دبیرستان DxD فصل ۵ تاریخ انتشار و به روز رسانی های دیگر – Big 24 News


فصل ۵ High School DxD چه زمانی منتشر می شود؟

دبیرستان DxD فصل ۵ شاید مورد انتظارترین سریال انیمه ژاپنی. این مجموعه انیمه در بین طرفدارانش از احترام بالایی برخوردار است. دبیرستان DxD بر اساس یک رمان سبک از ایچی ایشیبومی، بر داستان های زندگی ایسی هیودو، دانش آموز دبیرستانی ژاپنی تمرکز دارد.

High School DxD تاکنون در مجموع چهار فصل تولید کرده است و اکنون طرفداران مشتاقانه منتظر فصل پنجم High School DxD هستند. فصل ۵ High School DxD چه زمانی منتشر می شود؟? خوب، دبیرستان DxD فصل ۵ روز انتشار شمارش معکوس شروع شده است! داستان فصل پنجم High School DxD یک کمدی درام عالی با عناصر فراطبیعی بسیار با سر و صدای زیادی در شرف انتشار است. کارگردان سریال، تتسویا یاناگیساوا، در مورد فصل جدید بسیار هیجان زده است.

این سریال اولین بار در سال ۲۰۱۲ پخش شد، زمانی که در ۶ ژانویه پخش شد و تا ۲۳ مارس (همان سال) ادامه داشت. در سال ۲۰۱۸، سازندگان High School DxD فصل چهارم را با عنوان “High School DxD Hero” منتشر کردند. فصل ۴ در ۱۰ آوریل برای اولین بار پخش شد و تا ۳ ژوئیه (همان سال) ادامه داشت. این برنامه در چندین پلتفرم مختلف در بسیاری از کشورها پخش شد، جایی که او مورد علاقه، احترام و تحسین قرار گرفت. حالا هواداران منتظرند DxD دبیرستان فصل ۵ تقسیم ۱ بنابراین آنها می توانند آن را تماشا کنند و یاد بگیرند داستان فصل پنجم دبیرستان DxD.

تاریخ انتشار DxD فصل 5 دبیرستان و به روز رسانی های دیگر

تاریخ انتشار فصل پنجم دبیرستان DxD

انتظار برای فصل پنجم High School DxD بالاخره به پایان رسید زیرا سازندگان سریال در نهایت اعلام کردند که فصل جدید در حدود سال ۲۰۲۲ در حدود اکتبر منتشر خواهد شد. به گفته ایچی ایشیبومی، نویسنده لایت رمان، انتشار High School DxD برای سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده بود، اما به دلیل همه گیری جهانی به تعویق افتاد.

همچنین بخوانید – تاریخ انتشار فصل دوم برج خدا توسط سازندگان بازی تایید شد

فصل ۵ دبیرستان DxD

شبکه اصلی، AT-X، جایی که سریال در ابتدا پخش شد، هنوز اعلام نشده است فصل ۵ دبیرستان DxDچه در مورد DxD دبیرستان فصل ۵ تقسیم ۱.

بازیگران فصل پنجم High School DxD

ساخت سریال انیمیشن مزایای زیادی دارد. بازیگران، در این موارد خاص، تماماً از صداپیشه ها تشکیل می شوند. ذره برای بدن مستقیم بازیگران فصل پنجم High School DxD همینگونه بمان دبیرستان DxD فصل ۵جایی که ما را از فراز و نشیب هایش خواهند برد داستان فصل پنجم دبیرستان DxD با مهارت های صوتی جذابش.

در اینجا لیستی از صداپیشگانی است که در فصل ۵ High School DxD حضور خواهند داشت:

 • یوکی کاجی صداپیشه ایسی هیودو (شخصیت اصلی داستان) خواهد بود.
 • شیزوکا ایتو صدای آکنو هیمیجیما را ارائه خواهد کرد
 • یوکو هیکاسا نقش ریاس گرموری را بازی خواهد کرد
 • آزومی آساکورا با آسیا آرجنتو بازی خواهد کرد
 • آیاانا تاکتاتسو صداپیشه کونکو توجو خواهد بود
 • شان اوکانر کیبا خواهد بود
 • کنجی نوجیما در نقش یوتو کیبا بازی خواهد کرد
 • دریگ توسط کریستوفر سابات و ریسا تاندا اجرا خواهد شد
 • لورن لاندا صدای Xenovia را ارائه خواهد کرد
 • ریکیا کویاما و فیل پارسونز به آزازل رای خواهند داد
 • صداپیشگی ایرینا شیدو بر عهده مایا اوچیدا خواهد بود
تاریخ انتشار DxD فصل 5 دبیرستان و به روز رسانی های دیگر

داستان فصل پنجم دبیرستان DxD

داستان فصل پنجم High School DxD حول محور Issei، دانش آموز دبیرستانی از Kuoh Academy می چرخد. ایسا که آرزو داشت پادشاه حرمسرا شود، در اولین قرار ملاقاتشان توسط یاما آمانو کشته شد. بعدها، ریاس گریموری، یکی دیگر از دانشجویان سال سوم همان آکادمی، عیسی را با قدرت های ماوراء طبیعی خود زنده کرد. با این حال، عیسی معتقد است که او صبح مانند روزهای دیگر از خواب بیدار شده و اتفاقات قبلی فقط یک رویا بوده است.

عیسی از این بدبختی ناامید می شود زیرا فرشته دیگری سعی می کند در لحظه برخاستن عیسی به او آسیب برساند. اینجا بود که ریاس گریمور برای اولین بار خود را به ایسا معرفی کرد و گفت که این شیطان بود که او را نجات داد و او را به زندگی بازگرداند.

دبیرستان DxD فصل ۵ اساساً بر اساس جلد یازدهم و دوازدهم لایت رمان اصلی ژاپنی ساخته خواهد شد. اما، با این وجود، باید تا اکتبر ۲۰۲۲ منتظر انتشار و قسمت های بعدی آن باشیم.

همچنین بخوانید – One Punch Man فصل ۳ شمارش معکوس، تاریخ انتشار، بازیگران، تبلیغاتی

نتیجه

High School DxD ترکیبی عالی از کمدی، عناصر ماوراء طبیعی، درام و جادو به همراه حرمسرا است. این سریال تاکنون در مجموع ۴۹ قسمت با مدت زمان ۲۴ دقیقه به نمایش درآمده است. موسیقی نمایش نیز فوق العاده سرزنده است و مخاطبان خود را با ملودی ها و ریتم های خود پیوند می دهد. Ryosuke Nakanishi، خالق سریال، در فصل جدید High School DxD، نوید لذت بیشتری را می دهد.