جورج کلونی، U2 و گلدیس نایت در مرکز کندی ۲۰۲۲ عقب هستند


جوایز مرکز کندی که توسط جان اف. مرکز هنرهای نمایشی کندی در واشنگتن دی سی، برای هنرمندانی که کارهای مثال زدنی در زمینه های مختلف دارند. جونی میچل خواننده و ترانه سرا، بری گوردی مدیر اجرایی و لورن مایکلز خالق “Saturday Night Live” سال گذشته مورد تقدیر قرار گرفتند.

چهل و پنجمین مرکز کندی جوایز فیلم و موسیقی را گرامی می دارد. تنها مرد این گروه کلونی است که او نیز یک انسان دوست و کارآفرین تکیلا است و بیشتر به خاطر نقش‌هایش در فیلم‌هایی مانند بازسازی «Ocean’s Eleven» و دنباله‌های آن، «The Descendents» شناخته می‌شود. “بتمن.” لطف. .

U2 یک گروه راک ایرلندی متشکل از Bono، The Edge، Adam Clayton و Larry Mullen Jr است. از دهه ۱۹۸۰، او موسیقی آگاهانه و پرانرژی اجتماعی را منتشر کرد. لئون که چندین دهه تحت تأثیر میراث خود آهنگ‌های اصلی نوشته است، جایزه پولیتزر ۲۰۲۱ را برای آهنگسازی «Stride» که ترکیبی از سنت‌های موسیقی سیاه‌پوستان از ایالات متحده و کارائیب غربی است، دریافت کرد.

گرانت و نایت هر دو سهم مهمی در ژانرهای موسیقی مسیحی داشته اند: دیوید روبینشتاین، رئیس مرکز کندی، در بیانیه ای گفت که گرانت “اولین هنرمندی بود که موسیقی معاصر مسیحی را در خط مقدم فرهنگ آمریکایی قرار داد.” نایت که هفت بار برنده جایزه گرمی شده، به عنوان “امپراتور روح” برای دهه ها کار در صنعت موسیقی، هم به عنوان رهبر گروه The Pips و هم به عنوان یک هنرمند انفرادی در نظر گرفته می شود. (هم نایت و هم U2 وارد تالار مشاهیر راک اند رول شده اند.)

افتخارات موجود در مرکز عاطفی کندی گارث بروکس

هر پنج هنرمند از معرفی مربوطه خود ابراز ناباوری و تشکر کردند. نایت یکی از قله ها را برای او انتخاب کرد [her] از نظر حرفه ای، با احساسات U2 طنین انداز شد و آن را یکی از “بزرگترین افتخارات” در ایالات متحده نامید.

کلونی گفت که اعطای افتخار در مرکز کندی یک “سورپرایز واقعا هیجان انگیز” بود.

او گفت: «در شهر کوچکی در کنتاکی بزرگ شدم، هرگز تصور نمی‌کردم فردی باشم که در بالکن مرکز افتخار کندی می‌نشیند. افتخار بزرگی است که به عنوان یکی از بقیه این هنرمندان فوق العاده شناخته می شوم.

مراسم تجلیل در مرکز کندی برگزار می شود که طی آن از پذیرفته شدگان با اجراها و افتخارات کار خود در ۴ دسامبر تجلیل می شود. این سازمان هنری گفت که نسخه تلویزیونی این رویداد در زمان بعدی از شبکه CBS پخش خواهد شد.

لینک منبع