جیک پل در ماه اکتبر با اندرسون سیلوا روبرو می شود – اخبار


جیک پل امیدوار است بار سوم در سال ۲۰۲۲ جادویی باشد.

پس از مبارزات برنامه ریزی شده علیه تامی فیوری و هاسیم رحمان جونیور. اوایل سال جاری لغو شد، Paul’s Most Valuable Bids روز سه شنبه اعلام کرد که این بازیکن ۲۵ ساله با اندرسون سیلوا، افسانه بازنشسته MMA در ماه اکتبر در فینیکس، آریزونا روبرو خواهد شد. ۲۹.

این اعلام پس از گمانه زنی ها مبنی بر ورود این دو به رینگ بوکس قبل از پایان سال منتشر شد، زیرا پل به دنبال ادامه موفقیت خود در برابر مبارزان MMA پس از شکست تایرون وودلی و بن آسکرن است.

پل در توییتر برای اعلام این مبارزه نوشت: «سخت‌ترین آزمون من تاکنون. من به افسانه احترام می گذارم، اما باید از بین برود.»

پل (۵-۰، ۴ KO) آخرین مبارزه خود را در دسامبر انجام داد. ۱۸، ۲۰۲۱، زمانی که او وودلی را با ناک اوت در راند ششم شکست داد. این دومین پیروزی متوالی پل بر وودلی در کمتر از چهار ماه بود، زیرا این زوج در آگوست همان سال با پیروزی تقسیم شده توسط یوتیوبر تبدیل به بوکسور روبرو شدند.

سیلوا (۳-۱-۰، ۲ KO) علیرغم شهرتش به خاطر دستاوردهای افسانه ای اش در UFC Octagon، با رینگ بوکس غریبه نیست. این بازیکن ۴۷ ساله در سال‌های ۱۹۹۸ و ۲۰۰۵ به صورت حرفه‌ای مبارزه کرد، اما از ژوئن ۲۰۲۱ سه بار مبارزه کرده است (از جمله نمایشگاهی در برابر برونو ماچادو در اوایل امسال). آخرین بازی رسمی سیلوا در برابر خولیو سزار چاوز جونیور در سال ۲۰۲۱ بود. و تیتو اورتیز، اسطوره UFC.