حرکت بعدی جسی لینگارد با وجود عشق شدید او به منچستریونایتد – دانیل مورفی – باید برای او بهترین باشد

حرکت بعدی جسی لینگارد با وجود عشق شدید او به منچستریونایتد - دانیل مورفی - باید برای او بهترین باشد


هیچ کس نمی تواند عشق جسی لینگارد به منچستریونایتد را زیر سوال ببرد.

لینگارد اولین بار در 7 سالگی به این باشگاه پیوست. او بیشتر عمر خود را در ایالات متحده گذرانده است. او در رده سنی بالا رفت و به باشگاه کمک کرد تا جام معتبر جوانان جوانان را فتح کند ، اولین قرارداد حرفه ای خود را در سال 2011 امضا کرد و با 216 امتیاز با پیراهن قرمز ظاهر شد.

در هر یک از آن بازی ها ، چه خوب بود چه بد ، چه برای برنده دیرهنگام امتیاز گرفت یا مقاومت کرد ، هرچه داشت برای باشگاه داد.

حتی پس از گذراندن تمام فصل بدون گل و حمایت در لیگ برتر ، در آخرین ثانیه های فصل 20-2019 ، کاسپار اشمایکل را تعطیل کرد و خطایی برای دروازه بان لستر ارسال کرد. حضور در لیگ قهرمانان


در حال بارگیری ویدئو

ویدیویی وجود ندارد

او حتی روی نیمکت تعویضی اوله Gunner Solskjr لیگ ظاهر نشد قبل از اینکه فصل بعد به وستهام قرض داده شود ، جایی که توانست بازیگری خود را به طور کامل احیا کند. از بین تمام طلسم های او ، حتی یک مورد ناراضی به نظر نمی رسید.

حتی در آن زمان ، هنگامی که هیچ کس او را به خاطر تلاش برای ترک اولدترافورد سرزنش نکرد ، پس از اثبات اینکه او هنوز هم از کیفیت لازم برای بازی در تیم اصلی خوب برخوردار است ، تصمیم گرفت در تابستان بماند تا برای یک مکان رقابت کند.

تعهد لینگارد به یونایتد بدون تردید است. اما اکنون که او عشق خود به جامعه را کنار گذاشته و تنها چند ماه از قراردادش باقی مانده است ، باید بهترین تصمیم خود را برای تصمیم گیری در مورد قدم بعدی خود بکار گیرد.

فضای کمی برای احساسات در بازی فوتبال وجود دارد و بازیکن 28 ساله کارهای زیادی برای باشگاه انجام داده است.

او از زمانی که در این فصل به ایالات متحده آمد فرم فوق العاده خود را در وستهام ادامه داد و ثابت کرد که هنوز در سولسکر نقش دارد. او دو بار بدون شروع بازی در لیگ برتر یا لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است ، در دیدار مقابل چکش ها برنده قاطع بود و ترکیب مقابل برنده نهایی کریستیانو رونالدو ، ویلاریل ، برای ناامیدی باشگاه ضروری بود. -در مراحل

با این حال ، او هنوز هم کم استفاده می کند و به نظر می رسد آنتونی مارشال پکن از نظم جلوتر است. او حتی در دو بازی اخیر لیگ که یونایتد موفق به پیروزی در آن نشده بود از نیمکت بیرون نیامد و تنها شروع او در جام کارابائو بود.

این قابل درک است که لونارد باید مدتی را روی نیمکت بگذراند ، اما در واقع بسیاری از رقبای او شانس های بیشتری به دست می آورند ، حتی اگر در لحظه بهتر از او به نظر نرسند.او همچنان در هر مرحله از آنها حمایت می کند ، اما با از دست دادن لینگارد در تیم ملی انگلیس در یورو 2020 ، زمان بازی مهم است اگر او بخواهد در برنامه گرت ساوت گیت بماند. اگر چیزی به زودی تغییر نکند ، به نظر نمی رسد که آن را در منچستر به دست آورد.

لینگارد می تواند مذاکرات پیش قرارداد با باشگاه های خارج از بریتانیا را در 1 ژانویه برای انتقال رایگان در تابستان آغاز کند. بازیکن ملی پوش انگلیس ، که ثابت کرده است در دسترس نیست ، چشم انداز جذابی است و گفته می شود وزنه برداران بارسلونا و میلان اروپایی به آن علاقه دارند.

بارسا ممکن است آشفته باشد و میلان باشگاهی سابق نیست اما این برای لینگارد نیز تقویت بزرگی خواهد بود ، زیرا آنها همچنان فوتبال لیگ قهرمانان را واگذار می کنند و چند دقیقه دیگر در زمین بازی خواهند کرد.

اما اگر او تصمیم بگیرد در انگلیس بماند ، شکی نیست که در چند هفته گذشته هیچ کمبودی از متکدیان وستهام ، لستر و نیوکاسل وجود نخواهد داشت.

از دیدگاه آنها که چرا یونایتد دوست دارد لینگارد را حفظ کند ، او یک بازیکن خوب و خانگی است که می تواند روی نیمکت تاثیر بگذارد. اما او نشان داده است که می تواند خیلی بیشتر از این باشد و لیاقت حضور در باشگاهی را دارد که چنین چیزی را می بیند.

لینگارد دو دهه است که همه چیز را به یونایتد داده است و حالا باید کاری برای خودش انجام دهد.

در خبرنامه United ما ثبت نام کنید تا هرگز به روزرسانی های اولدترافورد را از دست ندهیدفصلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *