در آغاز فصل ، ساکنان جزیره توسط طوفان ها از بین رفتند

در آغاز فصل ، ساکنان جزیره توسط طوفان ها از بین رفتندکارولینا هیکنز در بازی افتتاحیه رالی نیوزلند-پنجشنبه پنجشنبه شب دو گل به ثمر رساند و 6-3 پاس گل به کارولینا هیکنز داد.

Tueo Terrain یک گل و پاس گل برای کارولینا اضافه کرد و یک لیست جدید برای دیدار پلی آف در کنفرانس شرق را شامل شد. در بازگشت جاسپر فست ، جردن مارتینوک و نینو ندرایتایتر نیز گلزنی کردند ، در حالی که فردریک اندرسون در اولین دفاع خود در دفاع 25 ام شد.

متیو بورسال ، براک نلسون و اندرس لی هر کدام برای جزایر گلزنی کردند ، در حالی که ایلیا سوروکین 35 سیو انجام داد.

جزیره نشینان با یک چالش دلهره آور شروع می کنند: یک سفر جاده ای 13 بازیه ساخت و سازهای جدید در حال اتمام است و هیچ بازی در خانه تا 20 نوامبر وجود ندارد.

Svechnikov و Tervainen برای اولین هدف طوفان همکاری کردند. در ساعت 9:15 صبح در اولین دوره ، Svechnikov مکانی را در اعتقاد برای ضربه زمین از زیرکس تأمین کرد.

Theravines یک بازی قدرتمند در ساعت 11:36 در دوره سوم دریافت کرد و از تازه وارد تونی د آنجلو تغذیه دریافت کرد و یک تایمر را یک بار در سمت راست قرار داد.

سوچنیکوف این افتخار را داشت که از دروازه تراوینن حمایت کند و در دقیقه آخر ضربه سر را اضافه کرد. این بازیکن 21 ساله در آگوست 2018 با یک قرارداد هشت ساله موافقت کرد ، این شروع خوبی برای ماندن در این حق رای دادن بود ، که در مجموع در سال 2018 به شماره 2 اضافه شد.

هشت بازیکن جدید در لیست شروع شب قرار دارند به این امید که بتوانند در فصل بعد برای طوفان هایی که سه سال پیاپی به مسابقات راه یافته اند فشار بیشتری وارد کنند.

جزیره نشینان با دو امید رقابت برای کسب عنوان قهرمانی امسال پس از دو تور مستقیم به مرحله نیمه نهایی استادیوم جام استادیلی وارد می شوند و سرانجام به قهرمان تمپا بی سقوط می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *