حجم معاملات یک روزه Tierion (TNT) 48,568.00 دلار بود – بیگ ۲۴ خبر



Tierion (TNT) در برابر دلار در دوره یک روزه منتهی به ساعت ۱۸:۰۰ ET در ۱۶ جولای معامله شد. طی هفته گذشته، Tierion در برابر دلار ثابت معامله شده است. سکه Tierion در حال حاضر با قیمت حدود ۰.۱۲ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۲۴۵ بیت کوین در صرافی های اصلی ارزهای دیجیتال قابل خرید است. ارزش بازار Tierion 52.14 میلیون دلار است و Tierion 48.568.00 دلار در ۲۴ ساعت گذشته در صرافی ها معامله شده است.

در اینجا نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال مشابه در ۲۴ ساعت گذشته آمده است:

  • Binance USD (BUSD) 0.1% بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۴۷۲۴ BTC معامله می شود.
  • BITCOIN ADDITIONAL (BTCA) با ۱.۲ درصد افزایش در برابر دلار معامله شد و اکنون با قیمت ۲۱۱۷۱.۸۴ دلار یا ۱.۰۰.۰۰۰.۰۰۰ بیت کوین معامله می شود.
  • Mammoth (MMT) با کاهش ۰.۶ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با قیمت ۱.۹۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۸۹۹۵ بیت کوین معامله می شود.
  • سکه Crypto.com (CRO) در برابر دلار ۵ درصد کاهش یافت و اکنون با ۰.۴۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۱۰۷۵ BTC معامله می شود.
  • Parkgene (GENE) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۲۵.۵۹ دلار یا ۰.۰۰۰۴۵۰۲۳ BTC معامله می شود.
  • دای (DAI) 0.1% کاهش در برابر دلار داد و اکنون با ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۴۷۲۲ BTC معامله می شود.
  • DREP (DREP) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۸ BTC معامله می شود.
  • کشتن [old] (DREP) یکسان در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۹ BTC معامله می شود.
  • Polygon (MATIC) 1.2% بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۷۲ دلار یا ۰.۰۰۰۰۳۴۱۴ بیت کوین معامله می شود.
  • THETA (THETA) ثابت در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۵.۲۵ دلار یا ۰.۰۰۰۱۰۶۴۰ BTC معامله می شود.

پروفایل Tierion

Tierion (CRYPTO: TNT) یک سکه است. اولین بار در تاریخ ۲۵ آگوست ۲۰۱۶ به بازار عرضه شد.مجموع عرضه تیریون ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ سکه و عرضه در گردش آن ۴۲۸,۴۸۱,۲۶۹ سکه می باشد. وب سایت رسمی Tierion tierion.com است. انجمن Reddit برای Tierion /r/tierion است و حساب Github سکه را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. اکانت رسمی توییتر Tierion جاسازی توییت صفحه فیس بوک او از اینجا قابل دسترسی است.

با توجه به CryptoCompare، “Tierion یک پلت فرم تأیید داده است. Tierion با ایجاد مدرکی کار می کند که داده ها را به یک تراکنش در بلاک چین پیوند می دهد. به این کار لنگر می گویند. هر کسی که این گواهی را داشته باشد می تواند یکپارچگی و مهر زمانی داده ها را بدون تکیه بر یک تأیید کند. مقام مورد اعتماد.»

تجارت سکه های Tierion

معمولاً خرید ارزهای دیجیتال جایگزین مانند Tierion با دلار آمریکا امکان پذیر نیست. سرمایه گذارانی که به دنبال معامله با Tierion هستند، ابتدا باید اتریوم یا بیت کوین را با استفاده از صرافی هایی که به دلار آمریکا معامله می کند مانند GDAX، Gemini یا Changelly خریداری کنند. سپس سرمایه گذاران می توانند از اتریوم یا بیت کوین تازه خریداری شده برای خرید Tierion با استفاده از یکی از صرافی های ذکر شده در بالا استفاده کنند.

اخبار و به روز رسانی های روزانه Tierion را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای از آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌های Tierion و ارزهای دیجیتال مرتبط با خبرنامه رایگان کریپتوبیت MarketBeat.com را دریافت کنید.