حجم معاملات در روز خزر به ۲۴۵۵۶.۰۰ دلار (CSP) رسید – بیگ ۲۴ خبر.کاسپین (CSP) در بازه زمانی یک روزه منتهی به ساعت ۲۲:۰۰ ET در ۱۷ جولای ۴.۳ درصد کاهش در برابر دلار داشت. در حال حاضر، یک سکه کاسپین را می توان به قیمت ۰.۰۰۱۵ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۰۷ بیت کوین در صرافی های ارز دیجیتال خریداری کرد. ارزش کل بازار دریاچه خزر ۶۸۷۰۹۹.۶۱ دلار است و کاسپین در روز گذشته ۲۴۵۵۶.۰۰ دلار معامله شده است. طی هفت روز گذشته، کاسپین در برابر دلار ۱۷.۱ درصد کاهش داشته است.

در اینجا نحوه عملکرد سایر ارزهای دیجیتال در طول روز گذشته آمده است:

  • Binance USD (BUSD) در برابر دلار ۰.۲% کاهش یافت و اکنون با ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۴۷۵۱ BTC معامله می شود.
  • BITCOIN ADDITIONAL (BTCA) با کاهش ۰.۹ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با قیمت ۲۱۰۱۰.۶۷ دلار یا ۰.۹۹۹۹۱۳۳۹ BTC معامله می شود.
  • ماموت (MMT) در برابر دلار ۰% کاهش یافت و اکنون با ۱.۹۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۹۰۶۳ BTC معامله می شود.
  • سکه Crypto.com (CRO) 5 درصد در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۴۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۱۰۷۵ BTC معامله می شود.
  • Parkgene (GENE) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۲۵.۵۹ دلار یا ۰.۰۰۰۴۵۰۲۳ BTC معامله می شود.
  • دای (DAI) با ۰.۱ درصد افزایش در برابر دلار معامله شد و اکنون با قیمت ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۴۷۶۱ بیت کوین معامله می شود.
  • DREP (DREP) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۸ BTC معامله می شود.
  • کشتن [old] (DREP) یکسان در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۹ BTC معامله می شود.
  • Polygon (MATIC) 6.1% بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۷۷ دلار یا ۰.۰۰۰۰۳۶۶۶ بیت کوین معامله می شود.
  • THETA (THETA) ثابت در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۵.۲۵ دلار یا ۰.۰۰۰۱۰۶۴۰ BTC معامله می شود.

اطراف دریای خزر

خزر (CRYPTO: CSP) یک سکه است. مجموع عرضه دریای خزر ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ سکه و عرضه در گردش آن ۴۴۹.۰۳۶.۲۹۶ سکه است. تابلوی پیام رسمی کاسپین t.me/Caspian_Tech است. سایت رسمی دریای خزر caspian.tech است. اکانت رسمی دریای خزر در توییتر است جاسازی توییت صفحه فیسبوک او از اینجا قابل دسترسی است.

طبق گفته CryptoCompare، “کاسپین یک پلت فرم مدیریت دارایی است. این سیستم یک سیستم مدیریت اجرا (OEMS)، سیستم مدیریت موقعیت (PMS) و سیستم مدیریت ریسک (RMS) و همچنین یک رابط واحد برای تبادل ارزهای دیجیتال و مجموعه ای از الگوریتم های معاملاتی، در عین حال واقعی و تاریخی. سود، زیان، مواجهه و خدمات حرفه ای به مشتریان را ردیابی کنید. توکن CSP یک ارز رمزپایه مبتنی بر اتریوم (ERC-20) است. این توکن به عنوان ابزاری برای شرکت در کمیسیون در خدمت کاربران خواهد بود. برنامه های تخفیف و/یا برای توسعه دهندگان که نرم افزار خود را به صورت رایگان در کاسپین ارائه دهند.

خرید و فروش دریای خزر

معمولاً خرید ارزهای دیجیتال جایگزین مانند Caspian به طور مستقیم با دلار آمریکا امکان پذیر نیست. سرمایه گذارانی که به دنبال خرید کاسپین هستند ابتدا باید بیت کوین یا اتریوم را با استفاده از صرافی هایی که به دلار آمریکا معامله می کند مانند کوین بیس، GDAX یا Changelly خریداری کنند. سپس سرمایه گذاران می توانند از بیت کوین یا اتریوم تازه خریداری شده برای خرید کاسپین با استفاده از یکی از صرافی های ذکر شده در بالا استفاده کنند.

اخبار و به روز رسانی های کاسپین دیلی را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌های مربوط به دریای خزر و ارزهای دیجیتال با خبرنامه رایگان کریپت‌بیت MarketBeat.com دریافت کنید.