مراقبت از کودکان ارائه می دهد. شش پروژه انتخاب شده به دنبال توسعه مراکز اجتماعی برای ناوبری هوشمند ، انتقال چند مرحله ای درخواستی ، ایجاد بسترهای جدید برای ارتباط جوانان با فرصت های شغلی و موارد دیگر است.

جوایز مسیر A و اهداف فاز 2 آنها در زیر فهرست شده است:

  • مشارکت جوانان کم کار در زمینه اشتغال، اجرا شده توسط مرکز تحقیقات دانشگاه کانزاس ، یک برنامه تلفن همراه یکپارچه را توسعه داده و آزمایش می کند تا به فرصتهای یادگیری غیر مدرسه ای برای جوانان بدون نمایندگی دسترسی داشته باشد.
  • تجویز مهاجرت چند حالته در صورت تقاضا در آتلانتا، که توسط شرکت تحقیقات فناوری جورجیا اداره می شود ، خدمات شاتل را در صورت تقاضا با خدمات اداره حمل و نقل سریع متروپولیتن آتلانتا و کد زمان واقعی همگام می کند و این خدمات را در بیابان های ترانزیت هدف قرار می دهد.
  • ایجاد مشترک مرکز جامعه برای تحرک هوشمند، به رهبری دانشگاه تگزاس در آستین ، برای ایجاد مرکزی که گزینه های ناوبری مایل اول / آخر را برای کاهش زمان سفر با اعضای جامعه محلی و شرکای مدنی ، کاهش هزینه ها و درک اجتماعی و اقتصادی ، از زندان های غیر انتفاعی گرفته تا مشاغل ، ارائه می دهد. انجام دادن. آثار این ناهنجاری ها.
  • راه حلهای تحرک کاربر محور: چشم اندازی جدید برای اتصال مشاغل و نیروی کاراین دانشگاه که توسط دانشگاه میلواکی ویسکانسین انجام شده است ، دو مدل نیروی کار محور و کارفرما محور را برای غلبه بر موانع مالی و نهادی خدمات ناوبری منطقه ای مورد بررسی و مقایسه قرار می دهد.
  • دوچرخه سواری مدنی یا CiBiC، دانشگاه کالیفرنیا ، مرکز تحقیقات مهندسی ، رسانه و عملکرد لس آنجلس ، یک جامعه سیار به رهبری یک انجمن اختصاصی برای فعال سازی و پشتیبانی بیش از 200 شرکت کننده در دوچرخه سواری از جوامع شمال شرقی مرکز شهر. نقشه برداری راه اندازی می شود. لس آنجلس.
  • یک چارچوب مبتنی بر جامعه برای توسعه حرکت مشترک برای خانه های ارزان قیمت iBlay یا استفاده کوچک.، به رهبری دانشگاه آرکانزاس ، با جامعه برای طراحی و استقرار خدمات در محله های دارای اولویت بالا در فورت اسمیت ، آرکانزاس همکاری خواهد کرد. این پروژه تأثیر خدمات مشترک تلفن همراه کوچک را در سفر و هزینه های خانه ، دسترسی به شغل و موارد دیگر ارزیابی می کند.

سرپرست وزارت نیرو گفت: “تیم های انتخاب شده برای مرحله 2 این مسابقه ایده های جسورانه و قانع کننده ای برای تحرک و انعطاف پذیری این چالش ارائه کرده اند تا باشگاه های محلی را با کار ، مدرسه ، مراقبت های بهداشتی و سایر خدمات عمومی خود مرتبط کند.” به بهره وری و انرژی های تجدید پذیر کلی اسپیکس-بکمن. “وزارت نیرو مفتخر است که از این پروژه ها پشتیبانی می کند و راه حل های تحرک عادلانه و قابل دسترس را برای کاهش تاثیر بلایای طبیعی و بهبود کیفیت زندگی جوامع ما فراهم می کند.”

