خریداران چگونه با این تورم سرسام آور کنار می آیند؟ – بهترین بهترین خبرگزاری


قیمت تقریباً همه چیز در حال افزایش است و میلیون‌ها آمریکایی را مجبور به انتخاب‌های سخت‌تر می‌کند. سوال این است: “خریداران چگونه با این رکورد شگفت انگیز ۴۰ ساله برخورد می کنند؟”

بر اساس گزارش جدید شرکت تحقیقات بازار The NPD Group، بیش از ۸ مصرف کننده از هر ۱۰ مصرف کننده قصد دارند در سه تا شش ماه آینده هزینه های محصولات خود را اصلاح یا حتی کاهش دهند. در زیر آنچه را که برخی از خرده فروشان ایالات متحده درباره کاری که خریداران انجام می دهند می گویند، بیاموزید.

 • داده های NPD نشان می دهد که در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، مصرف کنندگان کالاهای عمومی کمتری خریداری کرده اند. در سه ماهه اول سال جاری، مصرف کنندگان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶ درصد کمتر از فروشگاه های کالاهای عمومی خرید کرده اند و خرید آنها در سه ماهه اول سال گذشته ۵ درصد کاهش داشته است.
 • والمارت در آخرین تماس درآمد خود در ماه گذشته فاش کرد که تورم الگوهای خرید خریداران را تغییر داده است، به طوری که مصرف کنندگان گوشت و لبنیات برچسب خصوصی را ارزان تر می کنند، اقلام کمتری را در هر خرید، اقلام اختیاری خریداری می کنند و آنها را رد می کنند.
 • Rival Target تصویر مشابهی را در تماس‌های اخیر درآمد خود ترسیم کرد و گفت که خریداران از خرید غیرضروری کالاهای خانگی، مبلمان، تلویزیون و لوازم آشپزخانه اجتناب می‌کنند.
 • حتی فروشگاه های تخفیف دار مانند خرده فروشی های به اصطلاح یک دلاری (که بسیاری از آنها اکنون در واقع فروشگاه های ۱.۲۵ دلاری هستند) متوجه می شوند که خریدارانی که به خوبی از کیف پول خود آگاه هستند تحت فشار “بادهای” تورمی قرار دارند.
 • Dollar General در یک تماس اخیر درآمدی گفت که مشتریان “عمدا” از فروشگاه های آن خرید می کنند و محصولات با قیمت پایین تر را معامله می کنند.

بنابراین خریداران از کجا قطع یا معامله می کنند؟ با افزایش تورم، مصرف کنندگان آگاه به قیمت، برای خواربار پس انداز می کنند. در میان بزرگسالان آمریکایی که از خرید غذا امتناع می کنند، ۴۱% اقلام کمتری از برندها بخرید و ۲۹% آنها کمتر برای نوشیدنی های الکلی و الکلی خرج می کنند. در همان زمان، اکثر آنها طبق معمول بسیاری از اقلام ذخیره سازی اولیه مانند ماکارونی، برنج، کنسروها و نوشابه ها را برمی دارند.

این عادات کاهش هزینه ممکن است هنوز هم وجود داشته باشد – حداقل تا حدی. مانند کووید، که تأثیر پایداری بر رفتارها داشته است، این دور از تورم نیز ممکن است ناشی از عادات خرید باشد. به نمودار زیر نگاه کنید تا ببینید که مصرف کنندگان چه می خواهند و در اینجا بیشتر بیاموزید.

مقابله با تورمبه جز تغییر خریدهای خود در فروشگاه، چه کارهای دیگری می توانیم برای مبارزه با تورم انجام دهیم؟

