“خوشا به حال پسران” ۲۲ اکتبر ۲۰۲۲ – بهترین خبرگزاری بیست


“گام ساده یک انسان شجاع این است که دروغ را نپذیرد. کلمه حقیقت از دنیا بیشتر است.” الکساندر سولژنیتسین

من در یک راز به نام “The Big Easy” به دنیا آمدم و بزرگ شدم. در آنجا، که در امتداد سواحل رودخانه عظیم می سی سی پی، بین خلیج کریپینگ و دریاچه پونتچارترین، ریشه دارد، برای انجام تمام کارهایی که در طبیعت انسان وجود دارد، استخدام شد. من زن اصلی جنوبی هستم، به عبارت دیگر، می توانم استدلال کنم که اکثر آنها نمی توانند دقیقاً بگویند که این طبقه بندی نشان دهنده چیست. آب نمک زیر سطح دریاست که آدم احترام می گذارد. محله های همیشگی، قدرت طوفان، اخلاق مردی گراس، و تخطی ناپذیری خانواده نسلی – می دانم تعلق داشتن به فرهنگ ارگانیک متنوع به چه معناست.

در اوایل زندگی‌ام، مسیر شغلی‌ام افزایش یافت و منجر به دوره‌های کوتاه زندگی در تجربیات مختلف شد، زیرا علاقه‌ام به نقاشی، تئاتر موزیکال و هنرهای آشپزی ایجاد شد. تجربه اندک من هدف من را توسعه داد و مهارت های شهودی من را افزایش داد و یک پزشک بالینی سلامت روان با تمرکز بر نیازهای کودکان/نوجوانان شدم. پس از دهه‌ها زندگی در NOLA، و پس از اینکه طوفان کاترینا واقعیت‌های شهرهای داخلی امروزی را افشا کرد، تصمیم جدی گرفتم که به جایی نقل مکان کنم که من و خانواده‌ام تابستان را در جستجوی امنیت و مدنیت زندگی‌ام گذراندم.

بر فراز یکی از «کوه های پدربزرگ»، اکنون در اجتماع کوه اسموکی در شرق تنسی نشسته ام. اگرچه من نمی‌خواهم سال‌های شکل‌گیری‌ام را در لوئیزیانا تغییر دهم، متأسفانه، این عصر آمریکا در دورانی که ما در آن زندگی می‌کنیم دیگر در دسترس نیست – تغییر رشته بهترین “Evah!”

من یک جنگجو برای آزادی و حقیقت هستم، غرق در تاریخ اجدادم، و دائماً به یاد می‌آورم که سکون و درون‌نگری ذهن و قلب را برای درک دقیق‌تر همه چیز در دنیای درونی و بیرونی ما گسترش می‌دهد. همه ما مقدر شده‌ایم که خود را در برابر صخره‌های فرهنگی فاسد فروپاشی انسانی بکوبیم تا متوجه شویم که یک لحن اخلاقی مشترک برای یک جامعه آزاد ضروری است. یک فرهنگ سالم، فرهنگی است که از افراد متمایز تشکیل شده است که به تجربه زندگی تفاوت‌های ظریف و عمق می‌بخشند، با این حال همگی حقیقت اساسی را که همه ما را به هم پیوند می‌دهد – یک لحن اخلاقی اجتماعی – می‌پذیرند. نابردباری، سانسور، بین بخشی، حذف فرهنگ، بی تفاوتی و نادانی تنها به ظلم و ستم منجر می شود. تفکر انتقادی، تبعیض و مخالفت حقوق فردی شماست که توسط دولت اعطا نمی شود – و همیشه باید از آنها محافظت، محافظت و دفاع کرد.