در اینجا تمرکز فدرال رزرو – توسط سازمان ملل متحد؟ – ۲۰ خبرگزاری برتر


آیا به زودی بازار کار بسیار منفی خواهد شد؟ اگرچه دولت بایدن وضعیت شغلی استثنایی آمریکا را تبلیغ می‌کرد، پیروان باهوش‌تر اقتصاد می‌دانستند که این یک پدیده کوتاه مدت است – حتی کتاب‌های آشپزی (اینجا را ببینید).

شوک شدید ژوئیه گزارش داد که نه تنها افزایش در ماه جولای به شدت کاهش یافته است، بلکه در ماه آگوست، اشتغال بیش از ۱۰ میلیون نفر از رقم تجدیدنظر شده ۱۱.۱ میلیون نفر در ژوئیه کاهش یافته است که ۱.۱ میلیون نفر در اشتغال کاهش یافته و بازار کار کاهش یافته است. ، بزرگترین کاهش یک ماهه خارج از سقوط قرنطینه جهانی کووید-۱۹ در ماه آوریل است که به وضوح خارج از محدوده آن بود.

جزئیات گزارش فعلی JOLTS (Job Opening and Workflow Summary) را در نمودار زیر و گزارش مفصل را اینجا ببینید.

JOLTS 2022-08

آیا این برای “بی ثبات کردن” فدرال رزرو و سایر بانک های مرکزی جهانی برای معکوس کردن چرخه افزایش نرخ فعلی که بازارهای جهانی را ترسانده و اقتصاد جهانی را به بن بست رسانده کافی است؟ این اغلب Fed Pivot نامیده می شود. این موضوع توسط بسیاری از اقتصاددانان و فعالان بازار تکرار شده است. محمد العریان احتمال وقوع یک فاجعه اقتصادی جهانی را در قالب کاهش رشد، افزایش سرسخت تورم و افزایش بیکاری مطرح کرد.

محمد الاریان تنها کسی نیست که زنگ خطر را به صدا در می آورد. اگر می خواهید جوراب را در بیاورید – اینجا و اینجا را نگاه کنید، اما جوراب های دیگری در سراسر اینترنت وجود دارد.

مایک ویلسون از مورگان استنلی در یادداشتی در روز دوشنبه گفت که به نظر می رسد به طور فزاینده ای محتمل است که فدرال رزرو از سیاست پولی فعلی خود کناره گیری کند زیرا نقدینگی جهانی دلار آمریکا اکنون در “منطقه خطرناکی است که اتفاقات بدی در آن رخ می دهد.” همانطور که بانک انگلستان مجبور شد هفته گذشته با خرید اوراق قرضه با تاریخ طولانی برای جلوگیری از افزایش بازده طلا مداخله کند، فدرال رزرو نیز احتمالاً به روشی مشابه مداخله خواهد کرد، خواه این به معنای توقف افزایش نرخ بهره باشد یا تسهیل کمی کامل. .

قبلاً گزارش داده بودیم که Fed Pivot تاریخ سررسید خود را به پایان رسانده است – اینجا را ببینید. سرمایه گذاران به سرعت بین خطوط مطالعه کردند، که باعث کاهش بازده اوراق قرضه استرالیا شد. اما اکنون، محور فدرال رزرو نه تنها نزدیک است، بلکه رسیده است. بازده اوراق قرضه دولتی استرالیا حساس به نرخ سه ساله شاهد بزرگترین کاهش از سال ۲۰۰۸ بوده است بعد از بانک مرکزی افزایش نرخ بهره ۲۵ واحد کمتر از حد انتظار، بلومبرگ هم همین را گفته است “بزرگترین شوک کبوتر از سال ۲۰۰۸.”

این تنها یک بانک مرکزی جهانی است که تغییری را نشان می دهد، اما به یاد داشته باشید که بیشتر بانک های مرکزی جهانی با هم کار می کنند. اما این فقط بانک‌های مرکزی جهانی و اقتصاددانان نیستند – سازمان ملل نیز در این امر دخیل است.

کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد (UNCTAD)سازمان تجارت جهانی سازمان ملل از «همه» بانک‌های مرکزی می‌خواهد تا افزایش نرخ بهره را متوقف کنند در عوض، به کنترل‌های قیمت بروید (انگار کنترل‌های قیمت در گذشته به خوبی کار می‌کردند). گزارش نسبتاً مفصل آنها را اینجا ببینید. آنها دلایل زیر را ذکر می کنند.

