داده های فیس بوک در میان سقوط گسترده 100 میلیون دلار از دست می دهد

داده های فیس بوک در میان سقوط گسترده 100 میلیون دلار از دست می دهد


بر اساس برخی برآوردها ، این شرکت می تواند 100 میلیون دلار درآمد خود را به دلیل سقوط جهانی فیس بوک در روز دوشنبه از دست بدهد.

تلاش برای شناسایی تعداد بازندگان در حال تغییر است و این واقعیت که اینستاگرام ، واتس اپ و پیام رسان فیس بوک بیش از 6 ساعت آفلاین بوده اند ، مطمئنا میلیون ها دلار برای بستر رسانه های اجتماعی هزینه داشته است.

بر اساس برآورد Fortune ، این رقم به 99.75 میلیون دلار می رسد. در سه ماهه دوم سال 2021 ، فیس بوک 29.08 میلیارد دلار درآمد در 91 روز گزارش کرد.

به گفته روزنامه فورچون ، به طور متوسط ​​319.6 میلیون دلار در روز یا 13.3 میلیون دلار در ساعت ، اما این رقم اوج ترافیک یا روزهای هفته را در نظر نمی گیرد.

بر اساس فیس بوک و ویژگی های آن به مدت 7.5 ساعت ، از ساعت 11.30 صبح تا 7 بعد از ظهر ، Fortune نزدیک به 100 میلیون دلار تخمین می زند.

برآورد دیگر تیم داده در LoveTales.com ، پلتفرم تجارت الکترونیکی مستقر در لندن ، این است که فیس بوک حدود 93 میلیون دلار درآمد پیش بینی شده در سال را از دست داده است.

این سقوط فیس بوک و ویژگی های آن ، WhatsApp و Instagram را تحت تأثیر قرار داد.
وکلا

“پیش بینی می شد غول فناوری 2021 بیش از 132 میلیارد دلار درآمد تبلیغاتی داشته باشد ، اما سقوط روز گذشته ضربه ای به اعتماد مردم در سراسر جهان و مشاغل کوچک بود که به سیستم های فیس بوک و بستر ارتباطات و بازاریابی اعتماد کردند. استوارت مک کلور ، مدیرعامل LovetheSales.com ، گفت:

مایک شروفر ، مدیر ارشد فناوری فیس بوک ، بعدازظهر دوشنبه “از کاربران بخاطر وقفه چند ساعته” صمیمانه عذرخواهی کرد “.

سانتوش جاناردان ، معاون زیرساخت های فیس بوک ، شامگاه دوشنبه مجدداً در یک پست وبلاگی عذرخواهی کرد و گفت که سقوط هواپیما نتیجه هیچ نوع اقدام مخرب یا هرگونه اقدام مخرب نیست.

وی نوشت: “تیم های مهندسی ما آموخته اند که تغییرات پیکربندی در روترهای ستون فقرات که ترافیک شبکه را بین مراکز داده ما هماهنگ می کند ، باعث ایجاد این اختلال در ارتباط شده است.”

“این اختلالات در ترافیک شبکه منجر به تعلیق خدمات ما از طریق نحوه ارتباط مراکز داده ما شده است.”

این سقوط باعث شد ارزش بازار فیس بوک بیش از 50 میلیارد دلار از بین برود – بدترین روز در بازار سهام در یک سال اخیر.

اما سهام این شرکت در روز سه شنبه به طور متوسط ​​افزایش یافت و آخرین بار با افزایش 2 درصدی به 332.50 دلار در هر سهم رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *