دادگاه تجدیدنظر واکسیناسیون معلمان نیویورک با کارکنان بهداشتی نیویورک که به دنبال معافیت مذهبی هستند را رد کرد

دادگاه تجدیدنظر واکسیناسیون معلمان نیویورک با کارکنان بهداشتی نیویورک که به دنبال معافیت مذهبی هستند را رد کرد


یک قاضی فدرال روز سه شنبه حکم داد که نیویورک نمی تواند بیمارستان ها و خانه های سالمندان را برای ارائه کمک های مذهبی به دستور واکسن COVID-19 ایالت متوقف کند.

قاضی دادگاه منطقه ای آمریکا دیوید هرد در منطقه شمالی نیویورک در حکم خود نوشت که کارکنان باید بدون اجازه “درگیری های طولانی مدت با امنیت فدرال برای عقاید مذهبی” واکسینه شوند.

سیاست الزام واکسیناسیون همه بیمارستان ها ، خانه های سالمندان و ماموران امنیت خانه در برابر ویروس کرونا در ابتدا تحت مدیریت CUMO صادر شد و برای اهداف پزشکی و مذهبی رایگان بود. در پایان ماه اوت ، مقامات بهداشتی دولت با اجازه فرمانداری کتی هوچول ، این اجازه را به مردم دادند تا بر اساس اعتقادات مذهبی خود این کشور را ترک کنند.

گروهی متشکل از 17 کارمند بهداشت ماه گذشته شکایتی را علیه هوچول و اعضای دولت وی به دلیل این سیاست تنظیم کردند. آنها ادعا می کنند که کارفرمایان حقوق متمم اول خود و عنوان هفتم قانون حقوق مدنی 1964 را که برای اقامت عادلانه برای اعتقادات مذهبی کارکنان پیش بینی شده است نقض کرده اند. آنها در ابتدا برای جلوگیری از توانایی کارفرمایان بهداشتی در اعطای مصونیت مذهبی ، دستور منع موقت گرفتند. پس از بررسی شواهد بیشتر ارائه شده توسط هر دو طرف ، قاضی هرد روز سه شنبه دستور اولیه ای را صادر کرد که عملاً دستور را تمدید کرد.

استورم کرامپتون ، که برای شاکیان قانون مادام العمر انجمن توماس مور حضور داشت ، گفت: “این به وضوح تصمیمی است که از حقوق اساسی این متخصصان پزشکی حمایت می کند و فرماندار هوچول و دولتش درخواست آزادی مذهبی برای اداره واکسن را رد کرده اند.” پس از صدور حکم ، شرکت موجود در بیانیه ای اعلام کرد.

به احتمال زیاد درخواست تجدیدنظر داده می شود. هوچول گفت که این تصمیم در تلاش برای ارتقای سلامت عمومی لغو می شود.

هوچول روز سه شنبه در بیانیه ای گفت: “مسئولیت من به عنوان فرماندار حفاظت از مردم این ایالت و رفع نیاز واکسیناسیون به کارکنان بهداشت است.” نیویورکی ها سالم هستند. “

اکثر کارکنان بیمارستان و خانه سالمندان باید شواهدی از اولین تیراندازی خود به کووید -19 را تا 27 سپتامبر نشان دهند و کارگران مراقبت از خانه باید تا 7 اکتبر فرصت داشته باشند. کارفرمایان بهداشت در حال حاضر شروع به قرار دادن افراد غیر متعهد در مرخصی بدون حقوق یا اخراج آنها می کنند. با تصویب دستور ، مرکز پزشکی SUNY طبقه پایین مجبور به تعلیق جراحی و سایر خدمات شد و 1400 کارمند در دستور واکسیناسیون ایالتی Northwell Health قرار گرفتند.

اما برخی از کارگرانی که آزادی مذهبی می دهند از دست رفته اند. طبق آخرین حکم ، آنها به چندین سیستم بیمارستان WNYC / Gothamist مراجعه کرده اند تا در مورد نحوه برخورد با رهایی مذهبی اظهار نظر کنند.

حتی اگر این تصمیم تأیید شود ، این بدان معنا نیست که هرکسی که خواهان آزادی مذهبی است از آن برخوردار خواهد شد.

آلیشیا اوالت ، رئیس و رئیس دانشکده حقوق آلبانی ، می گوید: “یکی از دلالت ها این است که کارکنان باید فرصت درخواست مسکن را داشته باشند.” “این بدان معنا نیست که کارمند قرار است بماند یا کارفرما باید بماند.”

دستور واکسن شهر نیویورک برای کارکنان وزارت آموزش و پرورش به کارکنان اجازه می دهد معافیت های مذهبی دریافت کنند. اکثر این درخواستها اما همه آنها پذیرفته نشد. سخنگوی DOE گفت که این شهر قبل از تاریخ واکسیناسیون 27 سپتامبر بیش از 500 درخواست را تأیید کرده است.

با این حال ، کارکنان DOE که سعی کردند دستور را پس از اجرایی شدن آن مسدود کنند ، گفتند که شهر “آشکارا با اعتقادات مذهبی مردم خصمانه است”. یک قاضی فدرال در منهتن روز سه شنبه در جلسه دادگاه گفت هیچ مدرکی مبنی بر چنین خصومتی وجود ندارد و درخواست شاکیان رد شد. لورا مینیکوچی ، وکیل شهر در دادگاه گفت که کارمندانی که تا کنون آزاد شده اند بیش از 20 دین مختلف را نمایندگی می کنند.

در هیچ یک از ادیان اصلی ذکر نشده است که افراد نباید با واکسن COVID-19 واکسینه شوند. اما شاکیان پرونده ای که نظم دولتی را به چالش کشیده می گویند صادقانه علیه واکسن COVID-19 در حال حاضر اعتراض کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *