جیمی فالون ارزش خالص – مجری برنامه امشب چقدر ثروتمند است؟ – خبر ۲۴ بزرگ


دارایی خالص جیمی فالون ۶۰ میلیون دلار است. جیمی فالون بازیگر و کمدین مشهور آمریکایی است. او اغلب در نقش های کمدی در بسیاری از برنامه های تلویزیونی و فیلم ها ظاهر می شود. جیمی یکی از معروف ترین و موفق ترین کمدین های آمریکایی در جهان است. ما امروز به ارزش خالص جیمی فالون پی خواهیم برد!

جیمی در حال حاضر مجری برنامه The Tonight Show با بازی جیمی فالون در تلویزیون است. او با برنامه آخر شب خود موفقیت های زیادی کسب کرد. شوخ طبعی او واقعاً طبیعی است و احساسات کسی را جریحه دار نکرده است.

جیمی در ۲۱ سالگی به لس آنجلس نقل مکان کرد تا در کمدی و بازیگری فعالیت کند. در حدود سال ۱۹۹۸، او اولین حضور تلویزیونی خود را در شنبه شب زنده انجام داد.

او بیش از ۱۰۰ نمایش را در آنجا اجرا کرد و به سرعت به شهرت رسید. او همچنین برای تعدادی از پروژه های دیگر شناخته شده است.

کل درآمد

دارایی خالص جیمی فالون حدود ۷۰ میلیون دلار است و با گذشت زمان، ثروت و حقوق او به عنوان یک برنامه تلویزیونی محبوب افزایش یافته است. نمایش امشب با بازی جیمی فالون، همراه با شناخت و شهرت او، در نهایت او را ثروتمند کرد.

در اینجا نمودار دیگری است که رشد پولی جیمی فالون را نشان می دهد. دارایی خالص جیمی فالون طی پنج سال گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. جیمی فالون ارزش خالص در سال ۲۰۱۷ حدود ۴۵ میلیون دلار بود اما در پایان سال ۲۰۲۱ به ۶۵ میلیون دلار رسید.

در پنج سال گذشته، ثروت شخصی جیمی فالون ۲۰ میلیون دلار افزایش یافته است. تا پایان سال ۲۰۲۲، انتظار می رود جیمی فالون ارزش خالص از ۷۰ میلیون دلار گذشت.

جیمی فالون ارزش خالص - مجری برنامه امشب چقدر ثروتمند است؟

ارزش خالص جیمی فالون: سقوط درآمد

جیمی فالون سالانه ۲۰ میلیون دلار درآمد دارد. درآمدهای او که از منابع مختلف به دست می آورد، تأثیر زیادی بر ثروت کل او دارد. او بیشتر پول خود را با میزبانی Late Night با جیمی فالون و همچنین برنامه The Jimmy Fallon Tonight Show به دست می آورد. علاوه بر این، جیمی فالون سالانه ۱۸ میلیون دلار به عنوان مجری برنامه The Tonight Show با بازی جیمی فالون درآمد کسب می کند.

جیمی فالون همچنین از طریق تاییدیه ها و شراکت های تجاری درآمد کسب می کند. جیمی فالون، یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های شناخته‌شده آمریکا، از طریق معاملات تأییدیه و حقوق تصویر نیز درآمد کسب می‌کند. جیمی فالون سالانه ۵ میلیون دلار اضافی از منابع درآمد اضافی خود به دست می آورد.

اکنون که از درآمد سالانه جیمی فالون و چگونگی افزایش دارایی خالص او در طول سال‌ها می‌دانیم، اجازه دهید نگاهی به جزئیات بیشتری درباره او بیندازیم.

همچنین بخوانید – جان ادوارد توماس مویناهان

دوران کودکی و خانواده

جیمی فالون در ۱۹ سپتامبر ۱۹۷۴ در نزدیکی بروکلین، نیویورک، در یک خانواده مسیحی به دنیا آمد. به نظر می رسد جیمی فالون ۴۷ ساله باشد. گلوریا فالون مادر جیمی فالون و همچنین جیمز فالون پدر است. پدر او کوچکترین فرزند خانواده است، جیمی فالون یک خواهر کوچکتر به نام گلوریا فالون دارد. مادر و خواهر جیمی فالون هم نام دارند.

