دریک رز سعی می کند جریکو سیمز را از پوسته خارج کند

دریک رز سعی می کند جریکو سیمز را از پوسته خارج کند


مرد بزرگ در تگزاس وقتی مرکز جدید نیکس ، جریکو سیمز اولین مصاحبه خود را به عنوان نیک در تمرین در لیگ تابستانی لاس وگاس در ماه آگوست انجام داد ، کلمات خود را از دست داد.

پاسخ پنج کلمه ای تنها بودن سیمز محسوب می شود. اما سیمز پاسخی کوتاه دارد و از لیگ تابستانی مدت ها در زمین بوده و فعال بوده است.

نارلن نوئل به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو از بین رفت و میچل رابینسون هنوز در حال بهبودی از ناحیه شکستگی پا است و تام تبودو ، مربی نیکس ، نگاهی طولانی به سیمس داشته که پس از اتمام 58 در درفت ، قرارداد دو طرفه دارد. معنای قرارداد دوجانبه این است که مدت قرارداد بعداً قابل تغییر است اما او نمی تواند بیش از 50 بازی NBA انجام دهد.

دریک رز ، که به عنوان یک رهبر واقعی ظاهر شده است ، شرمندگی سیمز را دیده است و برای آن تلاش می کند. خنده دار است زیرا رز در جوانی هرگز چتی کتی نامیده نمی شد. اما رزا به عنوان بهترین نقل قول نیکس مطرح شده است. (در فصل 17-2016 ، او برای اولین بار جایزه Nix Media Good Guy را کسب کرد.)

رز پس از اخراج دانشمندان نیکس در واشنگتن گفت: “او مرد بزرگی است.” “او پتانسیل های زیادی دارد. او یک گفتگو است. من می توانم این را بگویم ، من می توانم با او ارتباط برقرار کنم. ما این ارتباط را در جایی که می توانم ببینم ، داریم.”

رز در پاسخ به این س ifال که آیا سیمز در رسانه ها با همکاران رسانه ای خود ساکت است ، گفت: “او صحبت می کند ، اما من این را در او می بینم.” کار من به عنوان یک دامپزشک این است که او را از پوسته خود بیرون بیاورم. در کل شما باید بتوانید صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید. سارقان به او اجازه نمی دهند در دادگاه سکوت کند. وظیفه من است که کمک کنم.

جریکو سیمز
کوری زیپکین

سیمز بدن زنده ای است که امید زیادی دارد. با لمس داخلی او می تواند دوباره بلند شود و از چند جهت گل بزند. شگفت انگیز است که چگونه او به شماره 58 سقوط کرد. سیمز در بازی ابتدایی پیش فصل ، در هشت دقیقه و در 25 دقیقه شش ریباند ، هشت حلقه پرتاب کرد.

روز شنبه در واشنگتن ، سیمز برای تاج گیبسون باز شد و از 13 بازسازی هفت امتیاز به دست آورد ، از جمله یک چرخش جزئی در خط رویا در هنگام خواب رابینسون و نوئل.

رز گفت: “من به او گفتم اگر توپ را بدست آورم اشکالی ندارد. اگر به هوا پریدم ، همیشه قبل از پیاده شدن از توپ به من توجه کن.” “شاید بتوانم به عنوان تقلبی به آسمان بپرم و مجوز بگیرم. من به او گفته ام همیشه توجه شما را به من جلب کند تا بتوانید جعبه های راحتی تهیه کنید.


اعتماد تام تیبودو به اوبی وان مرد سال دوم در حال افزایش است. او از نحوه گذراندن روزهای بیشمار خود در تابستان در شگفت زده شد.

تاپینگ ، که شنبه برای ژولیوس رندال قدرت را در دست داشت ، در نیمه اول شروع کرد و بدون شکست رفت و در مراحل اولیه با مشکل روبرو شد. هنگامی که او دفاع چهارم دفاع اول را در نیمه دوم انجام داد ، تبودو با توپین گیر کرد.

این عامل اعتبار را نشان می دهد و نتیجه داد زیرا Topping نیمه دوم را با 13 امتیاز کنار هم گذاشت. تیبادو ، که فصل گذشته نگران ورود به مرحله پلی آف آتلانتا در مورد خرید توپینگ به دلیل آسیب پذیری های ایمنی بود ، آن را خریداری می کند.

تیبو در مورد عملکرد شنبه توپین گفت: “من فکر می کردم این فقط یک بازی هجومی نیست ، بلکه یک بازی دفاعی خوب است. ما درباره پیشرفت هجومی او صحبت کردیم اما پایان خط دفاعی بهبود یافته است. برای ما مهم است. وقتی او روی زمین باشد تیم به خوبی کار می کند. او بیش از هر کس دیگری در تیم بولینگ را می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *