حقوق، شغل، دارایی، رزومه – بیگ ۲۴ نیوز


اگر از طرفداران انتقام جویان هستید، حتماً مرد عنکبوتی را دیده اید. و اگر مرد عنکبوتی را تماشا کرده اید، ممکن است بخواهید درباره بازیگر اصلی پیتر پارکر بیشتر بدانید. مرد عنکبوتی توبی مگوایر میلیون ها دلار از حرفه بازیگری خود به دست آورده است. بنابراین، در تاریخ امروز، چه آیا این ارزش خالص توبی مگوایر است؟ چقدر درآمد دارد و حقوقش چقدر است؟

برای مطالعه بیشتر در مورد این و بیشتر در مورد آن، به خواندن ادامه دهید.

در اوایل زندگی توبی

توبی وینسنت مگوایر، معروف به توبی مگوایر، در ۲۷ ژوئن ۱۹۷۵ در سانتا مونیکا، کالیفرنیا به دنیا آمد. او بیشتر علاقه داشت در کلاس ششم سرآشپز شود. با این حال، مادرش، وندی، ۱۰۰ دلار برای شرکت در کلاس نمایش به جای کلاس اقتصاد پرداخت کرد. او همچنین مجبور به ترک تحصیل در دبیرستان شد تا به حرفه بازیگری ادامه دهد. او اولین بازی خود را در سال ۱۹۸۹ در فیلم جادوگر انجام داد. سپس به عنوان بازیگر کودک در چندین فیلم مشغول به کار شد.

تا اواسط دهه نود به رشد خود ادامه داد. او به تدریج نقش اصلی را در فیلم بلیزارد به کارگردانی آنگ لی در سال ۱۹۹۷ به دست آورد. پس از آن، او چندین نقش اصلی را در فیلم هایی مانند Wonder Boys، The Cider House Rules و Pleasantville دریافت کرد.

در سال ۲۰۰۰، توبی پس از شکست دادن چندین بازیگر مانند فردی پرینس جونیور، وس بنتلی، هیث لجر و دیگران برای بازی در نقش مرد عنکبوتی انتخاب شد. مگوایر با فیلمش شروع به کسب ده ها میلیون دلار کرد. به نظر می رسد مادرش ۱۰۰ دلار درآمد داشته است. پیتر پارکر نقش اصلی او شد و مردم هنوز هم او را با این نقش می شناسند.

توبی پس از پایان مرد عنکبوتی در سال ۲۰۰۷ متوقف نشد. او به کار خود به عنوان تهیه کننده و بازیگر ادامه داد. یکی از به یاد ماندنی ترین فیلم های کوتاه او تندر استوایی در سال ۲۰۰۸ است. او همچنین برای فیلم جدیدش در مورد درام جنگ برادران نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شد که در آن خطرناک ترین بازی خود را توصیف کرد. بعداً در سال ۲۰۱۷، او صداپیشه شخصیتی در انیمیشن Boss Baby بود.

این جزئیات ممکن است شما را بیشتر کنجکاو کند که در مورد آن بدانید ارزش خالص توبی مگوایر در سال ۲۰۲۲ چقدر است؟ بنابراین، شما اینجا هستید.

توبی مگوایر 2022 دارایی خالص: حقوق، شغل، دارایی، بیوگرافی

دارایی خالص توبی مگوایر

توبی مگوایر ۷۵ میلیون دلار دارایی خالص دارد. همانطور که همه می توانید حدس بزنید، بیشتر ثروت او از فیلم های مرد عنکبوتی به دست آمد که در آن نقش پیتر پارکر را بازی کرد.

اولین فیلم مرد عنکبوتی ۸۲۰ میلیون دلار در باکس آفیس فروخت، در حالی که مرد عنکبوتی ۲ ۷۸۴ میلیون دلار فروخت. Spider-Man 3 از این پیشی گرفت و ۸۹۰ میلیون دلار فروخت. در سال ۲۰۰۰، این فیلم چنان محبوب شد که توبی به یکی از پردرآمدترین بازیگران تبدیل شد.

او با کل کارش در «مرد عنکبوتی» ۴-۵ میلیون دلار درآمد داشت. در سال ۲۰۰۴، برای دنباله، این بازیگر ۱۷.۵ میلیون دلار، بدون احتساب ۵ درصد از کل گیشه، به دست آورد. برای آخرین فیلم در سال ۲۰۰۷، ۱۵ میلیون دلار به اضافه ۷.۵ درصد از کل باکس آفیس فروش کرد.

در حال حاضر، در سال ۲۰۲۲، دستمزد توبی مگوایر سالانه ۸ میلیون دلار است. منبع اصلی درآمد او از حرفه بازیگری همکاری با برندها، تبلیغات و تهیه کنندگان است. او همچنین ۱۲.۵ میلیون دلار برای Seabiscuit، درام ورزشی سال ۲۰۰۳ جمع آوری کرد.

منابع نشان می دهند که دارایی خالص او افزایش می یابد زیرا او اکنون یک تولید کننده است.

همچنین بخوانید – دارایی خالص ساشا

درباره توبی مگوایر بیشتر بدانید

توبی مگوایر در ۱۸ پروژه خود به عنوان تهیه کننده خدمت کرده است و از اولین حضورش در سال ۱۹۸۹، بیش از ۵۳ عنوان بازیگری را جمع آوری کرده است. خانه تولید او به نام Material Pictures معجزه می کند.

توبی در سال ۲۰۰۳ هنگام فیلمبرداری Seabiscuit با طراح جواهرات جنیفر مایر آشنا شد. به زودی آنها ازدواج کردند، اما پس از نزدیک به دو دهه، این زوج از هم جدا شدند. این زوج دو فرزند، یک پسر و یک دختر دارند.

در سال ۲۰۰۴، مگوایر به یک بازیکن محبوب در Viper Lounge در Molly Bloom Poker تبدیل شد. با این حال، او مقداری از ثروت خود را هنگام بازی پوکر معروف در هالیوود از دست داد. یکی از جنبه های زندگی توبی در نمایشنامه مولی، بیوگرافی بلوم است. اگر نسخه سینمایی این بازی ها را تماشا کرده باشید، ممکن است برخی از رفتارهای او را متوجه شده باشید.

ریشه های توبی مگوایر

ریشه های توبی مگوایر این شامل بسیاری از املاک لوکس و سایر اقلام گران قیمت است. توبی ۶.۹ میلیون دلار برای ۳۵۲۶ متر مربع هزینه کرد. کاخ مرگ لس آنجلس. به گفته منابع، توبی خانه سه خوابه خود در هالیوود هیلز لس آنجلس را به قیمت ۱۱.۵ میلیون دلار فروخته است. در سال های اولیه زندگی، او همچنین یک استخر کوچک را به قیمت ۳۳۲۵ دلار به کتی ایرلند فروخت. در اکتبر ۲۰۲۰، او یک خانه ۴.۲ میلیون دلاری را در وست هالیوود، کالیفرنیا فهرست کرد. همچنین، این بازیگر عاشق رانندگی در اطراف مرسدس بنز مشکی ۹۵۰۰۰ دلاری خود است. این خودرو از یک موتور هیبریدی بنزینی-الکتریکی نیرو می گیرد و اولین خودروی تولید انبوهی است که از باتری لیتیوم یونی استفاده می کند.

همچنین بخوانید – ارزش شبکه وال کیلمر در سال ۲۰۲۲