با تأمین مالی NSF و DHS ، TrackBe بر آمادگی در برابر بلایای طبیعی در زمینه بسیج جوامع برای آمادگی بیشتر و پاسخگویی به بلایایی مانند سیل ، طوفان و آتش سوزی تمرکز دارد. یازده پروژه منتخب ابزارهای تصمیم گیری مبتنی بر هوش مصنوعی را برای امدادرسانی به بلایا توسعه می دهند ، توان مالی خانواده های کم درآمد پس از سیل را بهبود می بخشند و از طریق مراکز تاب آوری منطقه ای روستایی در توسعه روستایی نامی برای خود دست و پا می کنند.

جوایز مسیر B عبارتند از:

  • پشتیبانی تصمیم گیری مبتنی بر هوش مصنوعی برای توزیع عادلانه و انعطاف پذیر مواد غذایی در صورت همه گیری و حوادث شدید آب و هوایی.این دانشگاه که توسط دانشگاه هوستون هدایت می شود ، راه حل هایی مانند ابزار پیش بینی خطر زیرساخت ها و مرکز توزیع غذا و ابزار تصمیم گیری رزرو غذا را توسعه داده و ارزیابی می کند.
  • کاهش پیش از فاجعه با محوریت جامعه با سیستم های هوایی و دریایی بدون سرنشینبه رهبری م Instituteسسه تگزاس برای بازیابی بلایا در دانشگاه A&M تگزاس ، دانش آموزان دبیرستانی در معرض خطر در سه ناحیه مدرسه شهری و روستایی آموزش خواهند دید و به آنها توصیه می شود تا تصاویر هوایی و زیر آب را برای مناطق خطرناک شناسایی شده توسط مدیریت اورژانس جمع آوری و تجزیه و تحلیل کنند.
  • هومالو هاللیا – نوآوری هایی که توسط انجمن مقاومت سیل ترکیبی رهبری می شوداین دانشگاه که توسط دانشگاه هاوایی اداره می شود ، مراکز هواشناسی را برای پر کردن شکاف های نظارتی و برگزاری کارگاه ها ، آموزش و سفرهای میدانی برای بهبود تاب آوری سواحل در برابر افزایش خطر سیل اضافه می کند.
  • اتحاد برای اقدامات مقاومت آب زیرزمینیدانشگاه نیویورک با شرکت های خدماتی ، آژانس های شهری و مشاوران همکاری می کند تا نقشه راهی را برای اجرای مدل داده های زیرزمینی در سطح شهر تدوین کند و دو مجموعه داده آزمایشی را برای ایجاد سایت های مطالعه در برابر بلایای طبیعی گردآوری کند.
  • تجسم تاب آوری: مشاوره جوانان BIPOC از طریق نقشه بردارینقشه های مشاوره جوانان برای مقاومت در برابر بلایا به کارگردانی Georgia Tech ایجاد می شود تا در ایجاد نقشه های بزرگ برای حمایت از جوانان در حمایت از پروژه های زیربنایی در جوامع خود همکاری کنند.
  • کمک به ایالات روستایی برای بهبود مقاومت و سازگاری در برابر سیل و بلایای ساحلیبه
  • کم هزینه و کارآمد سنسورهای هوشمند بی سیم برای آمادگی و مقاومت بیشتر در برابر سیل در جوامع پس از آتش سوزی در جوامع بومی آمریکا.این دانشگاه که میزبان دانشگاه نیومکزیکو است ، توانایی استقرار بیش از 100 سنسور و بازیابی اطلاعات از طریق یک پورتال آنلاین را دارد و برنامه درسی آموزشی در برنامه درسی گنجانده شده است.
  • مراکز مقاومت روستایی: رویکردی یکپارچه و مبتنی بر جامعه برای توزیع جایگزینی ها از طریق کتابخانه های عمومی روستایی، توسط تیمی از دانشگاه های چند رشته ایالتی فلوریدا رهبری می شود که یک فرایند برنامه ریزی مبتنی بر جامعه را برای مطابقت مراکز ترمیم در کتابخانه های عمومی روستایی ، که توسط کتابداران روستایی تسهیل می شود ، هدایت می کند. هر طرح هاب ورودی ها و اولویت های شهروندان محلی ، مقامات دولتی ، سازمان های جامعه مدنی و سایر ذینفعان جامعه را منعکس می کند.
  • CaReDeX: فعال کردن مقاومت در برابر بلایا در جوامع پیری از طریق تبادل امن داده ها، با رهبری دانشگاه کالیفرنیا ، ایروین ، هدف از این کار افزایش تاب آوری بزرگسالان در صورت وقوع یک فاجعه با ایجاد یک پلت فرم تبادل داده آزمایشی است که امکان تبادل اطلاعات واقعی مراقبت های مهم بین میزبانان ارشد خانه و پاسخ دهندگان مجاز را فراهم می کند. به
  • همگرایی ، موجودی ، تنظیمات و تخصیص ها برای بهینه سازی تعمیرات خانه بعد از رویداد برای افراد آسیب پذیر آواره.، بستری برای استفاده سازمان های غیرانتفاعی ، به رهبری دانشگاه سابق Dominion. این پلتفرم با نیازهای تعمیری خانوارهای آواره ، کارایی اهدای مواد اهدایی و تامین نیروی کار داوطلب را افزایش می دهد.
  • بیمه فراگیر: بهبود تاب آوری مالی پس از سیل خانواده های کم درآمد و متوسطاین مرکز که توسط مرکز خطر وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا اداره می شود ، از خلبانان بیمه مدرن برای محافظت بهتر از خانواده های کم درآمد در برابر افزایش خطر سیل استفاده می کند.

