جی دی ونس، طرفدار زندگی، پیشتاز نظرسنجی های سنا است – می گوید که می خواهد فیلم های مستهجن را ممنوع کند


جمهوریخواه هزاره که توسط ترامپ، کارلسون و یک میلیاردر دره سیلیکون تأیید شده است، هیچ ایده ای در مورد آینده آمریکا ارائه نکرده است – اما آیا این ایده ها کار می کنند؟

گفتن اینکه جی. پس از انتشار پرفروش ۲۰۱۶ حافظه“مرثیه هیلبیلی” وینس به رسمیت شناخته شد. از آن زمان، فارغ التحصیل دانشکده حقوق ییل اظهارات جسورانه ای را بیان کرده است که برای بسیاری با دیدگاه های محافظه کار اجتماعی جذاب است. با این حال، چگونگی طنین‌اندازی چنین ایده‌هایی با رأی‌دهندگان راست‌گرای گسترده‌تر آمریکا ممکن است نیاز به سؤال جدی داشته باشد.

نامزد جمهوری خواه اعلام کرد: ما باید نگران از بین رفتن ترکیب خانواده و نرخ زاد و ولد در آمریکا و بسیاری از شاخص های سلامت خانواده باشیم. این مرد ۳۷ ساله نرخ پایین باروری در سراسر ایالات متحده را “بحران تمدنی” خواند و خواستار سیاست هایی شد که از خانواده های طبقه متوسط ​​حمایت کند.

در واقع، بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، نرخ تولد در ایالات متحده به پایین ترین سطح خود در بیش از سه دهه اخیر رسیده است، به طوری که زنان در اواخر دهه ۳۰ و اوایل دهه ۴۰، فرزندان بیشتری نسبت به نسل های قبلی به دنیا آورده اند. . علاوه بر این، نرخ ازدواج در سرتاسر آمریکا به پایین ترین حد خود از زمان کاهش طولانی مدتی که در اواسط دهه ۱۹۸۰ آغاز شد، رسیده است. اگرچه هزاره‌های دارای مدرک تحصیلی با نرخ‌های بالاتری نسبت به افراد دارای مدرک تحصیلی کمتر ازدواج می‌کنند، تعداد فزاینده‌ای تمایلی به داشتن فرزند ندارند.

در آن صحبت کنید و صحبت کنیدونس به چهره های مشهور دموکرات از جمله معاون رئیس جمهور کامالا هریس اشاره کرد. الکساندریا اوکاسیو کورتز از نیویورک و سناتور. کوری بوکر از نیوجرسی، سه بی فرزند.

از دیدگاهی متفاوت، برای سیاستمداران بدون فرزند یا سیاستمداران مجرد کاملاً قابل قبول است – برای مثال، رهبران مذهبیحمایت کامل از توسعه سیاست یا ترویج فرهنگی که ازدواج و فرزندپروری را تشویق می کند.

اگرچه استدلال ونس قابل درک است، با توجه به اینکه شخصیت‌های با نفوذ چپ «از طریق فرزندان خود هیچ علاقه غیرمستقیمی به آن ندارند»، می‌توان درباره رهبران گذشته با فرزندان قضاوت کرد. پشتیبانی سیاست های مضر برای بافت اجتماعی این ملت بزرگ.

رای والدین باید بیشتر از رای غیر والدین باشد

در کنفرانسی در مؤسسه مطالعات بین دانشگاهی، ونس پیشنهاد کرد که صدای آمریکایی‌هایی که بچه دارند باید وزن بیشتری داشته باشد. او گفت که والدین با ایجاد خانواده های بیشتر برای آینده کشور “سرمایه گذاری” کرده اند. ابو سه گفت:

وقتی به عنوان والدین در این کشور پای صندوق های رای می روید، باید قدرت بیشتری داشته باشید. شما باید در جمهوری دموکراتیک ما صدای بیشتری نسبت به افراد بدون فرزند داشته باشید. بیایید با عواقب و واقعیت روبرو شویم: اگر سرمایه گذاری زیادی در آینده این کشور نداشته باشید، احتمالاً رأی زیادی کسب نخواهید کرد.

در حالی که دیدگاه ونس قابل درک است، مالیات دهندگان سخت کوش آمریکایی بدون فرزند چگونه می توانند این پیشنهاد را درک کنند؟ علاوه بر این، ایالات متحده در حال حاضر بیشترین میزان کودکانی که در خانواده های تک والدی زندگی می کنند، احتمال اینکه زیرمجموعه ای از مادران مجرد برای استفاده از کمک های دولتی صاحب فرزند شوند چقدر است؟

علاوه بر این، ونس همچنین به نفع سیاست های اقتصادی که زوج های متاهل را تشویق به تشکیل خانواده می کند، صحبت کرد. ستایش برای این مجارستان سیاست های، ایالت هاآنها به زوج های تازه ازدواج کرده وام می دهند که اگر آن زوج ها واقعاً با هم بمانند و بچه دار شوند، بعدا بخشیده می شوند.»

“چرا نمی توانیم این کار را اینجا انجام دهیم؟” ونس را دنبال کنید. “چرا واقعا نمی توانیم تشکیل خانواده را ترویج کنیم؟”

پیشنهاد قابل قبولی است. با توجه به اینکه آمریکا شاهد الف تخته در مادران مجردی که وارد نیروی کار می شوند، زیاد کسانی که از هم جدا شده اند یا طلاق گرفته اند، اجرای یک برنامه دولت طرفدار خانواده یک تجربه اجتماعی و فرهنگی جالب خواهد بود.

