داریا کاساتکینا تنیسور روس بهترین زندگی خود را از زمان آزادی خود می گذراند


داریا کاساتکینا یک شلیک شلبی راجرز در فینال انفرادی در موبادالا سیلیکون ولی کلاسیک را برمی گرداند. (کارمن مانداتو/گتی ایماژ)

داریا کاتکینا، تنیسور روسی، با افتخار به خبرنگاران گفت که ماه گذشته “گام درست” برای همجنس گرایی برداشته است.

بر اساس این گزارش، این تنیسور از خروج از نشست خبری تور WTA در سن خوزه ابراز خوشحالی کرد. دنیای تنیس

او گفت: فکر می کنم قدم درستی برداشتم. “در شرایط دنیا همه این مسائل دشوار است، فقط برای من خوب بوده است، اما به دیگران نیز کمک کرده است.

“خیلی خوب است و احساس خوبی دارم. من دیگر ۱۸ ساله نیستم، ۲۵ ساله هستم و باید تمام چیزهایی را که در این سالها به دست آورده ام نشان دهم. فکر می کنم زمان آن رسیده است که بیشتر از آنچه به دست می آوریم، بدهم.”

کاساتکینا در یک ویدیوی یک ساعته در یوتیوب که توسط وبلاگ نویس ویتیا کراوچنکو در ۱۸ ژوئیه ارسال شده بود، به عنوان همجنسگرا ظاهر شد. او توضیح داد که “زندگی در کمد غیرممکن است” و تلاش خود را برای پذیرش تمایلات جنسی خود بیان کرد.

گفت: تنها چیز مهم این است که با خودت راحت زندگی کنی و با دیگران معامله کنی.

کاساتکینا سپس عکسی از خود و همسر اسکیت بازش ناتالیا زابیاکو در اینستاگرام با قلب بنفش در توضیح آن منتشر کرد. زاپیاکو در صفحه اش همین کار را کرد، این بار با قلب زرد.

ویکتوریا کیسا، مفسر تنیس، از جمله کسانی بود که حمایت خود را از کاساتکینا اعلام کرد، در یک توییت بخوانید: “او حقیقت خود را حتی در چنین خطرات شخصی بزرگی زندگی کرد.”

یکشنبه (۷ اوت) داریا کاساتکینا اولین عنوان خود را از زمان اولین بازی خود به دست آورد و قهرمان انفرادی کلاسیک سیلیکون ولی ۲۰۲۲ شد.

او شلبی راجرز از آمریکا را با نتایج ۶-۷ (۲-۷) ۶-۱ و ۶-۲ شکست داد.

پس از برد، کاتاکینا از حمایت تیمش تمجید کرد.

ممنون که همیشه از من حمایت می کنید، گاهی اوقات با من دعوا می کنید، اما فقط برای کمک به من – من شما را دوست دارم. بی بی سی اسپورت

پیروزی او برای او کافی بود تا به جمع ده تیم برتر جهان راه یابد و به بالاترین سطح دوران حرفه ای خود یعنی شماره ۹ برسد.

علیرغم غیبت ویمبلدون امسال به دلیل محرومیت بازیکنان روسی، کاساتکینا در مسابقات آزاد فرانسه به نیمه نهایی رسید.

کاساتکینا در حالی که به همه نشان می‌دهد که چگونه این کار در زمین تنیس انجام می‌شود، یک مدافع سرسخت عدالت اجتماعی است، به‌ویژه در سرزمین مادری‌اش که همجنس‌گرا بودن آشکارا به شدت مورد انگ است.

کاساتکینا در طول مصاحبه خود با وبلاگ نویس کراوچنکو گفت که “هرگز دست دوستش را در ملاء عام نمی گیرد” و گفت که انجام این کار در روسیه “هرگز خوب نیست”.

او افزود: «این تصور که هر کسی می‌خواهد همجنس‌گرا یا همجنس‌گرا باشد، مضحک است.

“من فکر می کنم هیچ چیز در این دنیا آسان تر از مستقیم بودن نیست. به طور جدی، اگر انتخابی وجود داشت، هیچ کس همجنس گرا بودن را انتخاب نمی کرد. چرا زندگی خود را به خصوص در روسیه سخت تر می کنید؟ چرا اینطور است؟ مهم است که در مورد این چیزها صحبت کنید.» برای جوانانی که با جامعه مشکل دارند و نیاز به حمایت دارند مهم است.

روسیه که قبلاً قوانین بسیار سختگیرانه‌ای در مورد حقوق همجنس‌گرایان، دوجنس‌گرایان و تراجنسیتی‌ها دارد، در نظر دارد تا در سال جاری قانون «تبلیغات همجنس‌گرایان» را به بزرگسالان نیز تعمیم دهد، زیرا الکساندر هاینشتاین، رئیس کمیته اطلاعاتی دومای دولتی، گفت قانون فعلی «نامناسب است». ” “.

این قانون برای محدود کردن دسترسی کودکان به ادبیات LGBTQ+ استفاده می‌شود. اگر تغییر سیاست به طور کامل اجرا شود، به افراد در هر سنی تعمیم خواهد یافت.

پیشنهاد ما تمدید ممنوعیت کامل این نوع تبلیغات در بین مخاطبان در هر سنی (آفلاین، رسانه، آنلاین، رسانه های اجتماعی و همچنین در سینما) است.هاینشتاین در تلگرام نوشت.