خواستگاری کروسیبل در Destiny 2 مبتنی بر مهارت خواهد بود – اخبار


Bungie در این به‌روزرسانی وبلاگ Bungie در ماه جولای اعلام کرد، مسابقات Destiny 2 Crucible پس از پخش فصل ۱۸ کمی به‌روزرسانی خواهند شد. Bungie در حال معرفی matchmaking مبتنی بر مهارت (SBMM) برای انتخاب لیست‌های پخش Crucible در بازی فضایی است، با این هدف که این ویژگی را به یک اندازه افزایش دهد. لیست های پخش بیشتر در فصل ۱۹. Bungie جزئیات آنچه را که باید از مسابقات Crucible SBMM انتظار داشت، توضیح داده است. ، از جمله تفاوت آن با خواستگاری مبتنی بر تماس موجود.

زمانی که Destiny 2 فصل ۱۸ در ۲۳ آگوست منتشر شود، Bungie پوسته SBMM جدید خود را برای کنترل لیست های پخش اضافه می کند. پیش از این، فلسفه راهنما این تیم این بود که یکپارچگی مسابقه را به نفع ارتباط خوب و سرعت مسابقه سریع قربانی کند. معیار آینده این خواهد بود: “با یک تعریف گسترده از یکپارچگی بازی شروع کنید و در مورد سرعت بازی برای حفظ عدالت بازی و کیفیت اتصال مصالحه کنید.”

یک منحنی مهارت گسترده‌تر در نظر گرفته شده است تا به بازیکنان در انتهای پایین و بالای محدوده مهارت شانس بیشتری برای تطابق بدهد.

Bungie گفت که این به ناچار به معنای زمان طولانی‌تر خواستگاری برای بازیکنان است، اما امیدواریم که این دستاوردها شامل مسابقات با تعادل بهتر باشد. Bungie گفت که آنها ۹۰٪ از مسابقات زیر ۲۰ را بین بازیکنان بالا و پایین تیم می خواهند و هدف آنها این است که اکثر مسابقات را با اختلاف کمتر از ۱۰ امتیاز بین تیم ها به پایان برسانند.

Bungie همچنین گفت که تیم در چند هفته اول فصل ۱۸ تعادل را در تنظیمات ایجاد خواهد کرد، بنابراین انتظار داشته باشید که مسابقات کمی تغییر کند تا همه چیز حل شود.

احتمالاً در طول رونمایی بزرگ Destiny 2 در ۲۱ آگوست، درباره این تغییرات و تغییرات دیگر، از جمله Lightfall، بیشتر خواهیم شنید.

در عین حال، مطمئن شوید که کارهای معمول خود را انجام می دهید – وب سایت Xur را بررسی کنید و سلاح Nightfall این هفته را بگیرید.