شتاب در تورم که از نیمه دوم سال ۲۰۲۱ آغاز شد (نمودار زیر را ببینید) و حتی با شروع کاهش رشد اقتصادی در سه ماهه آخر سال ادامه یافت، باعث مقایسه با شرایط رکود تورمی دهه ۱۹۷۰ شده است. علیرغم عدم وجود مارپیچ دستمزد-قیمت که مشخصه قرارداد بود، به نظر می رسد سیاست گذاران امیدوارند که یک شوک پولی کوتاه مدت – مشابه آنچه هیئت فدرال رزرو آمریکا (فدرال رزرو) تحت رهبری پل ولکر دنبال کرده است – برای تثبیت انتظارات تورمی بدون ایجاد بحران کافی باشد. افسردگی

تورم جهانی 2021-2022بدون تضعیف نقش مثبتی که ابزارهای مالی می‌توانند در افزایش نقدینگی و کاهش هزینه‌های پوشش ریسک در این بازارها ایفا کنند، کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد (گزارش تجارت و توسعه، ۲۰۱۱) مجموعه‌ای از اصلاحات در سطح بازار را پیشنهاد کرده است که می‌تواند کاهش هزینه‌ها را کاهش دهد. اعوجاج و نوسانی که این بازارها می توانند ایجاد کنند. . این شامل:

  • شفافیت بیشتر در بازارهای فیزیکی با ارائه اطلاعات دقیق تر و به موقع در مورد کالاها مانند ظرفیت مازاد و ذخایر جهانی نفت و کالاهای کشاورزی مانند مناطق زیر کشت، بازده مورد انتظار، ذخایر و پیش بینی های کوتاه مدت تقاضا. .
  • جریان بهتر از و دسترسی به اطلاعات در بازارهای مشتقات کالایی، به ویژه با توجه به موقعیت طبقات مختلف شرکت کنندگان در بازار.
  • برای مثال، مقررات سختگیرانه تر در مورد فعالان بازار مالی تعیین مرزهای مرکز، کاهش نفوذ سرمایه گذاران مالی بر بازارهای کالایی. به عنوان مثال، تجارت اختصاصی توسط مؤسسات مالی درگیر در معاملات پوشش ریسک مشتریان ممکن است به دلیل تضاد منافع ممنوع شوند.
  • اختیارات نظارت بر بازار قابل تفویض است مداخله مستقیم در معاملات بورس هر از چند گاهی با خرید یا فروش قراردادهای مشتقه از کاهش قیمت یا کاهش بادهای حباب قیمتی جلوگیری کنید.

اینها برخی از ایده های سیاسی بسیار ترسناک برای اجرا هستند آنها هر ظاهری از بازارهای آزاد را که ما باقی گذاشته بودیم نابود کردند. ممکن است بگویید، “خب، این فقط یک بدن جهانی دیگر است که هیچ قدرتی ندارد.” اما به آژانس دیگر سازمان ملل، سازمان بهداشت جهانی اشاره کنید، که به نظر می رسد هیچ اختیاری ندارد اما به ما قرنطینه، ماسک و دستورالعمل های واکسیناسیون اجباری داده است که بسیاری از دولت ها از آن پیروی کرده اند.

جهانی گرایان اغلب از سازمان ملل به عنوان سخنگو برای اجرای ایده های خود در پشت سر خود استفاده می کنند. آیا سیاست‌های پولی و اقتصادی جهانی در حال حاضر توسط سازمان ملل متحد و دست نشانده‌های آن که رشته‌ها را کنترل می‌کنند، مدیریت می‌شود؟

چه چیزی می تواند اشتباه باشد؟

در هر صورت، اگر آنچه ما در استرالیا می بینیم در حال گسترش در سراسر جهان باشد، “بازنشانی بزرگ” سرعت بیشتری خواهد داشت. محور فدرال زمانی اتفاق می‌افتد که بانک‌های مرکزی ماشین‌های چاپ پول را روغن می‌کنند تا ارزش باقیمانده پول کاغذی را از بین ببرد.

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.