خدمات بررسی اولیه تکمیل کننده درخواست های آژانس فضایی اروپا (ESA) برای Yellowstone Bison – فصل اخبار


دنور سرویس ماهی و حیات وحش ایالات متحده (سرویس ماهی و حیات وحش ایالات متحده) یک کشف ۹۰ روزه از سه دادخواست را برای شناسایی و گنجاندن جمعیت متمایز (DPS) بوفالوهای آمریکایی (DPS) از دشت بوفالو تکمیل کرد.بوفالو آمریکایی بوفالو آمریکاییدر اکوسیستم بزرگ یلوستون در بخش هایی از وایومینگ و مونتانا که تحت تهدید یا در معرض خطر آژانس فضایی اروپا قرار دارند. این سرویس متوجه می‌شود که دادخواست‌ها اطلاعات مرتبطی را ارائه می‌دهند که نشان می‌دهد ممکن است اقدام نمایه‌سازی لازم باشد و بازبینی کامل DPS بالقوه را برای تعیین اینکه آیا پشتیبانی ESA ضمانت دارد یا خیر آغاز می‌کند.

ثور در پارک ملی یلوستون

بوفالو معمولی زیرگونه ای از گاومیش آمریکایی است (گاومیش کوهان دار آمریکاییاز نظر تاریخی از مرکز کانادا تا شمال مکزیک، تقریباً از ساحلی به ساحل دیگر یافت می شود. این گونه که عمدتاً در دشت های بزرگ فراوان بود، در اوایل قرن نوزدهم از بسیاری از نقاط کشور حذف شد. به دنبال تلاش‌های حفاظتی زمین‌داران، قبایل، ایالت‌ها، فدرال و سایر شرکا، اکنون بیش از ۴۰۰۰۰۰ گاومیش در مناطق پست وجود دارد.

تحت ESA، DPS گروهی از گونه‌ها یا زیرگونه‌های مهره‌داران است. این سه دادخواست خواستار تعیین DPS بوفالو آمریکایی در اکوسیستم بزرگ یلوستون بودند. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط متقاضیان، سرویس دریافت خواهد کرد که این ممکن است یک نهاد قابل فهرست باشد و ارزیابی بیشتری از اعتبار DPS به عنوان بخشی از ارزیابی موردی انجام خواهد داد.

این سرویس دریافته است که متقاضیان اطلاعات مهمی ارائه می‌دهند که فهرست کردن گاومیش‌های Yellowstone DPS به‌عنوان در معرض خطر جدی یا در معرض خطر انقراض تحت آژانس فضایی اروپا ممکن است تضمین شود. متقاضیان اطلاعات قابل اعتمادی را برای نشان دادن تهدیدات بالقوه DPS از کاهش برد آن به دلیل از دست دادن مسیرهای مهاجرت، تحمل بوفالوها در خارج از پارک ملی یلوستون و از دست دادن زیستگاه ارائه کردند. متقاضیان همچنین اطلاعاتی را ارائه کردند که نشان می‌دهد مکانیسم‌های نظارتی (در قالب اقدامات مدیریت بیماری که در برنامه مدیریت بین دولتی بوفالو آمده است)، استفاده بیش از حد، بیماری و از دست دادن تنوع ژنتیکی ممکن است تهدیدهای بیشتری را به همراه داشته باشد. به آرامی این سرویس به عنوان بخشی از ارزیابی وضعیت، تهدیدات احتمالی را به طور کامل ارزیابی می کند.

نتایج مهم به مدت ۹۰ روز فقط به متقاضی نیاز دارد که اطلاعاتی را ارائه کند که روش پیشنهادی ممکن است تضمین شود. گام بعدی انجام بررسی و تحلیل عمیق وضعیت با استفاده از بهترین علم و اطلاعات موجود برای رسیدن به یک نتیجه ۱۲ ماهه در مورد اینکه آیا نمایه سازی موجه است یا خیر. اگر گنجاندن DPS موجه تشخیص داده شود، سرویس روند قانونی جداگانه ای را با اعلام عمومی و اظهار نظر انجام می دهد.

عموم مردم می توانند با ارسال اطلاعات مربوطه برای تأیید وضعیت از طریق normals.gov، Docket Number: FWS-R6-ES-2022-0028، نقش کلیدی در ارزیابی وضعیت ایفا کنند. این چرخه اطلاعاتی پس از انتشار در ثبت نام فدرال در تاریخ ۶ ژوئن ۲۰۲۲ باز خواهد شد.

فرم بررسی و دادخواست مربوط به این اطلاعیه ۹۰ روزه اکنون برای بررسی در دسترس است. سوالات و پاسخ های تکمیلی در مورد این آگهی نیز موجود است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بوفالو آمریکایی و روند دادخواست ESA، از سرویس آنلاین دیدن کنید.