در اینجا چگونه می توانید به قربانیان سیل فاجعه بار در کنتاکی شرقی کمک کنید – ۲۰ داستان برتر


اظهارات اندی بشیر فرماندار کنتاکی پس از سیل ویرانگر در چندین شهرستان در شرق کنتاکی که تاکنون ۳۰ کشته برجای گذاشته است:

حداقل صدها نفر ناپدید شده اند.»

ما فقط درک کاملی از آن نداریم. کاش این کار را می‌کردیم—دلایل زیادی وجود دارد که تقریباً غیرممکن است.» «اما می‌خواهم مطمئن شوم که امید کاذب یا اطلاعات نادرست ندهیم.»

این عکس چهار خواهر و برادر اهل نات شهرستان کنتاکی را نشان می دهد که هفته گذشته در سیل جان خود را از دست دادند. دویدن در جهت عقربه های ساعت، شروع از سمت چپ بالا مدیسون ۸ ساله را نشان می دهد. رایلی جونیور، ۶ ساله؛ شانس ۲ و نوح ۴.

این عکس چهار خواهر و برادر اهل نات شهرستان کنتاکی را نشان می دهد که هفته گذشته در سیل جان خود را از دست دادند.  دویدن در جهت عقربه های ساعت، شروع از سمت چپ بالا مدیسون 8 ساله را نشان می دهد.  رایلی جونیور، 6 ساله؛  شانس 2 و نوح 4.

سیل در کنتاکی ویران کرد - نیویورک تایمز

این می آمبرگی است. او ۹۸ سال سن دارد و اهل لچر سیتی است. وقتی آب بالا آمد، او با پسر و نوه اش در خانه بود. پس از انتشار تصویری ویروسی از درخواست کمک در رسانه های اجتماعی، شهروندان شجاع جان خود را برای نجات خانواده ای به خطر می اندازند. این ویدیوی دلخراش است:

در اینجا لیستی از سازمان هایی وجود دارد که می توانید به آنها کمک کنید و می توانند بر رنج افرادی که تحت تأثیر این رویداد وحشتناک قرار گرفته اند تأثیر بگذارند:

کیف سامری

بازگشت به لینک مستقیم

تیم صندوق امداد سیل کنتاکی شرقی

(فرماندار البشیر این صندوق را برای کمک به سیل زدگان راه اندازی کرد. تمام عواید به سیل زدگان تعلق می گیرد. تمام کمک های مالی به تیم صندوق امداد سیل کنتاکی شرقی مشمول کسر مالیات است و اهداکنندگان پس از اهدا رسیدی برای اهداف مالیاتی دریافت می کنند. آن را دریافت خواهند کرد. )

بازگشت به لینک مستقیم

بنیاد آپالاش کنتاکی

بنیاد آپالاچی کنتاکی یک صندوق بحران برای قربانیان سیل ایجاد کرده است.

بازگشت به لینک مستقیم

پروژه مسیحی آپالاچی

(CAP) برنامه امداد در بلایا و برنامه مشارکت عملیات، تلاش ها را در پی سیل ویرانگر که چندین شهرستان کنتاکی را درنوردید و بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر را تحت تاثیر قرار داد، هماهنگ می کند. آنها تیم های گل و لای را برای کمک به حذف گل و سیل از داخل خانه ها هماهنگ خواهند کرد. آنها همچنین تیم هایی از کارکنان CAP و داوطلبان جامعه را سازماندهی می کنند تا زیرزمین های مرطوب، دیوارهای خشک و عایق ها را حذف کنند تا همه چیز قبل از ورود کپک سیاه خشک شود. علاوه بر توزیع کمک های امدادی، انبار مشارکت CAP به خانواده های نیازمند تدارکات ارائه می کند.

بازگشت به لینک مستقیم

صندوق امداد بنیاد مراقبت های بهداشتی منطقه ای آپالاچی

بازگشت به لینک مستقیم

آسپایر آپالاشیا

بازگشت به لینک مستقیم

GoFundMe

GoFundMe از این کمپین ها برای کمک به افراد، خانواده ها و جوامع پشتیبانی می کند.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.