حماسه Winx “در نتفلیکس در دسترس خواهد بود – بیگ ۲۴ خبر


فصل دوم Fate: The Winx Saga در سال ۲۰۲۲ در نتفلیکس در دسترس خواهد بود. Fate the Winx Saga فصل ۲ اکنون در دسترس است. در سرنوشت بازیگران حماسه Winx

چند چهره جدید دارد سریال فانتزی یک محصول اصلی از نتفلیکس است و بر اساس Winx Club ساخته شده است.

Geeked Week در نتفلیکس اکنون Fate: The Winx Saga را نمایش می دهد.

این نمایش به عنوان بخشی از هفته Geeked در نتفلیکس در دسترس خواهد بود. زمانی که زمان آن فرا برسد، نتفلیکس برنامه های خود را برای آینده نمایش فاش خواهد کرد. ما باید اولین نگاهی به فصل ۲ در نتفلیکس داشته باشیم و به زودی تاریخ انتشار این برنامه را مشخص کنیم.

در فصل دوم Winx Saga چه اتفاقی خواهد افتاد؟

در Fate Winx Saga فصل ۲ قرار بود در فوریه ۲۰۲۱ در نتفلیکس پخش شود. ویدیویی در یوتیوب مربوط به فصل ۲ تاییدی بر داستان بود. در Fate the Winx Saga فصل ۲ تاریخ انتشار

۲۳ ژانویه بود. سرنوشت: حماسه Winx بر درام دوره پیروز شد. پس از هشت روز کنترل اولیه توسط اورجینال، بریجرتون مسئولیت را بر عهده گرفت.

فصل دوم از "سرنوشت: حماسه Winx" در نتفلیکس در دسترس خواهد بود

در مورد سریال جنجالی چطور؟

با سریالی به محبوبیت Winx Club، هر اقتباس لایو اکشن با نوعی انتقاد مواجه خواهد شد. موضوع اصلی برنامه تجربه شده مربوط به انتخاب بازیگران است. نقش موسی را لوسی بازیگر به تصویر کشید. طرفداران دوست نداشتند که به یک بازیگر آسیایی الاصل اختصاص داده نشود.

طرفداران با شخصیت فلورا مشکلات بیشتری داشتند. اگرچه ورود احتمالی فلورا در فصل دوم توسط Salt اشاره شد. این “جنجال ها” هیچ توجیهی برای کنار گذاشتن سریال نداشتند.

شخصیت های فصل دوم Winx’s Fate

فصل دوم سه شخصیت جدید معرفی کرد و ما تا ژوئیه ۲۰۲۱ نتوانستیم بفهمیم آنها چه کسانی هستند. پائولینا چاوز در نقش فلورا بازی می کند. او پری زمین است، بسیار شبیه پسر عمویش ترا. او آرام به نظر می رسد، اما در پشت آن نمای بیرونی آرام یک راز وحشتناک نهفته است. کارمند تبار اسپانیایی است.

نقش سباستین توسط Éanna Hardwick بازی شد.

سباستین در فصل دوم World of Winx ظاهر شد. او به زودی برای سریال های دیگر به نتفلیکس خواهد پیوست.

سباستین نقش بچه ای را بازی می کند که از نظر روشنفکری برجسته می شود. ولی. او برای حفظ یکپارچگی خود تلاش کرد. رحمت. نقش شخصیت گری در فصل اول سریال انیمیشن، گری حضور نداشت.

ویدیوی هنوز در حال تماشای نتفلیکس

در فصل ۲، سب قصد دارد با استفاده از آنچه او “جذابیت کاریزماتیک” خود می نامد، با عایشه قرار بگذارد. در Fate the Winx Saga بازیگران فصل ۲ روند تا آگوست ۲۰۲۱ ادامه داشت. طبق آخرین اخبار، آنها به دنبال دوقلوهایی بودند که برای فصل ۲ یکسان باشند. این همان چیزی است که منجر به تاخیر شد.

این سریال را می توانید در پلتفرم های مختلف پیدا کنید. اما، شما باید نگران باشید! نتفلیکس این هفته سریال Geeked را برای شما به ارمغان می آورد. برنامه را تماشا کنید و در کنار دوستان و خانواده خود از آن لذت ببرید.