 • فروشگاه های تخفیف دار: به گفته بلومبرگ، بسیاری از مصرف کنندگان در پاسخ به قیمت های بالاتر به فروشگاه هایی مانند Dollar Tree و دیگر فروشگاه های تخفیف روی می آورند. علاوه بر این، حدود ۵۰ درصد از مصرف کنندگان با دنبال کردن تبلیغات بیشتر به تورم پاسخ می دهند. این می تواند شامل ثبت نام در برنامه های وفاداری فروشگاه، استفاده از کوپن ها یا خرید در فروشگاه های بزرگ باشد.
 • خرید اصلی: برخی از مصرف کنندگان با خرید عمده مواد غذایی گران قیمت اقدام به خرید آن می کنند. این می تواند شامل رفتن به یک باشگاه جوراب ساق بلند مانند Costco باشد، که اخیراً شاهد افزایش خریداران بوده است، یا خرید غذا در یک فروشگاه مواد غذایی که تخفیف های عمیق ارائه می دهد. از سوی دیگر، خریدهای عمده ممکن است شما را به سمت خرید و مصرف بیشتر از آنچه نیاز دارید سوق دهد. در اینجا منبعی برای نکات نگهداری مواد غذایی است.
 • آنچه را که نیاز دارید بخرید: به عنوان مثال، بسیاری متوجه می شوند که برخی از محصولات لباسشویی – ماشین لباسشویی، خشک کن، و مواد شوینده – هدر دادن پول هستند. بنابراین در اینجا چند نکته برای جلوگیری از آن وجود دارد. بسیاری رژیم جدید “همه کمتر” را به تعویق انداخته اند – و اکنون زمان شروع آن است. اگر واقعاً به آنچه می خریم نگاه کنیم، احتمالاً با وجود ضروریات، مناطق بی پایانی از “خوب” وجود دارد.
 • سفرهای خود را برنامه ریزی کنید: اکنون، با توجه به هزینه‌های سوخت خارج از برنامه، بسیاری از ما باید برای سفرهای خرید و سایر کارهایی که انجام می‌دهیم، برنامه‌ریزی بهتری داشته باشیم. ممکن است بتوان سفرها را با هم ترکیب کرد و سفرهای کمتری داشت. بسیاری متوجه شده اند که می توانید مسافت پیموده شده خود را تا ۱۰ درصد کاهش دهید و مقدار قابل توجهی در هزینه خود صرفه جویی کنید بدون اینکه سبک زندگی خود را تغییر دهید.
 • یک باغ راه اندازی کنید: این واضح است، اما بسیاری از آنها منابع لازم برای ایجاد باغ را ندارند. با این حال، اگر این کار را انجام دهید، منابعی در اینجا و اینجا وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند. نظرسنجی انجام شده توسط انجمن ملی باغبانی نشان داد که خانواده هایی که به طور متوسط ​​میوه و سبزیجات می کارند حدود ۵۰۰ دلار در سال پس انداز می کنند.
 • اجتماعی کردن: بخشی از بودجه ما برای سرگرمی های غذایی است. آیا واقعاً نشسته اید و متوجه شده اید که چقدر در رستوران ها خرج می کنید؟ شاید وقت آن رسیده است که به روشی که قبلاً خودمان را سرگرم می کردیم برگردیم – مردم را به شام ​​دعوت کنیم. علاوه بر این، غذای رستوران اغلب خوب نیست مگر اینکه پول زیادی پرداخت کنید. همچنین به شما کمک می کند تا دوستی های جدیدی را کشف کنید. با این حال، دوستان خود را به خوبی انتخاب کنید و هنگامی که آنها آمدند، این گوشی هوشمند را خاموش کنید.

تورم بالا مردم را مضطرب و سردرگم کرده است. بر اساس نظرسنجی اخیر بانکر، بیش از ۴۰ درصد از بزرگسالان در ایالات متحده می گویند که نگرانی های مالی بر سلامت روان آنها تأثیر منفی می گذارد. در میان کسانی که می گفتند پول هدر رفته است، بیشتر آنها احساس استرس، اضطراب و سردرگمی می کردند. اگر عصبی هستید، تنها نیستید – برای اطلاعات بیشتر ویدیو را تماشا کنید.

من مطمئن هستم که ممکن است ایده هایی در مورد چگونگی مقابله با تورم داشته باشید. برخی از نظرات خود را در مورد مبارزه با تورم در بخش نظرات زیر به ما بگویید.

پست های نمودار بیشتری را امروز ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.