حمله CYA؟ Deep State به دنبال مستندات طوفانی در Mar-a-Lago بود؟ – ۲۰ خبرگزاری برتر


Gateway Pundit سوال درستی می پرسد:

آیا FBI به دنبال اسنادی در Mar-a-Lago بود که حاوی اطلاعاتی در مورد رسوایی FBI از طریق طوفان بود؟ آیا حمله مار-آ-لاگو یک پاکسازی بود؟

حتی نیوزویک گزارش می دهد که منابع ادعا می کنند که یورش اف بی آی پوششی برای وزارت دادگستری برای پس گرفتن اسناد روسیه گیت که دونالد ترامپ در اختیار داشت بوده است.

ساندنس در The Conservative Treehouse عمیق ترین شیرجه خود را گسترش می دهد:

  • قسمت ۱ – چرا وزارت دادگستری و FBI ترامپ را اعدام کردند – داستان پشت اسناد
  • قسمت ۲ – چرا وزارت دادگستری و FBI حمله به ترامپ را انجام دادند – شواهد در اسناد
  • قسمت ۳ – چرا وزارت دادگستری و FBI حمله به ترامپ را انجام دادند – اوج چهار سال تهدید و خیانت
  • قسمت ۴ – آنچه در اسناد ترامپ وجود داشت باعث ایجاد چنین ترسی در وزارت دادگستری و FBI شد.

اینجا این نشریه رسمی یادداشتی از کاخ سفید در رابطه با حذف طبقه بندی برخی از مطالب مرتبط با تحقیقات FBI در مورد طوفان است.

علاوه بر این، بحثی در مورد پرنده عجیب و غریب، پیتر استرزوک وجود دارد. آیا استرزوک با سیا مرتبط بود؟ سیدنی پاول، دادستان کل مایکل فلین، ظاهراً چنین فکر می کند و حتی در برنامه هانیتی شوی فاکس نیوز در ماه مه ۲۰۲۰ چنین گفته است.

آیا پیتر استرزوک می‌توانست هم برای اف‌بی‌آی و هم برای سیا یا فقط برای یک آژانس کار کند؟ اگر آن آژانس سیا بود، و اگر پیتر استرزوک هرگز با اف بی آی کار نمی کرد، چگونه می توانست از اف بی آی اخراج شود؟ اینجا جزئیات بیشتر در این مورد.

اکنون، به سخنان مشاور ترامپ، بوریس اپستین گوش دهید و به استیو بنن در اتاق جنگ بپیوندید تا در مورد این موضوع بیشتر بحث کنید:

بوریس فاش کرد که FBI و وزارت دادگستری اسناد مربوط به رسوایی آتش متقابل و رسوایی کلاهبرداری روسیه را در Mar-a-Lago به دست آورده اند.

استیو بنن: آن حرامزاده های دروغگو… کاملاً واضح است که چرا دولت می خواهد برگردد و این را دریافت کند. روی سر مردم منفجر خواهد شد. روی سر مردم منفجر خواهد شد. وقتی طوفان متقاطع را می بینید – وقتی مردم عبور می کنند “وقتی همه چیز در نهایت فاش شد، ۹۸٪ واشنگتن سقوط خواهد کرد.” – جولیان آسانژ و در واقع، به اسناد نگاه کنید، وجود خواهد داشت – به همین دلیل آنها مجبور شدند آن را دریافت کنند. بچه ها مدارکتون رو ذخیره کنید

وقتی همه چیز در نهایت فاش شود، ۹۸ درصد واشنگتن سقوط خواهد کرد.»جولیان آسانژ

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.