خلیل ویلر-ویور NJ National به دلیل ادامه قتل به 160 سال زندان محکوم شد

خلیل ویلر-ویور NJ National به دلیل ادامه قتل به 160 سال زندان محکوم شد


قاتل سریال نیوجرسی که به جرم استفاده از برنامه دوستیابی برای جلب قربانیان خود در قتل 2016 محکوم شده بود ، به 160 سال زندان محکوم شد.

خلیل ویلر-ویور ، 25 ساله ، به دادگاه گفت که در ارتباط با قتل سه زن دستگیر شده است اما هنوز به عنوان قاضی ایالت در نیوآرک نشسته است.

قبل از اطلاع از سرنوشت وی برای سه قتل ویلر-ویور ، اعضای خانواده قربانی اظهارات احساسی ، اقدام به قتل و آدم ربایی ، آتش سوزی و افترا به بدن انسان را مطالعه کردند.

تیفانی تیلور ، که از حمله قاتل جان سالم به در برد ، استرس خود را با سالن دادگاه در میان گذاشت.

“تمام زندگی من متفاوت است. من دیگر آرایش نمی کنم ؛ من هیچ دوستی ندارم. من همیشه دیوانه ام اما هنوز خوشحالم که اینجا هستم. “تیلور گفت.

او از قاضی دیوان عالی مارک اس. علی درخواست کرد: “امیدوارم شما از او ابراز پشیمانی نکنید.”

قاضی دیوان عالی مارک اس. علی وقتی کارل ویلور ویور به 160 سال زندان محکوم می شود صحبت می کند.
AP

شاکیان ادعا می کنند که ویلر ویور سه زن را که از طریق اینترنت رابطه جنسی داشته اند و بین سپتامبر و دسامبر 2016 بدن خود را در شمال نیوجرسی ترک کرده اند ، خفه کرده است.

متهم معتقد بود که این قربانیان می توانند دفع شوند. آنها او را کشتند و سپس او روز خود را به گونه ای گذراند که گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است. ” اما زندگی هر زنی مهم است. “

محققان از دانشجویان کالج باتلر که از رسانه های اجتماعی برای ایجاد حساب جعلی برای جذب ویلر ویور به مونتکلر استفاده کردند ، تمجید کردند.

آنیتا ماسون ، مادری در غرب ، به یاد آورد که به دختر 19 ساله اش قول داده بودند.

چند ساعت قبل از اینکه زن فیلادلفیا او را بکشد ، دادگاه دریافت که قاتل خانه ای متروکه در شهر اورنج را به همراه ویلر ویور به آتش کشیده است.

خلیل ویلر-ویور همچنین پیراهنی با عکس سارا باتلر ، فیل در سمت چپ ، می پوشد ، در حالی که به قربانی اظهارنظر می کند که قصد دارد یک سیگنال را تعیین کند.
خلیل ویلر-ویور همچنین پیراهنی با عکس سارا باتلر ، فیل در سمت چپ ، می پوشد ، در حالی که به قربانی اظهارنظر می کند که قصد دارد یک سیگنال را تعیین کند.
AP

ماسون روز چهارشنبه گفت: “من هرگز لبخند ، چهره ، راه رفتن و تمایل او به کمک به افراد بی خانمان را فراموش نخواهم کرد.” “جهان روی آخرین ماه زندگی او تمرکز کرده است. او تمام زندگی خود را قبل از مرگ سپری کرد. صدها نفر برای زندگی او عزادار شدند و برای مرگ او عزادار شدند. ”

جوآن براون ، 33 ساله ، از نیویورک ، کمتر از دو ماه بعد توسط ویلر ویور خفه شد و جسد او در خانه متروکه نارنجی رنگ رها شد.

باتلر 20 ساله در مراسم شکرگزاری 2016 مفقود شد و جسد او بعداً در منطقه ای جنگلی پیدا شد.

پدرش در دادگاه ویکتور به ویلر ویور مراجعه کرد و پیام خصوصی داد.

“من فکر می کنم ، پسر ، شما باید هر شب رنج می بردید.”

با سیم AP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *