دختر ۸۵ ساله ای که دیپلم خود را از واحد اطلاعات مالی دریافت کرد: – باب خبر


میامی – در ۸۵ سالگی، فصل جدیدی برای آرلین فرانکل است.

فرانکل گفت: “این عالی و خوشحال کننده است. مثل اینکه من پشت سر می نشینم و از آن لذت می برم.”

روز سه‌شنبه، او روی صحنه رفت و دیپلم کالج را از دانشگاه بین‌المللی فلوریدا، مدرک لیسانس در مطالعات بین‌رشته‌ای از کالج هنر، علوم و آموزش دریافت کرد.

او گفت این سفر بسیار طولانی است.

“یک آهنگ وجود دارد، زمانی برای این و زمانی برای آن، خوب، در زندگی من، وقتی ۸۰ ساله بودم، شروع به مطالعه کردم. پنج سال طول کشید تا دو سال تمام شود و هر لحظه از آن پنج سال با شکوه بود. ”

فرانکل به ما گفت که کار دانشگاهی خود را مانند بسیاری از افراد در سن ۱۸ سالگی شروع کرده است، اما به سختی تحصیلات دو ساله خود را به پایان رسانده است. زندگی اتفاق افتاد، او مشاغل مختلفی را انجام داد، تشکیل خانواده داد و سرانجام مادربزرگ شد.

سپس زمان برای او مناسب بود. او تصمیم گرفت به مدرسه برگردد و کاری را که بیش از ۶۰ سال پیش آغاز کرده بود به پایان برساند.

“این میراث من است. آنها می توانند به فرزندان خود بگویند و فرزندان آنها می توانند به فرزندان خود بگویند و این می تواند میراثی برای همه خانواده ما باشد.”

فرانکل می‌گوید که از طریق تست‌های تشخیصی دریافته است که مشکلات تحصیلی او مربوط به یک ناتوانی یادگیری است که قبلاً تشخیص داده نشده بود. او به ما گفت که امیدوار است این یک اراده واقعی باشد که هرگز برای رسیدن به اهدافتان دیر نیست.

فرانکل گفت: “الهام بگیرید و بگذارید شما را راهنمایی کند. بگذارید این الهام بگوید، می دانید، من می توانم این کار را در زمان خودم انجام دهم. من می توانم این کار را انجام دهم.”