در ۲۲ دسامبر ۲۰۰۷، جیمی فالون با نانسی گوونن، تهیه کننده مشهور سینما ازدواج کرد. جیمی فالون و نانسی گوونن هنگام کار در برنامه Saturday Night Live با یکدیگر روبرو شدند. در آگوست ۲۰۰۷، جیمی فالون پیشنهاد نانسی گوونین را رد کرد و این زوج چند ماه بعد ازدواج کردند. در نتیجه، وینی روزن فالون و فرانسیس کول، پسران جیمی فالون و نانسی جوونن، به ترتیب در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ متولد شدند.

جیمی فالون ارزش خالص - مجری برنامه امشب چقدر ثروتمند است؟

روزهای مدرسه

جیمی فالون تحصیلات خود را در کالج سنت مری کاتولیک اسنو در نزدیکی نیویورک به پایان رساند. جیمی فالون در ابتدا می خواست کشیش شود و با افزایش سن، شیفتگی او به طنز بیشتر شد. از تماشای برنامه آخر شب بسیار لذت می برد. هنگامی که آنها جوان بودند، جیمی فالون و خواهرش نمایش های کمدی را به عنوان بازیگران و افراد مشهوری مانند دانا کاروی و همچنین جیمز کاگنی اجرا کردند.

جیمی فالون در آکادمی عالی Saugerties، جایی که دانشجو بود، روی صحنه خواند. در حدود سال ۱۹۹۲، او از دبیرستان فارغ التحصیل شد و همچنین به موسسه سنت رز پیوست. جیمی در آن زمان در حال تحصیل در رشته برنامه نویسی کامپیوتر بود، اما در نهایت تبدیل شد. او دارای مدرک لیسانس در رشته ارتباطات از موسسه سنت رز است.

همچنین بخوانید – حقوق مضحک وسترن شانل

جیمی فالون ارزش خالص: شغل

جیمی فالون در کنار دیوید لترمن، کانن اوبراین، جیمی کیمل، جیمز کوردن، الن دی جنرس، گراهام نورتون و… یکی از مجریان مشهور و پررونق تلویزیون است.

جی فالون کار خود را با اجرای استندآپ کمدی آغاز کرد، اگرچه فالون در سراسر شهر نیویورک اجرا داشت. او از طرفداران پر و پا قرص Saturday Night Live بود و می خواست بخشی از این گروه باشد. در سپتامبر ۱۹۹۸، جیمی شروع به پخش در شنبه شب زنده کرد. تماشاگران از بازی کمدی او لذت بردند و او در چهارمین حضورش در این برنامه خود را به عنوان یک سلبریتی تثبیت کرد. در طول این نمایش جیمی فالون، جیمی فالون در میان محبوب ترین کمدی ها قرار گرفت.

جیمی فالون اولین فیلم خود را در سال ۲۰۰۴ با تاکسی به عنوان اولین اکرانش انجام داد. با وجود فاجعه تاکسی، جیمی فالون قبلاً در Fever Pitch با درو بریمور انتخاب شده بود. نانسی گوونن یکی از تهیه کنندگان Fever Pitch بود. در حین ساخت فیلم، هر دوی آنها دیوانه وار عاشق یکدیگر شدند.

فیلم بعدی او، Fever Pitch، به طور مشابه در صنعت با مشکل مواجه شد. پاسخ منتقدان به آن متناقض بوده است. او پس از اطلاع از اینکه دو فیلمش نقدهای ضعیفی از سوی تماشاگران دریافت کرده اند، تصمیم گرفت به شنبه شب زنده بازگردد.

کانن اوبراین اواخر شب برای اجرای برنامه امشب ترک کرد و جیمی فالون جایگزین او شد.

جیمی فالون میزبانی Late Night را با جیمی فالون در حدود سال ۲۰۰۹ آغاز کرد. جیمی تا سال ۲۰۱۳ میزبان Late Night بود.

جیمی فالون در سال ۲۰۱۴ یک برنامه جدید به نام The Tonight Show را با جیمی فالون شروع کرد و جایگزین جی لنو شد. جی فالون ششمین مجری برنامه شد و همچنان به این کار ادامه می دهد.

جیمی فالون ارزش خالص: ریشه ها

به نظر می رسد جیمی فالون یکی از شناخته شده ترین چهره های روی کره زمین باشد. جیمی دارای املاک مختلفی در داخل و خارج از کشور است. او در زادگاهش نیویورک زندگی می کند، جایی که او نیز دارای یک ملک عظیم است. او خانه ای در منهتن و همچنین خانه ای در نزدیکی بورلی هیلز دارد.