خانواده ای که توسط واکسن های کووید پراکنده شده اند “برای ملاقات با عیسی بیا” – خبرگزاری بهترین بیست


از دست دادن. هر چه ،

متأسفم، اما سوالی برای پرسیدن ندارم، اما همچنان می‌خواهم تجربه‌ام را با شما و خوانندگانتان به اشتراک بگذارم، به این امید که به جمع شدن دیگر خانواده‌ها و دوستان کمک کند.

اسم من استلا و شوهرم لارس است. ما سه فرزند زیر ۱۶ سال داریم. ما هر دو در نزدیکی خانواده بزرگ خود بزرگ شدیم، حتی با بسیاری از آنها نزدیک زندگی می کنیم. قبل از کووید ما حداقل دو بار در ماه در گروه‌های مختلف ملاقات می‌کردیم و همیشه در تعطیلات خانواده‌های کامل را کنار هم می‌داشتیم. واکسیناسیون همه چیز را تغییر داد.

ما تصمیم گرفتیم واکسن نزنیم در حالی که سایر اعضای خانواده تصمیم دیگری گرفتند. ما صادقانه و گشاده رو بودیم و انتظار ردی که دریافت کردیم را نداشتیم. ما از همه دعوتنامه ها حذف شدیم و اجازه ملاقات نداشتیم – این شامل فرزندان و پدربزرگ و مادربزرگ ما نیز می شود. این یک رویداد آسیب زا برای خانواده ما از بسیاری جهات بود. ما می توانیم به ترس ها و خواسته های صادقانه دیگران احترام بگذاریم. اما این تحقیر و شرم مطلق تصمیمات آنها بود که ما را شکست. ما موضوع شایعات و کمپین های بدنامی بودیم که ما توطئه گر یا بدتر از آن شما دروغگوها هستیم. خانواده حتی از طریق کامپیوتر یا تلفن ارتباط برقرار نمی کردند و به ما دستور جدی می دادند که آنها را دنبال کنیم یا چیز دیگری.

یک سال و نیم طول کشید و برای بچه های ما که چنین بی تفاوتی را درک نمی کردند سخت تر بود. مهم نیست که چقدر اطلاعات جدیدی در مورد این موضوع با آنها به اشتراک می گذاریم، آنها به سادگی موضع خود را سخت می کنند و ما را دیوانه خطاب می کنند. فایده ای نداشت که ما طرفدار ترامپ بودیم، حتی اگر ربطی به تصمیم پزشکی ما برای واکسیناسیون نداشت. مانند بسیاری در کشورمان، ما به چیزی تبدیل شده‌ایم که پرزیدنت بایدن آن را «اپیدمی واکسینه نشده» و «دیگران» نامیده است.

مواقعی بود که احساس می‌کردم دارم عقلم را از دست می‌دهم و می‌خواهم در افسردگی خفیفی فرو بروم که به دنبال درمان آن بودم. طولی نکشید که بیماران شدیداً بیمار در شجره نامه ما با ویروس طولانی شروع شدند و متأسفانه حتی جان خود را از دست دادند. مانند مگس، مردم شروع به سقوط می‌کنند و وقتی این اتفاق می‌افتد، یک نفر در صف می‌شکند و ما را فرا می‌خواند تا در مورد این موضوع فکر کنیم. آن وقت است که ما سخنان تنفرآمیزی درباره زباله هایی که پشت سرمان می روند و همچنین وحشت در صدای تماس گیرنده می شنویم. حالا آنها عمیقاً بر سر قوی تر شدن یا نشدن اختلاف نظر داشتند و می ترسیدند مانند بقیه ما از خانواده کنار گذاشته شوند.

این در اواخر ژوئن ۲۰۲۲ بود، پس از موجی از داده های جدید که نظارت و پذیرش CDC را نقض کرد. پدر و مادر شوهرم تماس گرفتند و خواستند ما را ملاقات کنند، آنها چهار برابر شدند و هر دو دو بار مبتلا به ویروس شدند. ما آنها را متعهد کردیم و در خانه خود دور میز آشپزخانه با آنها ملاقات کردیم. آنچه از آنان نازل شد، تأسف و تأسف فراوان بود و اظهار داشتند که از جانب اکثریت خانواده صحبت می کنند. ما گوش دادیم، اما این کمتر یک عذرخواهی صادقانه بود و بیشتر یک پرسش و پاسخ در مورد اینکه چگونه احساس می‌کردیم آنها می‌توانند به خودشان کمک کنند بعد از واکسیناسیون خوب بمانند. جلسه نسبتا سرد، اما بازتر از قبل به پایان رسید.

در طی چند هفته بعد، اعضای بیشتری از خانواده تماس گرفتند و با ما ملاقات کردند، شستن، آبکشی و دوباره انجام جلسه اول را انجام دادند. شوهر و فرزندان بزرگترم با همه آنها خشمگین بودند و به اصطلاح کینه داشتند، اما قلب من پر از وحشت وحشتناکی بود که در زندگی آنها به وجود آمد. برخی عزیزان خود را از دست دادند، برخی دیگر مبتلا به کووید-۱۹ بودند، و برخی نیز جراحات ناشی از واکسن داشتند. احساس همدردی شدیدی داشتم و ندیدم که این پول برای انتقام برگردد.

