جیمی دیمون ، رئیس JPMorgan دستمزد سالانه 31.5 میلیون دلار دارد

جیمی دیمون ، رئیس JPMorgan دستمزد سالانه 31.5 میلیون دلار دارد


در مصاحبه ای با تعهد چند میلیارد دلاری این بانک برای مبارزه با نابرابری نژادی ، جیمی دیمون ، رئیس JPMorgan از حقوق 31.5 میلیون دلاری خود در نتیجه “بازار آزاد کشور” دفاع کرد که همه باید از آن تمجید کنند.

هیئت مدیره این شرکت به دیمون یک بسته دستمزد سنگین برای سال 2020 پرداخت کرد و اگر مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره حداقل پنج سال بمانند ، میلیون ها حقوق بیشتر به صورت عمده دریافت خواهند کرد.

در مصاحبه ای که عصر یکشنبه پخش شد ، بنیانگذار دیمون آکسیوس ، جیمز واندهوی ، گفت: “هیئت مدیره تصمیم می گیرد که من چه کار کنم.

طبق گزارش مجله فوربس ، وندهی پیشنهاد داد که دیمون می تواند از هیئت مدیره بخواهد حقوق خود را به مبلغ 2 میلیارد دلار کاهش دهد ، اما دیمون در پاسخ گفت که هیئت مدیره JPMorgan مقصر است و مدیرعامل یک برنامه “چتر” طراحی کرده است تا او را حفظ کند. حقوق. آن قسمت مدیران اجرایی

دیمون گفت: “ما در این کشور بازار آزاد داریم ، باید … همه را تشویق کرد.”

“همه آنها می توانند خدمات خود را در جاهای دیگر بفروشند. من باید بهترین تیم را در زمین حفظ کنم. برای این کار باید منصفانه به آنها پول پرداخت کنم. شاید دوست نداشته باشید اما هست. ”

تمرکز شغل Axios باید بر وعده بانک برای کمک 30 میلیارد دلاری در طول پنج سال به وام دهی به جوامع محروم و سایر فرصت های اقتصادی باشد.

این مصاحبه گسترده موضوعات مختلفی را مورد بررسی قرار داد ، از جمله نحوه تصمیم گیری Demon در زمان ورود JPMorgan به یک موضوع سیاسی ، مانند قانون اخیر در تگزاس ، که تقریباً هر نوع سقط جنین را در این ایالت ممنوع می کند.

جیمی دیمون گفت که حقوق وی بخشی از برنامه “چتر” بود که برای حفظ مدیران در JPMorgan طراحی شده بود.
از طریق نیکلاس اکونومکو / نورفوتو گتی ایماژ

او گفت: “من موقعیت های زیادی دریافت می کنم ، برخی از آنها را داریم ، برخی دیگر را نمی گیریم ، برخی دیگر نمی توانیم.”

وی گفت: “اما من به صراحت گفتم: ما به حقوق بشر اعتقاد داریم. ما به حرکت آزاد اعتقاد داریم. ما به نظام سرمایه داری اعتقاد داریم. همه اینها علیه چین است. “

در همین حال ، پس از اعتراضات سراسری در مورد ترور جورج فلوید توسط افسر سابق پلیس مینیاپولیس ، درک چاوین ، این بانک دو و سه برابر شده است: برای کمک به سیاه پوستان چه می توانیم بکنیم؟

تلاش های دیمون در مورد مسائل مختلف به اصطلاح زیست محیطی ، اجتماعی و حکومتی مورد انتقاد برخی در جنوب از جمله سن ، جمهوری خواه در کارولینای جنوبی قرار گرفته است. JPMorgan سابق و دیگر بانک های بزرگ ، از جمله تیم اسکات ، متهم به “بیداری سرمایه داری” هستند.

آکسیوس پرسید: “آیا او واقعاً بیدار شده است؟” دیمون پاسخ داد ، “من حتی نمی دانم این به چه معناست.”

“من به س questionsالات نگاه می کنم: آیا درست است؟ آیا اشتباه است؟ آیا باید کاری در این زمینه انجام دهید؟ آیا شرکت شما ارزش انجام آن را دارد؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *