حرفه عجیب و غریب تام پتی قبل از شهرت


قبل از اینکه تام پتی به عنوان صداپیشه آمریکایی یقه آبی انتخاب شود، او فقط یکی دیگر از بچه های گینزویل بود که رویای تبدیل شدن به یک موسیقیدان تمام وقت را داشت. با این حال، مسیر برای بتی آسان نبود و او باید قبل از حرفه ای شدن تلاش زیادی می کرد.

از زمانی که بیتلز را تماشا کردم، بتی امیدوار بود که یک موزیسین شود نمایش اد سالیوان. او یکی از ده‌ها میلیون نفری بود که برای اولین بار فب فور در تلویزیون آمریکا کوک کردند و از آن لحظه به بعد، بتی می‌دانست که می‌خواهد روزی روی صحنه برود.

«بیشتر جادوها یک فریب است، یک توهم [when The Beatles played the Ed Sullivan Show]واقعی بود، به یاد می آورد، آیا واقعی بود؟ رادار موسیقی در سال ۲۰۰۹. “فکر می کنم تمام دنیا آن شب را تماشا می کردند. من قطعاً چنین احساسی داشتم – شما که در اتاق نشیمن خود نشسته اید و می دانید که همه چیز در اطراف شما در حال تغییر است. مثل رفتن از سیاه و سفید به رنگی بود. واقعاً.”

او اضافه کرد: “اوایل آن روز به یاد دارم که بچه ای با دوچرخه از کنار من گذشت و گفت: “هی، بیتلز امشب در تلویزیون است”. “این به معنای چیزی است.”

زندگی اش بعد از این لحظه پر رنگ شده بود و دیگر نمی خواست روزهایش را به هم بزند. با این حال، این بلافاصله برای بتی اتفاق نیفتاد، اگرچه او دبیرستان را رها کرد تا در سن ۱۷ سالگی اشتیاق خود را دنبال کند، نواختن باس در یک گروه محلی.

قبل از تشکیل The Heartbreakers، او با گروه قبلی خود Mudcrutch که در فلوریدا بسیار بزرگ بودند، اما نتوانستند در سراسر کشور نفوذ کنند، شهرت پیدا کرد. آن‌ها به اندازه‌ای محبوب بودند که پتی می‌توانست روی نمایش‌ها تمرکز کند و نیازی به یارانه دادن به درآمد خود در جاهای دیگر نداشت، که همیشه اینطور نبود.

او گفت: “من کار بدتر را انجام دادم زیرا لازم نبود آنقدر تیزبین به نظر برسید.” سنگ نورد در سال ۲۰۱۷. این نقشی بود که او برای آن آماده نبود و بتی او را در روز اول خود کشف کرد. وی اذعان داشت: روز اولی که پایم در ماشین چمن زنی گیر کرد.

زمان او به عنوان یک گورکن به طرز شگفت آوری کوتاه بود، همانطور که زمان او به عنوان یک شکارچی برای دانشگاه فلوریدا کوتاه بود، و پتی می دانست که این خواسته او در زندگی نیست. خواننده و ترانه سرا این نقش را صرفاً برای اهداف مالی و تأمین مالی حرفه موسیقی در حال رشد خود انجام داد. کندن قبرها به دور از یک عمل جادویی بود و فقط باعث شد که پتی مصمم تر از گینزویل خارج شود.