خله کارداشیان در فینال فصل کارداشیان با کریس جنر – باب نیوز


کلویی کارداشیان هنگام حضور در فینال شوی فصل کارداشیان ظاهر جذاب خود را به نمایش گذاشت.

این زن زیبای ۳۷ ساله که اخیراً روزهای سختی را با همسر سابقش تریستان تامپسون سپری کرده است، با پوشیدن لباس سفید سرهنگی که انحنای او را زیر نور خورشید به نمایش می گذارد، بسیار زیبا به نظر می رسد.

مادر یکی که برای این مناسبت ناخن‌های بلند و سایه‌های غیرمعمولی می‌پوشید، در حالی که فرش قرمز را با مادرش کریس جنر ۶۶ ساله و خواهر کوچکترش کندال جنر ۲۶ ساله به اشتراک گذاشت، لبخند زد.

لباس Khloe با پانل های برش خورده و زیپ در پشت نیز چهره زیبای او را برجسته می کند، زیرا ستاره به رژیم تناسب اندام خود ادامه می دهد.لس آنجلس، کالیفرنیا - 15 ژوئن: کریس جنر و کلویی کارداشیان در 15 ژوئن 2022 در لس آنجلس، کالیفرنیا با هم ملاقات کردند.  (عکس از RB/Bauer-Griffin/GC Images)
کالج کارداشیان در فینال فصل کارداشیان با مادر کریس با لباس سفید ظاهر شد.لس آنجلس، کالیفرنیا - 15 ژوئن: کریس جنر و کلویی کارداشیان در 15 ژوئن 2022 در لس آنجلس، کالیفرنیا با هم ملاقات کردند.  (عکس از RB/Bauer-Griffin/GC Images)
کلویی در حالی که یک باب بلوند کوتاه را برای این مناسبت تکان می داد، لبخند زدبا پانل های برش خورده و زیپ های پشت، لباس Khloe نیز شخصیت نمادین او را برجسته می کرد.
با پانل های برش خورده و زیپ های پشت، لباس Khloe نیز شخصیت نمادین او را برجسته می کرد.

داستان های منحصر به فرد افراد مشهور و عکس های خیره کننده را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید خبرنامه روزانه OK!.

ستاره رئالیتی بلوند که ترجیح می داد سوتین بدون سوتین بپوشد، یک جفت کفش پاشنه بلند سفید، یک کلاچ کوچک مشکی و یک ساعت طلایی به پا کرده بود.

او همچنین برای به رخ کشیدن باب زیبای خود، عینک آفتابی بزرگ مشکی را انتخاب کرد.

در حالی که روی فرش سیاه راه می رفت، به مادرش پوزخند زد، مادرش یک گروه تمام مشکی را برای نمایش انتخاب کرد.

کت مشکی او لبه‌هایی روی شانه‌هایش بیرون زده بود و مادر شش فرزند لاک سبزش را برای برش کوتاه و تیز متمایزش مد کرده بود.لس آنجلس، کالیفرنیا - 15 ژوئن: کندال جنر در 15 ژوئن 2022 در لس آنجلس، کالیفرنیا دیده می شود.  (عکس از Rachpoot/Bauer-Griffin/GC Images)
کندال جنر با لباس خاکستری در این مهمانی شرکت کرد

کندال نیز در حال ورود به فصل پایانی دیده شد، اما ترکیب نقره ای و خاکستری را انتخاب کرد.

این مدل با یقه‌ای شیب‌دار و بدون لباس مجلسی یا سوتین در زیر آن، خیره‌کننده به نظر می‌رسید و یک گردنبند صلیب نقره‌ای برای تکمیل ظاهر به چشم می‌خورد.

ستاره سبز که کیف شرابی پوشیده بود، شکم ابریشمی خود را با یک سشوار گشاد و موجدار پوشانده بود.

کندال همچنین رنگ‌های آرایش صورتی و خنثی را انتخاب کرد و ظاهر را با یک جفت گوشواره حلقه‌ای الماس به پایان رساند.رابطه کلویی کارداشیان و تریستان تامپسون آشفته بود
رابطه کلویی کارداشیان و تریستان تامپسون آشفته بود

در اپیزود آخر درام، کلویی پس از فاش کردن بمب‌گذاری که تریستان فرزند دیگری به دنیا آورد، عمیق‌تر به درگیری می‌پردازد.

مادر شجاع، که دختر تروی تامپسون را با دوست پسر سابقش شریک است، پس از ملاقات خانواده‌اش، تصمیم می‌گیرد که ادامه دهد و خودش بدود.

Khloe همچنین با وجود طوفانی در زندگی شخصی اش که کیم کارداشیان ۴۱ ساله نگران این ستاره شد، به آخرین عکاسی خانوادگی کارداشیان رفت.

در جاهای دیگر، کورتنی کارداشیان، ۴۳، و تراویس پارکر، ۴۶، به سفر باروری خود ادامه دادند و عروسی خود را برنامه ریزی کردند، در حالی که کایلی جنر آماده شد تا با نزدیک شدن به سریال، زمان با کیفیتی را با کودکش سپری کند.

کیم همچنین درباره جزئیات عاشقانه جدیدش با پیت دیویدسون شوخی کرد، زیرا این قسمت با درام «همسایه من» به پایان رسید و ستاره جلوی دوربین خندید.

برای اطلاع از آخرین شایعات و برنامه های تلویزیونی، حتماً بررسی کنید OK! ثبت.