درس هایی از تحول دیجیتال فوربس به Web3، NFTs و Metaverse – اخبار


هر روز نمی‌شنوید که یک پیرمرد ۱۰۵ ساله در حال کاوش در وب ۳ و آزمایش NFT است. اما برای خبرگزاری تجاری ایالات متحده فوربس، انجام این کار تنها یک روز دیگر در دفتر است.

در رویداد Transform 2022 این هفته برای VentureBeat، Vadim Supitskiy CTO در فوربس، بینش‌های دقیقی از تلاش‌های این شرکت رسانه‌ای برای تحول دیجیتال ارائه کرد – از جمله گام‌های اولیه آن به سمت تعامل به سبک Metaverse.

جذب و تعامل با مخاطب دیجیتال

به عنوان یک ناشر بزرگ قدیمی، لازم نیست نگران جذب خوانندگان به مجله فوربس باشید. به طور متوسط ​​بیش از ۱۵۰ میلیون خواننده در ماه در سراسر سیستم عامل ها دارد. در عوض، شرکت در حال بررسی چگونگی حفظ فعالانه عنصر اصلی کسب و کار و ماموریت خود است.

سوبیتسکی گفت: “ما سعی می کنیم مخاطبان خود را در همه این زمینه ها درگیر کنیم: سنتی، ویدئو، صدا، داستان سرایی در سایت.” “اکنون با Web3، ما سعی می کنیم همین کار را در Metaverse انجام دهیم. جهان در حال تغییر است و ما می خواهیم جایی باشیم که مخاطبان ما هستند و می خواهیم اطلاعات را به راحت ترین و سرگرم کننده ترین شکل ارائه دهیم.”

مسلماً، هیچ چیز به اندازه اینترنت در قرن بیستم و پرتال رسانه های اجتماعی اوایل دهه ۲۰۰۰، نحوه مصرف اخبار را تغییر نداده است. فوربس اولین پذیرنده هر دو بود – وب سایت آنها در سال ۱۹۹۶ شروع به کار کرد، و نشریه نیز از همین رویه پیروی کرد و زمانی که در حدود سال ۲۰۰۵ رونق گرفت، به همتایان خود در رسانه های اجتماعی پیوست.

هیچ‌کس از فناوری‌های جدید دوری نمی‌کند، این شرکت همچنین پخش جریانی را پذیرفته و در سال ۲۰۱۹ سرویس خود را به نام Forbes8 راه‌اندازی کرد که آن را «Netflix برای کارآفرینان» نامید. سریع امتحان کن من تکامل یافته ام بخشی از محتوای اخبار منظم فوربس به عنوان بخش اختصاصی با هدف “الهام بخشیدن به کارآفرینان” باشید.

با توجه به طرز فکر این شرکت برای پیشرفت تکنولوژی، جای تعجب نیست که این شرکت در حال انجام اقداماتی برای تعامل با خوانندگان به روشی است که با تکرار بعدی فناوری وب در حال ظهور همسو باشد: NFTs، metaverse و Web3.

سال گذشته، برای اولین بار در صنعت نشر، فوربس جلد مجلات خود را به عنوان NFT به حراج گذاشت – که به قیمت ۳۳۳۳۳۳ دلار فروخته شد. این ویژگی به کمیته حمایت از خبرنگاران و بنیاد بین المللی رسانه زنان اهدا شد.

امسال، یک گام فراتر رفت و تلاش‌های خود را برای جذب مخاطبان خود با فروش مجموعه‌ای از NFT‌های خیالی میلیاردر – که هر کدام به صورت تعاملی با یک مجموعه بازار مالی خیالی مرتبط هستند، گسترش داد. هر روز، بر اساس عملکرد واقعی بورس نیویورک، ارقام Forbes NFT شما در رتبه‌بندی بالا یا پایین می‌روند – درست مانند فهرست همیشه در حال تحول فوربس.

Sopitsky می‌گوید: «ما مخاطبان زیادی در اطراف وب ۳، بلاک چین و رمزارز داریم… برای ما مهم است که مخاطبان خود را در آنجا با چیزی مانند فهرست فوربس درگیر کنیم. “به طور کلی، ما می‌خواهیم به ساختن در این فضا ادامه دهیم. ما می‌خواهیم درآمد بیشتری داشته باشیم. ما می‌خواهیم کاربران خود را با Web3، Web2 و متاورس درگیر کنیم و واقعاً آن محیط را ایجاد کنیم.” “ما قطعاً در ابتدای راه هستیم. سفر، اما ما بیشتر و بیشتر در آنجا انجام خواهیم داد.»

دسترسی پاسخگوی مسئولیت است

یکی از انتقاداتی که در مورد Metaverse، Web3 و NFT وجود دارد، عدم دسترسی آنهاست. کارشناسان می گویند این فناوری ها در نهایت دنیای دیجیتال و اطلاعات را دموکراتیک خواهند کرد، اما در حال حاضر، شروع به کار در این فناوری ها و فضاهای نوظهور می تواند برای مردم عادی پرهزینه باشد. بر اساس تحقیقات بلومبرگ، حتی با وجود خنک شدن اخیر بازار NFT، قیمت یک دستگاه هنوز به طور متوسط ​​حدود ۲۰۰۰ دلار است.

در سال ۲۰۱۹، تقریباً ۴۰٪ از بزرگسالان در ایالات متحده گزارش دادند که نمی توانند هزینه اضطراری حیرت آور ۴۰۰ دلاری را بپردازند – بنابراین بازار NFT ممکن است حتی با کمترین قیمت خود به عنوان ورود به متاورس برای همه در دسترس نباشد.

سوبیتسکی گفت: اگرچه بسیاری از خوانندگان فوربس از نظر مالی در وضعیت خوبی هستند – مانند بسیاری از مدیران عامل و رهبران تجاری – دسترسی به این فناوری های نوظهور چیزی است که شرکت هنوز در حال توسعه است.

من می‌خواهم مطمئن شوم که ما در این صنعت این کار را آسان و بدون اصطکاک می‌کنیم. اکنون، واضح است که رسیدن به آن برای همه آسان نیست.» “شما باید یک کیف پول تهیه کنید، کریپتو بخرید، باید به بازار بپیوندید و یک NFT بخرید یا به یکی از صرافی های متعدد بپیوندید. در حالی که منتظر هستیم تا بدون اصطکاک باشد، ما به تحقق آن کمک می کنیم و کار می کنیم. این فضا نیز [while we] مخاطب را به آنجا برسان.»

یکی از مخاطبان Transformation Supitskiy پرسید که فوربس از منظر مسئولیت اجتماعی برای کمک به آموزش جوامع به حاشیه رانده شده در مورد این فناوری‌های جدید و هموار کردن زمین بازی چه می‌کند؟

او گفت که این شرکت تیمی از خبرنگاران دارد که بر روی پوشش اخبار به طور خاص در مورد وب ۳، ارزهای دیجیتال، NFT و بلاک چین و همچنین تأثیر این نوآوری ها بر جوامع مختلف متمرکز شده اند.

سوبیتسکی گفت: “هدف ما آموزش در مورد کل فناوری و همچنین نحوه تأثیر آن بر جامعه است.”