خزانه دار کارولینای شمالی ۹.۵۹ میلیون دلار در WW Grainger, Inc. (NYSE: GWW)خزانه دار کارولینای شمالی موقعیت خود را در سهام WW Grainger, Inc تثبیت کرد. (NYSE:GWW–Received Rating) بر اساس گزارش این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۷.۸ درصد کاهش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۱۳۴۵ سهم دیگر در این مدت، صاحب ۱۸۵۸۸ سهم محصولات صنعتی شد. دارایی های خزانه دار کارولینای شمالی WW Grainger در پایان آخرین دوره گزارش ۹,۵۸۸,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر سرمایه گذاران بزرگ نیز اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. Great Lakes Advisors LLC دارایی های خود را در WW Grainger 2.5٪ در طول سه ماهه اول افزایش داد. Great Lakes Advisors LLC اکنون مالک ۳۲۶۰ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۱۶۸۱۰۰۰ دلار پس از خرید ۸۱ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Insurance Trust of The Kentucky Retirement Systems سهام خود در WW Grainger را ۹.۸ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. تراست بیمه سیستم های بازنشستگی کنتاکی اکنون دارای ۱۲۷۷ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۶۵۹۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۱۱۴ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. بانک ملی ایالات متحده دارایی خود در سهام WW Grainger را ۱۱۳.۴٪ در سه ماهه اول افزایش داد. بانک ملی آمریکا اکنون دارای ۱۹۴۳ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی است که پس از خرید ۱۰۲۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۹۹۲۰۰۰ دلار می‌رسد. Rockefeller Capital Management LP سهام خود در WW Grainger را ۷.۲ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. شرکت Rockefeller Capital Management LP اکنون مالک ۴۶۲ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۲۳۸۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۳۱ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. در نهایت، سیستم بازنشستگی آریزونا دارایی خود در سهام WW Grainger را ۱.۱٪ در سه ماهه اول افزایش داد. سیستم بازنشستگی آریزونا پس از خرید ۱۳۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۱۲۱۹۰ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۶۲۸۷۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی ۷۹.۴۷ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تجارت WW Grainger 2.4 درصد افزایش یافت

NYSE: سهام GWW در روز دوشنبه با قیمت ۵۷۹.۸۸ دلار افتتاح شد. W.W. Grainger, Inc. پایین ترین قیمت ۵۲ هفته گذشته ۳۹۱.۱۶ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته ۵۸۰.۲۶ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۲۹.۵۰ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۲.۸۷، نسبت قیمت به درآمد ۱.۵۹ و بتای ۱.۲۳ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه (SMA) شرکت ۴۸۹.۸۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۴۸۹.۶۷ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۹۴، نسبت سریع ۱.۴۴ و نسبت معاملاتی ۲.۵۸ است.

WW Grainger (NYSE: GWW – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه، ۲۹ ژوئیه منتشر کرد. این شرکت محصولات صنعتی درآمدی معادل ۷.۱۹ دلار به ازای هر سهم (EPS) برای سه ماهه گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۶.۶۵ دلاری با ۰.۵۴ دلار بود. این شرکت در این سه ماهه ۳.۸۴ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۳.۶۹ میلیارد دلار بود. WW Grainger حاشیه خالص ۹.۲۳% و بازده سهام ۵۷.۵۹% داشت. درآمد این کسب و کار در سه ماهه اول نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۹.۶ درصد افزایش داشته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۴.۲۷ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند که WW Grainger, Inc. برای سال جاری ۲۸.۰۳ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

اعلامیه سود سهام WW Grainger

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را افشا کرده است که در روز پنجشنبه ۱ سپتامبر پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز دوشنبه، ۸ آگوست، ۱.۷۲ دلار به ازای هر سهم سود دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود جمعه ۵ مرداد می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۶.۸۸ دلار و بازدهی ۱.۱۹٪ است. بازده سود سهام WW Grainger (DPR) در حال حاضر ۲۷.۱۴ درصد است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

چندین کارگزاری اخیراً به GWW توجه کرده اند. StockNews.com در گزارشی که در روز پنجشنبه ۱۶ ژوئن منتشر شد، WW Grainger را از رتبه “خرید قوی” به “خرید” کاهش داد. استفنز هدف قیمت خود را در WW Grainger از ۵۶۵.۰۰ دلار به ۶۰۰.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز دوشنبه ۱ آگوست منتشر شد، رتبه “برابر” را به شرکت داد. رویال بانک کانادا هدف قیمت خود را در WW Grainger از ۳۹۹.۰۰ دلار به ۴۲۲.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز دوشنبه، ۱ آگوست منتشر شد، رتبه “کم کارایی” را به این شرکت اختصاص داد. مورگان استنلی هدف قیمت خود را در WW Grainger از ۴۲۱.۰۰ دلار به ۴۴۸.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز دوشنبه ۱ آگوست منتشر شد، رتبه “کم وزنی” را به این شرکت اختصاص داد. سرانجام، رابرت دبلیو برد هدف قیمت سهام WW Grainger را از ۵۰۵.۰۰ دلار به ۶۰۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱ آگوست، به شرکت رتبه “عملکرد بهتر” داد. سه تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، دو نفر امتیاز نگهداری و پنج نفر رتبه خرید برای شرکت صادر کرده اند. طبق داده‌های MarketBeat، این سهام در حال حاضر دارای رتبه اجماع “Hold” و میانگین قیمت هدف ۵۱۸.۵۷ دلار است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در اخبار دیگر برای WW Grainger، معاون پیج کی رابینز، معاون پیج کی. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۰۰.۰۳ دلار و در مجموع ۱۱۶۵۰۶۹.۹۰ دلار معامله شد. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۱۱۹۹۶ سهام شرکت به ارزش ۵۹۹۸۳۵۹.۸۸ دلار است. این فروش در سندی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. خودی های شرکت ۱۰.۰۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

مشخصات شرکت WW Grainger

(رتبه گرفتن)

WW Grainger, Inc. محصولات و خدمات نگهداری، تعمیر و بهره برداری (MRO) در ایالات متحده، ژاپن، کانادا، بریتانیا و در سطح بین المللی. این شرکت از طریق دو بخش، High-Touch Solutions NA و Endless Assortment فعالیت می کند. آنها تجهیزات ایمنی و امنیتی، تجهیزات جابجایی و جابجایی مواد، تجهیزات پمپ و لوله کشی، تجهیزات تمیز کردن و نگهداری، فلزکاری و ابزار دستی را ارائه می دهند.

ادامه مطلب

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای WW Grainger (NYSE: GWW)

اخبار و نظرات WW Grainger Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران WW Grainger و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.