سؤال این خواهد بود: سیاست دولت در غلبه بر فرهنگی اجتماعی که در آن تعداد فرزندان خارج از ازدواج زیاد است، چقدر مؤثر است؟ گل سرخ از سال ۱۹۹۰، علاوه بر این، او نرخ ازدواج داشته است قطراتاز سال ۱۹۶۳ به پایین ترین حد خود رسیده است؟

ممنوعیت مطلق پورنوگرافی

بر اساس مصاحبه ای با مجله کاتولیک CRISIS در آگوست ۲۰۲۱، ونس اعتراف کرد که می خواست پورنوگرافی را به طور کامل ممنوع کند. وی در همایش پژوهشگاه مطالعات بین دانشگاهی ادامه داد:

من فکر می‌کنم ترکیب پورن و سقط جنین نسلی منزوی و اساساً منزوی ایجاد کرده است که ازدواج نمی‌کنند، خانواده ندارند و واقعاً نمی‌دانند چگونه با یکدیگر تعامل کنند.»

تا کنون، ونس به صراحت به هیچ اقدامی برای محدود کردن دسترسی به پورنوگرافی به عنوان یک سناتور اشاره نکرده است. از آنجایی که آمریکایی‌ها سالانه نزدیک به ۱۰ میلیارد دلار برای داروهای مقرون‌به‌قوع خرج می‌کنند، هر کاری برای سرکوب تولید رتبه X نیاز به مداخله‌ای معجزه آسا دارد. قانونی که می تواند توانایی زوج های متاهل طبقه کارگر و طبقه متوسط ​​را برای تشکیل خانواده افزایش دهد، یک هدف معنادار است. با این حال، به عنوان یک نیروی منحصر به فرد در برابر فرهنگی عمل می کند که بی شرمانه لذت جنسی را به عنوان کالایی که از صمیمیت و مسئولیت شخصی سلب شده است، بازاریابی و ترویج می کند.

هدف نهایی ونس الهام بخشیدن به تغییرات فرهنگی است تا جوانان بیاموزند که تفاوت های مکمل بین جنس مخالف را درک کنند، به احتمال زیاد با قصد ازدواج قرار ملاقات بگذارند، و در بسیاری از موارد، پدر بودن را به پدری انتخاب کنند. دیدن کودکان به عنوان “کربن” انتخاب کنید. میراث.” به هر حال، با توجه به جذابیت رو به رشد ونس در سمت راست، چه کسی از این تغییر مذهب آرام کاتولیک، شوهر و پدر سه فرزند حمایت می کند؟

حمایت مالی و تایید

ونس بود مسلم – قطعی توسط تاکر کارلسون مجری فاکس نیوز. قبل از انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در اوایل سال جاری، کارلسون افکار خود را در مورد فارغ التحصیل دانشکده حقوق ییل فاش کرد:

ما خیلی از کاندیداها را در برنامه تایید نمی کنیم… آنها می گویند یک کار می کنند، یک کار دیگر. اما گاهی اوقات با کسی روبرو می شوید که واقعاً می تواند همه چیز را تغییر دهد و می دانید که آن شخص می تواند همه چیز را تغییر دهد زیرا همه افراد مناسب درباره این ایده که او برای مجلس سنای ایالات متحده نامزد شود هیستریک می شوند. این جی دی ونس است و از اوهایو برای مجلس سنا نامزد می شود.

ونس همچنین قبلاً برای پیتر تیل، سرمایه‌دار مخاطره‌آمیز کار می‌کرد گزارش شده است ۱۵ میلیون دلار برای حمایت از نامزد جمهوری خواه سنا هزینه کرد. تیل، میلیاردر سیلیکون ولی و یکی از بنیانگذاران پی پال، خود را یک “لیبرال محافظه کار” توصیف کرد. به عنوان مثال، در سال ۲۰۱۹، تیل خواستار تحقیقات دولتی در مورد گوگل شد متهم کردن این شرکت “ظاهراً خیانت” کرد و پرسید که آیا مدیریت ارشدش این کار را کرده است یا خیر همچنین “نفوذ شده” توسط سازمان های اطلاعاتی خارجی.

حتی اگر ونس قبلاً این کار را انجام داده است محکوم شد ۴۵ رئیس جمهور دونالد جی. ترامپ به عنوان یک “احمق”، اوهایو هزاره از آن زمان او گفت او از اظهارات قبلی خود پشیمان است. ترامپ آن را او برنده شد اوهایو با هشت امتیاز در انتخابات ۲۰۲۰ از ونس در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان حمایت کرد. مطمئناً، کمپین حزبی ۳۷ ساله را به شکست شش نامزد دیگر برای پیروزی در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان سنای اوهایو در اوایل ماه مه سوق داد.

در نکته پایانی، شنیدن اینکه حامیان مالی ونس در مورد حمایت نامزدشان از محافظه کاری اجتماعی، به ویژه تیل به عنوان یکی از مشارکت کنندگان اصلی، چه نظری دارند، جالب خواهد بود.

فقط زمان آشکار خواهد کرد.

توسط: کامرون کیگان

کامرون کیگان یک محقق و نویسنده در مورد سیاست، آموزش، ایمان و فرهنگ آمریکاست که بر محافظه کاران جوان تأثیر می گذارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار کامرون، به ادامه مطلب مراجعه کنید https://ckeeganan.substack.comبرای نظرات یا سوالات، یک ایمیل به [email protected].

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.