حجم معاملات گالا نسبت به هفته گذشته ۷.۶ درصد کاهش یافت (گالا) – بزرگ ۲۴ خبرگالا (GALA) در دوره یک روزه منتهی به ساعت ۲۳:۰۰ به وقت ET در تاریخ ۱۲ ژوئیه ۰.۴ درصد در برابر دلار معامله شد. در حال حاضر، ۱ سکه گالا را می توان به قیمت تقریبی ۰.۰۴۸۶ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۲۴۹ بیت کوین در صرافی های ارز دیجیتال خریداری کرد. ارزش کل بازار گالا ۳۳۹.۱۲ میلیون دلار است و گالا در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۲.۵۵ میلیون دلار در صرافی ها معامله کرده است. در هفته گذشته، گالا در برابر دلار ۷.۶ درصد کاهش داشته است.

عملکرد سایر ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته به شرح زیر است:

  • Binance USD (BUSD) 0.1% بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۵۱۳۲ BTC معامله می شود.
  • BITCOIN ADDITIONAL (BTCA) با کاهش ۲.۳ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با قیمت ۱۹,۵۱۱.۲۲ دلار یا ۱.۰۰,۰۰۰,۰۰۰ BTC معامله می شود.
  • ماموت (MMT) 0% در برابر دلار معامله شد و اکنون با قیمت ۱.۹۵ دلار یا ۰.۰۰۰۱۰۰۰۶ بیت کوین معامله می شود.
  • سکه Crypto.com (CRO) 5 درصد در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۴۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۱۰۷۵ BTC معامله می شود.
  • Parkgene (GENE) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۲۵.۵۹ دلار یا ۰.۰۰۰۴۵۰۲۳ BTC معامله می شود.
  • دای (DAI) 0% بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۵۱۲۵ BTC معامله می شود.
  • DREP (DREP) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۸ BTC معامله می شود.
  • کشتن [old] (DREP) یکسان در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۹ BTC معامله می شود.
  • THETA (THETA) ثابت در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۵.۲۵ دلار یا ۰.۰۰۰۱۰۶۴۰ BTC معامله می شود.
  • Polygon (MATIC) با کاهش ۵.۳ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۰.۵۵ دلار یا ۰.۰۰۰۰۲۸۰۹ BTC معامله می شود.

در مورد مهمانی

گالا (CRYPTO: GALA) یک سکه است. اولین بار در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ معامله شد. تعداد کل عرضه گالا ۳۵,۲۴۰,۱۱۲,۴۹۳ سکه و عرضه در گردش آن ۶,۹۷۷,۲۰۵,۴۳۶ سکه می باشد. حساب رسمی گالا در توییتر است جاسازی توییت صفحه فیسبوک او از اینجا قابل دسترسی است. وب سایت رسمی حزب gala.games است.

با توجه به CryptoCompare، “از بنیانگذاران Zynga و برخی از ذهن های خلاق در پشت FarmVille و Words With Friends، بازی Town Star، بازی برای بلاک چین Gala. بلاک چین تکامل بعدی بازی است و صنعت ۱۴۸ میلیارد دلاری پر از عمل است. . بازی دوباره برای بهره بردن سازندگان و گیمرها طراحی شده است. گالا رسمی ERC-20 (GALA) اکوسیستم Gala Games را تقویت می کند.”

طرف معامله ارز

معمولاً نمی توان آلت کوین هایی مانند گالا را مستقیماً با دلار آمریکا خریداری کرد. سرمایه گذارانی که به دنبال تجارت در گالا هستند، ابتدا باید اتریوم یا بیت کوین را با استفاده از صرافی هایی که به دلار آمریکا معامله می کند مانند جمینی، GDAX یا Changelly خریداری کنند. سپس سرمایه گذاران می توانند از اتریوم یا بیت کوین تازه خریداری شده برای خرید گالا با استفاده از یکی از صرافی های ذکر شده در بالا استفاده کنند.

اخبار و به روز رسانی های روزانه گالا را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌های مرتبط با کریپتو را دریافت کنید و با خبرنامه رایگان CryptoBeat در MarketBeat.com جشن بگیرید.