در آزمون شرکت کنید و جرأت کنید چالش را بپذیرید – خبرگزاری بیست


آخرین تحولات، سیم صحیح را گزارش دهید پادکست بر مفهوم روان پریشی تشکیل جمعیت، یا به عبارت دیگر – جمعیت هایی که به واقعیت متصل نیستند، تمرکز دارد. بارزترین نمونه آن رمان ۶ ژانویه The Phantom vs است. جمعیت مبتنی بر واقعیت (پادکست را اینجا ببینید.) این مقاله به عنوان یک تمرین مرتبط در حال حاضر پاکسازی و بازنویسی شده است.

در کدام حباب سیاسی زندگی می کنید؟ آیا اطلاعات جدید می تواند از آن حباب عبور کند؟ آیا منبع اطلاعات جدید واقعاً به اندازه کافی مهم است که بتوانید اعتبار آن را در نظر بگیرید؟ اخیراً، مطالعات متعددی انجام شده است که نوع پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی را که فرد برای استفاده انتخاب می‌کند، مرتبط می‌کند و در نتیجه دیدگاه ایدئولوژیک ثابتی را به هم مرتبط می‌کند. یکی اتاق پژواک از انواعی که فقط در خدمت هستند تقویت باور سیاسی راسخ افراد زیادی با منابع خود تداخل می کنند، که منجر به یک مورد کامل از سوگیری می شود. اگر آنها در معرض اطلاعات جدیدی از منبعی خارج از اتاق پژواک خود قرار بگیرند، تمایل دارند این اطلاعات را به عنوان “اخبار جعلی” یا “تئوری توطئه” رد کنند.

خب الان خودت را در کدام حباب می پیچی؟ در طیف سیاسی چه نامی را انتخاب می کنید؟ گزینه های زیادی در امتداد زنجیره سیاسی مرتبط با باورهای «نامگذاری» وجود دارد که متعاقباً با یک حزب سیاسی خاص همسو خواهد شد.

🐣 25+ از بهترین میم ها در مورد الگوهای رفتاری طیف سیاسی طیف سیاسی

حزب سیاسی مکانیزمی برای پیشبرد دستور کار نامگذاری است. بسیاری از رتبه‌بندی‌های مختلف به جمهوری‌خواهان یا دموکرات‌ها رأی خواهند داد، زیرا برای آمریکا در حال حاضر تنها یک سیستم قابل دوام وجود دارد و آن سیستم دو حزبی است. در اینجا مدلی از یک طیف سیاسی راه راه وجود دارد، طیف سیاسی دیکنسون – اما موارد دیگری نیز وجود دارد. باید یکی باشه مراقب برچسب ها باشید برخی از افراد اغلب سعی می کنند نظرات خود را با وانمود کردن به اینکه نام آنها نیست پنهان کنند. مثلا:

 • اکثر محافظه کاران معمولا، اما به اشتباه، چپ را “لیبرال” می نامند. اصطلاح لیبرالیسم به آزادی اشاره دارد و اولین بار در قرن هجدهم توسط افرادی مانند جان لاک استفاده شد. بنیانگذاران آن نیز لیبرال های کلاسیک جوان بودند. این لیبرال های قرن ۱۸ آزادی را دوست داشتند. با این حال، در گفتمان سیاسی امروز، لیبرال اغلب به چپ اشاره می کند. برچسب لیبرالیسم مترقی به شکل مترقی ها در دهه ۱۹۳۰ و در دهه ۱۹۹۰ به لیبرال ها آمد – فقط مطمئن شوید که منظورتان را روشن کنید.
 • اولین استفاده از اصطلاح “چپ” در قالب یک گروه سیاسی برای توصیف افرادی بود که در جریان انقلاب فرانسه در راهپیمایی های چپ می نشستند. مردم با نوع تفکر سیاسی خود اجداد تفکر مدرن گروه هایی بودند که ما اکنون لیبرالیسم می نامیم، اما ما هنوز به درستی چپ هستیم. آنها ژاکوبن‌ها، سوسیالیست‌ها، کمونیست‌ها، فاشیست‌ها، نازی‌ها، اسلام‌گرایان یا فاشیست‌های اسلامی، قبیله‌گرایان، ترقی‌خواهان سکولار و تئوکراسی‌ها هستند. همه درست خواند و رفت.

طیف سیاسی آمریکایی توتالیتاریسم ساده شده توتالیتاریسم دموکراتیک چتر جمهوری فاشیستی ناسیونال سوسیالیستی کارتل ها (الیگارشی ها) بانک های سرمایه داری $ مارکسیسم $ اتحادها Englomeras eo-Cons سوسیالیسم چپ سوسیالیست جناح راست جناح راست احزاب سبز حزب اخلاقی مدرن یا حزب لیبرال سبز آمریکایی (UEE) تجارت) Am-Cap Libertarianism بازار آزاد سرمایه داری متن خط مثلث ایالات متحده آمریکا

هر دو پارادایم (دیکنسون و طیف سیاسی ساده شده آمریکا) کاملاً متضاد هستند. دیدگاه های سیاسی در مورد محور x و سطح اجرای دولت در محور y. اگر مطمئن نیستید که این مدل ها را در کجا قرار دهید، در اینجا تعدادی از آنها وجود دارد امتحانات آنلاین برای کمک به شما

شخص به سرعت متوجه سوگیری در سوالات در این آزمون ها می شود، اما همچنان برای تجسم جایی که ایستاده اید مفید است. برای اثربخشی کلی، چند عنصر مختلف را در نظر بگیرید.

 1. تست ISideWith را می توان در اینجا انجام داد.
 2. مسابقه Pew Research را می توان در اینجا انجام داد.
 3. آزمون قطب نمای سیاسی را می توان در اینجا انجام داد.

