حرفه و آغاز زندگی او – بیگ ۲۴ خبر


انتظار می رود دارایی خالص مایکل بی جردن در سال ۲۰۲۲ به ۲۵ میلیون دلار برسد که دلیل آن موفقیت های اخیر او در باکس آفیس با فیلم هایی مانند Black Panther، Fahrenheit 241 و Only Mercy است. شامل قسمت بعدی حماسه تام کلنسی، “No Regrets” است. مایکل جردناین فیلم Killer Killer نام دارد و قرار است در حدود سال ۲۰۲۱ منتشر شود.

مایکل بی جردن هنرمند آمریکایی اهل کالیفرنیا است. او بیشتر برای بازی در نقش آدونیس کرید بوکسور در پیش درآمد راکی ​​کرید و همچنین اریک کیلمونگر در پلنگ سیاه شناخته شده است. جردن از زمان اکران این دو فیلم به شهرت جهانی دست یافت. جردن برای Creed II نزدیک به ۴ میلیون دلار دریافت کرد. به طور قابل توجهی افزایش یافته است مایکل بی جردن ارزش خالص.

علاوه بر این، تماشاگران سینما از توانایی های بازیگری و فداکاری او به حرفه خود تمجید کردند، علاوه بر این، زنان در سراسر جهان آب دهانشان را غرق کردند.

مایکل بی جردن شاید یکی از مشهورترین و موفق ترین هنرمندان تمام دوران باشد. اما تعداد کمی از مردم می دانند (حداقل در خارج از ایالات متحده) که جردن کار خود را از تلویزیون آغاز کرد، درست مانند بسیاری از بزرگترین و موفق ترین بازیگران امروزی.

همچنین بخوانید – ارزش خالص Kwame Brown

آموزش و پرورش و زندگی اولیه مایکل بی

در ۹ فوریه ۱۹۸۷، مایکل باکاری جردن در نزدیکی سانتا آنا، کالیفرنیا به دنیا آمد. مادرش، دونا، او را در نیویورک و نیوجرسی بزرگ کرد. او به عنوان مشاور شغلی در دبیرستان مشغول به کار شد. پدرش مایکل، برادر کوچکترش خالد و خواهر بزرگترش جمیلا حضور داشتند. پدرش صاحب یک رستوران است.

او مهارت های بسکتبال خود را در دبیرستان هنرهای نیوآرک توسعه داد، جایی که در حدود سال ۲۰۰۵ فارغ التحصیل شد. جردن در طول دوران کودکی خود به عنوان یک مدل حرفه ای برای Toys “R” Us، Modell’s Sporting Goods و بسیاری از شرکت های دیگر کار می کرد. در ۱۲ سالگی اولین بازیگری خود را انجام داد.

مایکل بی جردن ارزش خالص 2022: شغل و زندگی اولیه او

حرفه مایکل بی. اردن

جردن علاوه بر اولین حضورش در سریال سوپرانوهای HBO در سال ۱۹۹۹، در آن فصل در سریال کمدی CBS و همچنین فیلم سیاه و سفید بازی کرد.

او کشتی را در سال ۲۰۰۱ پس از فرود در فیلم هاردبال که دایان لین و کیانو ریوز (ماتریکس ۴) نیز در آن بازی کردند، ترک کرد. (y: آخرین مرد). در سال ۲۰۰۳، مایکل جایگزین بازیگر فعلی پلنگ سیاه در سریال All My Children از ABC شد.

سال بعد، او ۱۲ بار در برنامه محبوب HBO The Wire ظاهر شد. جردن تا ژوئن ۲۰۰۶ در این برنامه باقی ماند و در ۵۹ قسمت ظاهر شد و جوایز تصویر NAACP و نامزدی جایزه Soap Opera Digest را دریافت کرد.

قبل از ایفای نقش اصلی در فیلم Blackout در سال ۲۰۰۷، او به عنوان یک شخصیت فرعی در سریال های جنایی بدون ردی، CSI: Crime Scene Investigation و Cold Case ظاهر شد. در طول سال ۲۰۰۹، او در تمام سیزده قسمت از سریال کمدی کانادایی دستیاران ظاهر شد. با این حال، قسمت بیست و ششم درام فوتبال NBC، Friday Night Lights، آغاز شد.

جردن در سال ۲۰۱۰ در فیلم‌های «دروغ به من»، «چهره‌های آینده» و «قانون و نظم: نیت مجرمانه» به عنوان مهمان در نقش کوچک‌تر نایلون در هالیوود ظاهر شد.

او همچنین به گروه بازیگران سریال پدر و مادر NBC ملحق شد که در ۱۶ قسمت پخش شد. در لیست Body TV از “سکسی ترین مردان تلویزیون ۲۰۱۱″، او رتبه ۸۰ را کسب کرد. در سال ۲۰۱۲، او در فیلم های Red Tail و Chronicle و همچنین درام سلامتی Fox House ظاهر شد. مایکل بی جردن ارزش خالص او به دلیل بازی اش در نقش اریک کیلمونگر در فیلم Black Panther (2018) افزایش یافت.

همچنین بخوانید – ارزش خالص رایان رینولدز

مایکل بی جردن ارزش خالص ۲۰۲۲: منبع درآمد

مایکل بی جردن ارزش خالص در سال ۲۰۱۸، حدود ۸ میلیون دلار بود. اما سپس در چندین فیلم از جمله Creed و Black Panther ظاهر شد. آن فیلم ها برای او پول زیادی به همراه داشت. مایکل بی جردن ارزش خالص ۱.۶ میلیارد دلار برآورد شده است.

ریشه های مایکل بی

در سال ۲۰۱۶، جردن و والدینش به خانه ای به مساحت ۴۶۲۷ فوت مربع در نزدیکی شرمن اوکس، کالیفرنیا به ارزش ۱.۷ میلیون دلار نقل مکان کردند. او یک عمارت دیگر به مساحت ۴۵۳۰ فوت مربع در هالیوود هیلز را به قیمت ۵.۸ میلیون دلار خرید و در سال ۲۰۱۹ به آنجا نقل مکان کرد.

نتیجه

به طور خلاصه، زندگی جردن در ۲۰ سال گذشته اینگونه بوده است. اگرچه ما عمدتاً روی دستاوردهای او تمرکز کردیم، مایکل بی. اردن، مانند بسیاری از نوازندگان و هنرمندان دیگر، با شکست های بزرگی روبرو شد که در نهایت به آنچه امروز است منجر شد. با این حال، به نوعی، حتی این عقب نشینی ها نیز بر آن افزوده است مایکل بی جردن ارزش خالص.