حالت فعال الان؟ برف – بیگ ۲۴ نیوز


برف (برف) این سهم در آخرین جلسه معاملاتی با ۳.۸۱ درصد تغییر دست به دست شد و ارزش سهام درج شده آن ۱۵۰.۰۴ دلار است. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش فناوری است. SNOW در آخرین جلسه معاملاتی ۲ میلیون و ۴۳۴ هزار و ۲۲۰ سهم داد و ستد کرد و میانگین حجم را با ۷۷۰۱.۵۵ هزار سهم ذکر کرد. ارزش بازار آن ۴۴.۲۳۳.۴۱ میلیون دلار است. استفاده از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت زیرا عاملی اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و محبوب ترین شاخص های تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام نسبت به میانگین متحرک ۲۰ روزه ۱۴.۲۳ درصد افزایش یافته و بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. قیمت سهام ۳.۹۰٪ کمتر از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در -۴۱.۹۸٪ معامله می شود، از هر نوع میانگین متحرکی می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک را به صورت یک خط مستقیماً روی نمودار قیمت ترسیم می کند.

در حال حاضر، شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهام ۵۷.۳۱ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. زمانی که RSI به زیر ۳۰ می‌رسد، سهام معمولاً بیش از حد خرید می‌شوند و زمانی که به بالای ۷۰ می‌رسد، بیش از حد خرید می‌شوند. روندهای عمومی، واگرایی‌ها و نوسانات شکست را می‌توان با استفاده از RSI شناسایی کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

این نوسان نسبت به هفته گذشته ۵.۵۶ درصد باقی مانده است و در ماه گذشته ۶.۴۴ درصد نوسان را نشان می دهد. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) محدوده واقعی است. ATR 9.37 است.

سود اسنپ:

حاشیه سود خالص شرکت ۴۵.۵۰-% است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۶۴.۰۰٪ و حاشیه عملیاتی -۴۹.۴۰٪ است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های ۹۰/۹- درصد سود دارد. بازگشت سرمایه (ROI) -14.20٪ است. بازده سهام (ROE) -12.60٪ است.

بررسی عملکرد:

SNOW عملکرد هفتگی -۴.۶۲٪ و عملکرد سالانه -۳۸.۹۵٪ را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته به ۵۷.۵۷-% رسید و در ۱۴.۵۷% در ماه ثابت شد. این سهم در سه ماه گذشته عملکرد سالانه ۵۷.۳۳- درصد و حدود -۳۶.۹۲ درصد را نشان داده است. قیمت سهام ۶۲.۹۵-% از بالاترین سطح ۵۲ هفته است و قیمت سهام با توجه به پایین ترین سطح ۵۲ هفته ۳۶.۰۷% است.

افتتاحیه تحلیلگران:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی ۲.۱ در سهام شرکت است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه دارید، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با در نظر گرفتن یک دوره ۵۲ هفته ای، قیمت سهم به ۲۰۰.۷۱ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.