چرا یکی از این تست ها را نمی گیرید و نتایج خود را ارسال کنید دیدن نتایج و سایر نظراتی که ممکن است در بخش نظرات این مقاله داشته باشید، جالب خواهد بود. به دلیل پیچیدگی و تفاوت های ظریف در سراسر طیف ایدئولوژی های سیاسی، ما نیاز داریم ما خودمان را به چالش می کشیم آگاه بودن واقعی، درک تمام نظرات سیاسی و مهمتر از همه، صادق بودن در مورد افکارمان. اینجا قدم به قدم ۳ هفته چالش سیاسی با خودتان:

 • گرایش های سیاسی خود را از مدل ها و آزمون های بالا تعیین کنید – چپ سیاسی در مقابل. درست است (و همچنین میزان اجبار دولت برای دستیابی به آن اهداف سیاسی).
 • اگر شما اینچپ به منابع رسانه های اجتماعی زیر متعهد شوید و در بازه های زمانی تعیین شده مشارکت کنید. فاکس نیوز، تاکر کارلسون، گرگ کلی از نیوزمکس و OAN Primetime را سه بار در هفته در ۱۵ دقیقه اول هر پخش تماشا کنید. علاوه بر این، The Federalist، Zero Hedge، Revolver News و The Conservative Treehouse را اضافه کنید این کار را به مدت سه هفته در بازدیدهای منظم خود از وبلاگ خود انجام دهید. توجه: لطفاً فهرست پیوندهای سایر وبلاگ ها را که بر اساس اقناع سیاسی در صفحه اصلی ما مرتب شده اند، مرور کنید.
 • در نهایت، فهرستی از هر مقاله یا داستان مثبتی را که در مورد محافظه‌کاران، محافظه‌کاران، جمهوری‌خواهان، سیاستمداران جمهوری‌خواه، حامیان MAGA یا دونالد ترامپ در حین تماشای ABC، NBC، CBS، CNN، WAPO، Politico یا NYT مواجه می‌شوید، تهیه کنید. بازه زمانی مانند بالا
 • اگر شما در درست، به منابع رسانه های اجتماعی زیر متعهد شوید و در قرار ملاقات های برنامه ریزی شده شرکت کنید. سه بار در هفته برای ۱۵ دقیقه اول هر پخش، MSNBC Morning Joe، Symone Sanders، CNN و State of the Union را با جیک تاپر و دان لمون تماشا کنید. علاوه بر این، The Hill، NPR، The Daily Beast را اضافه کنید، و Politico به بازدیدهای منظم از وبلاگ شما. این کار را به مدت سه هفته انجام دهید. توجه: لطفاً فهرست پیوندهای سایر وبلاگ ها را که بر اساس اقناع سیاسی در صفحه اصلی ما مرتب شده اند، مرور کنید.
 • در نهایت، فهرستی از هر مقاله یا داستان منفی درباره ترقی‌خواهان لیبرال، دموکرات‌ها، رای‌دهندگان دموکرات، سیاستمداران دموکرات یا جو بایدن در حین تماشای ABC، NBC، CBS، CNN، WAPO، Politico، یا NYT در همان دوره زمانی که انگار در حال تماشای آن هستید. با آن برخورد کنید، آن را دریافت کنید. مانند بالا.

این یک تمرین فکری و احساسی است – نماد مهم شرافت و صداقت. گزارش خود را نگه دارید و هر چیزی را بنویسید اطلاعات جدید در طول این تمرین در معرض آن قرار خواهید گرفت. به دو دسته تقسیم می شود: ۱.) حقایق خبری و ۲) نظر. سپس برو مخالف بودن حقایق خبری و تاکید می کند نظرات را با جستجوی مطالب در کنار هرکدام، با توجه به قبول حقیقت یا نظر، پس از تجزیه و تحلیل، پست خود را کامل کنید.

 • وقتی سه هفته تمام شد، همه یادداشت‌های خود را مرور کنید و به یادداشت‌هایی که گفتید نمی‌توانید تأیید یا قبول کنید نگاه کنید. اگر شما چپ را تشخیص دهید، از خود بپرسید که آیا حقیقت یا نظر اصلی توسط منابع حباب شما، مانند جیک تپر یا NYT ارائه شده است، آیا آن را بدون تحقیق می پذیرید. اگر سمت راست را انتخاب کنید همین کار را انجام دهید و بپرسید اگر تاکر یا خانه درختی محافظه کار منبع بوده است، آیا تحقیقات بیشتری در مورد اعتبار انجام می دادید؟

در نهایت، در حالی که داستان ها گفته می شود، از شما سپاسگزار خواهد بود در زیر نظر دهید که این چالش چه چیزی را برای شما به ارمغان آورده است. فهرستی از اطلاعات جدیدی را که یاد گرفته اید یا از دست داده اید بگنجانید. اگر به نظر شما این چالش ارزش وقت گذاشتن را دارد، لطفا لینک را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر در زیر نظری در مورد دیدگاهی که این چالش به شما ارائه کرده است، قدردانی کنید. فهرستی از اطلاعات جدیدی را که یاد گرفته اید یا از دست داده اید بگنجانید. اگر به نظر شما این چالش ارزش وقت گذاشتن را دارد، لطفا لینک را با دیگران به اشتراک بگذارید.

سیم صحیح را گزارش دهید ما صمیمانه آرزو می کنیم که بدون توجه به گرایش های سیاسی شما این کار را انجام دهید حداقل در مورد آن آگاه و صادق باشید.

اشتراک گذاری بدون صداقت یک ورزش خونین است که برای بیهوده بودن طراحی شده و هیچ کس را روشن نمی کند.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.