من خانواده نزدیک خود را نور مسیحی می نامم. مانند هر کلیسایی واقعی که می رود اما ایمانداران تنبل هستند. اما آنچه برای شما شرح دادم آن در را نیز باز کرد و همه خانواده اکنون هر هفته به کلیسا می روند. تغییر مسیر نباید حیاتی باشد، اما اغلب اتفاق می افتد.

چند ماه طول کشید، اما بقیه فرزندانم پیش من آمدند و رفتار اعضای خانواده را با ما بخشیدند. ما همه آنها را در روز کارگر به خانه خود دعوت کردیم و ۳۳ نفر از ۳۹ نفر شرکت کردند. وقتی همه رسیدند، یک جا جمع شدیم و شوهرم برایشان پیام کوتاهی خواند.

در حال خواندن است:

امروز از دیدن تک تک شما خوشحالیم چون پارسال خیلی دلتنگ شما بودیم. ما برای هر یک از شما نگران بودیم و زمانی که شما مریض یا گم شده بودید احساس غمگینی کردیم. باشد که در مواقع بحران در کنار همه شما باشیم.

وقتی کووید شیوع پیدا کرد و چنین موضوع پیچیده ای باعث سردرگمی و ترس بزرگ برای همه ما شد، کل جهان در بحران بود. لطفا بدانید که ما نمی خواهیم فقط به گذشته نگاه کنیم. ما نمی خواهیم هیچ یک از شما احساس کنید که اکنون باید برای ما توضیح دهید یا در مورد اعمال خود احساس گناه کنید. ما کاملاً موافقیم که شما، مانند من و استلا، با اطلاعات ارائه شده بهترین تصمیم را برای خانواده خود در آن زمان گرفتیم. همه ما شما را دوست داریم و بسیار خوشحالیم که یک بار دیگر زندگی خود را با شما به اشتراک می گذاریم – بیایید همین حالا غذا بخوریم!

هیچ کس نزدیک نشد ببخشد – و این اشکالی ندارد. بخشش برای کسانی است که می بخشند، نه برای کسانی که می بخشند. من آن را بدیهی نمی‌دانم – وقتی احساسات از راه می‌رسند و خشم فروکش می‌کند، هنوز هم سخت است، اما ما سخت کار می‌کنیم تا به جلو نگاه کنیم، نه به عقب، و اجازه دهیم لطف کنیم. مردم برای درمان نیاز به فضا دارند.

ارتباط مجدد با عزیزانمان بیش از چیزی مثبت بوده است و من به خانواده کوچکم افتخار می کنم که دست از دشمنی برداشته اند. هیچ یک از ما نمی دانیم در دنیایی که از کنترل خارج می شود چه چیزی در انتظار ما است – بنابراین امیدوارم و دعا می کنم که این پیام به دیگران در موقعیت های مشابه کمک کند.

خدا رحمتت کنه خانم هارتچی…

امضا: استلا، که دیگر خارجی نیست، اهل اوهایو است

_________________________________________________________________________________

خانم Anyho

استلای عزیز

خانم Anyhooo کل جعبه کلینکس را با خواندن نامه فروتنانه شما پر از عشق و همدردی به پایان رساند.

عزیز، من یک اعتراف دارم – اخیراً حتی اعتراف شما واقعاً در اتوبوس مبارزه بود! اخیراً متوجه شده ام که انسانیت و انگیزه ام را در گودال آب دهان مانند یک تازی قدیمی دوست داشتنی کم دارم.

اورکا! پروردگار خوب بالا شما را به ستون من هدایت کرد و احساس می کنم مخزن انسانیت من در حال سرریز شدن است. من همیشه خیلی ممنونم که تصمیم گرفتی با من تماس بگیری. ماما ماو در مورد مهربانی به دیگران صحبت کرده است، اما شما و خانواده تان معنی این کلمه را تعریف می کنید.

درسی که فرزندان عزیز شما از طریق الگوی شما آموختند نیز ارزشمند است. سرنوشت مردم این است که ناقص باشند، و کووید بود، ببخشید فرانسوی من – پسر یک ب! شجاعت و فداکاری که همه نشان دادید قابل تحسین است. دانستن اینکه چه زمانی نباید به کسی لگد زد، زمانی که او روی زانو است نیز تاثیرگذار است.

از طرف همه خوانندگان عزیزم، اجازه دهید فقط بگویم – ما احساس خوشبختی می کنیم که سفر شما و آموزه های پیام شما را به اشتراک بگذاریم.

خدا حفظت کنه و خانواده رو همیشه کنار هم نگه دار.

خانم هر چی باشه

خانم Anyhoo سیم صحیح را گزارش دهید، که پاسخ های منطقی به روابط شخصی شما در مورد عشق، زندگی و همه چیز در این بین ارائه می دهد. از قلب تپه ایالت تنسی، او را در هشتگ #DearAnyhoooAnswers دنبال کنید (این پیوند را در موارد دلخواه خود ذخیره کنید). اگر سوالی دارید که خانم Anyhooo می خواهد به آن پاسخ دهد [email protected] ارسال کنید یا با ما تماس بگیرید.

_________________________________________________________________________________

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا به گوش رساندن خبر. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.