David J. Snyder ، مشاور علمی ارشد ، مقاومت ، مدیر علوم و فناوری DHS ؛ به “با افزایش تغییرات آب و هوایی فراوانی و شدت بلایای طبیعی ، DHS مفتخر است که از تلاش های این برنامه برای افزایش تاب آوری کشور حمایت می کند.”

مناطق محوری پروژه های مسیر A و Track B در سال 2019 با مشارکت جوامع و محققان ، آژانس های فدرال و سایر سازمانهای سراسر کشور در جشنواره ایده توسعه داده شد. هر کسی که علاقمند به مشارکت در یک منبع برای دور بعدی چالش نوآوری مدنی باشد ، می تواند در https://nsfcivicinnovation.org/ideas-f Festival ثبت نام کند تا به دو هفته هم اندیشی ایده از 5 اکتبر 2021 بپیوندد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چالش نوآوری CIVIC از https://nsfcivicinnovation.org/ دیدن کنید.

-NSF-

روابط رسانه ای
امور رسانه ای ، NSF ، (703) 292-7090 ، پست الکترونیک: [email protected]

بنیاد ملی علوم ایالات متحده کشور را از طریق تحقیقات اساسی در تمام زمینه های علم و مهندسی رهبری می کند. NSF با ارائه امکانات ، تجهیزات و بودجه به تحقیقات و افراد کمک می کند تا ایالات متحده را به عنوان یک رهبر جهانی در تحقیق و نوآوری حفظ کرده و از برتری آنها حمایت کند. با بودجه 8.5 میلیارد دلار برای سال مالی 2021 ، بودجه NSF از طریق کمک های مالی نزدیک به 2000 کالج ، دانشگاه و موسسه به 50 ایالت می رسد. NSF هر سال بیش از 40،000 نامزد رقیب دریافت می کند و حدود 11،000 جایزه جدید را اهدا می کند. این جوایز شامل حمایت از تحقیقات مشارکتی با صنعت ، تحقیق و عملیات قطب شمال و قطب جنوب و مشارکت ایالات متحده در تلاش های علمی بین المللی است.

نماد پستی اخبار را از طریق ایمیل دریافت کنید

به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید
وب سایت NSF: nsf.gov
اخبار NSF: nsf.gov/news
برای رسانه های خبری: nsf.gov/news/newsroom
آمار: nsf.gov/statistics/
پایگاه داده جایزه: nsf.gov/awardsearch/

ما را از نظر اجتماعی دنبال کنید
توییتر: twitter.com/NSF و twitter.com/NSFspox
فیس بوک: facebook.com/US.NSF/> اینستاگرام: instagram.com/nsfgovدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *