جی کی رولینگ درگیری با کوهنوردان سمت راست – پاپ نیوز


آنها ادعا می کنند که Thistlelane Ltd موانع دسترسی ایجاد کرد، تهدید به بستن دروازه ها کرد، تلاش ها برای خط کشی جاده ها را متوقف کرد، و حتی درختانی را در امتداد جاده شش مایلی کاشت. پل کالینز، دوچرخه‌سوار کوهستانی گفت: «ما اکنون در نقطه‌ای هستیم که به دلیل اقدامات مالکان نمی‌توانیم مسیر کاپیتان را دنبال کنیم. این جاده در یکی از دورافتاده ترین نقاط مرز اسکاتلند قرار دارد و دره های اتروسک و بومادران را به هم متصل می کند.

اگرچه Thistlelane متعلق به همسر رولینگ، دکتر نیل موری است، این نویسنده ۵۶ ساله با نام متاهل خود، Joanne Kathleen Murray، به عنوان یکی از مشارکت کنندگان اصلی فهرست شده است.

کاپیتان راد نفخ کرده بود، اما در سال های اخیر رامبلرها و دوچرخه سواران شروع به استفاده از آن کرده اند و در سال ۲۰۱۹ مسیر با پروژه حلقه گمشده بازسازی شد.

اما در پرتو اپیدمی، علائم “عدم دسترسی” ظاهر شد. گوردون هریسون، که به پروژه حلقه گمشده کمک کرد، گفت که “موانع مستمر” ایجاد شده است، از جمله کاشت نهال هایی که “به سرعت به درختان بزرگ تبدیل می شوند.”

مقامات در Thistlelan، در Woodlands اسکاتلند، شب گذشته گفتند که این توافق پس از مذاکرات “مولد” در این هفته حاصل شده است.

مدیر ارشد دیوید رابرتسون گفت که یک منطقه “ضعیف” از تالاب علامت گذاری خواهد شد و یک “دروازه چند کاربره” برای حفظ دسترسی عابران پیاده نصب خواهد شد.

وی افزود: “هیچ تلاشی برای محدود کردن دسترسی به غیر از آنچه که در طول عملیات جنگلداری مجاز است به دلایل بهداشتی و ایمنی انجام نشد.”