داروهای کووید – ما به داروهای کووید اهمیت می دهیم


داروهای کووید زیادی وجود دارد و برندها و شرکت‌های زیادی دارو تولید می‌کنند. قبل از مصرف دارو با پزشک خود مشورت کنید زیرا هر فردی شرایط پزشکی متفاوتی دارد.

خواهش من این است که اگر متوجه شدید که به این ویروس مبتلا شده اید، ناراحت نشوید. نیازی به عجله به بیمارستان و پزشک نیست. بیماران و ازدحام جمعیت زیاد است و با مراجعه به بیمارستان اجازه نمی دهیم پزشک بیماران بدحال و بدحال را ببیند.

اگر احساس می کنید فقط نفس کشیدن سخت است، باید به پزشک مراجعه کنید. در غیر این صورت، می توانید با داروهایی که پزشک تجویز می کند، خود را در خانه درمان کنید.

این روزها بهترین راه برای مشاوره با پزشک تلفنی است. لطفاً با پزشک مجاور تماس بگیرید تا بتوانید در تماس خود شرکت کنید و از طریق تلفن نسخه تجویز کنید و می توانید هزینه آن را از طریق بانکداری آنلاین پرداخت کنید. می توانید داروهای کووید را از داروخانه محلی خود خریداری کنید یا آنها را از طریق تلفن سفارش دهید تا از انتشار ویروس جلوگیری کنید.

در غیر این صورت، یکی از اعضای خانواده یا دوست می تواند این کار را برای شما انجام دهد که به پزشک مراجعه می کنید.

یک بار دیگر به شما می گویم لطفا قبل از مصرف دارو با پزشک خود مشورت کنید. هدف از دادن نام دارو در اینجا برای شخصی است که به هر دلیلی نمی تواند با پزشک تماس بگیرد. آنها می توانند حداقل ۲-۳ روز مصرف دارو را شروع کنند تا زمانی که بتوانند به پزشک مراجعه کنند. من داروهایی را که پزشکم به من پیشنهاد کرده از طریق تلفن به اشتراک می گذارم.

قرص ایورمکتین ۱۲ میلی گرم

دو بار در روز به مدت سه روز

تب دولو ۶۵۰ میلی گرم

سه بار در روز در صورت تب یا بدن درد

Tab Limsi 500 میلی گرم

دوبار در روز.

قرص سولفات روی ۵۰ میلی گرم

روزی یک بار

درپوش Bio D3 Plus

روزی یک بار.

غرغره کردن با محلول نمک گرم آب نمک گرم

با استنشاق بخار از بینی، سعی کنید هنگام دم عمیق نفس بکشید.

سلب مسئولیت:

تنها هدف AvTechnolgies.com این است که اطمینان حاصل کند که مصرف کنندگان اطلاعات دقیق، قابل اعتماد و بررسی شده توسط متخصصان را دریافت می کنند. با این حال، اطلاعات موجود در اینجا نباید به عنوان جایگزینی برای توصیه یک پزشک واجد شرایط استفاده شود. اطلاعات ارائه شده در اینجا فقط برای مقاصد اطلاعاتی است. این ممکن است تمام عوارض جانبی احتمالی، تداخلات دارویی، هشدارها یا احتیاط ها را پوشش ندهد. لطفاً با پزشک خود مشورت کنید و تمام سوالات خود را در مورد هر بیماری یا دارویی مطرح کنید. ما قصد داریم از رابطه پزشک و بیمار حمایت کنیم، نه جایگزین کنیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/